• GoHome Professional
stan šibenik što veće 2.kat vrt barem 70 m2 - GoHome
  • stan šibenik što veće 2.kat vrt barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što veće 2.kat vrt barem 70 m2

  • Za upit "stan šibenik što veće 2.kat vrt barem 70 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.437 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 218.860 €, 70,60 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERNI STANOVI U IZGRADNJI ? BRODARICA, ŠIBENIK Na mirnoj i iznimno praktičnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta od mora i svih svakodnevnih sadržaja, u ponudi je nova stambena zgrada s ukupno 6 modernih stanova. Projekt se nalazi 250 m od škole, 550 m od plaže i 600 m....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 507.500 €, 142,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađeni luksuzni stanovi tipa condo u blizini lijepe mirne uvale nedaleko od Šibenika. Jedna zgrada ima dva odvojena dvoetažna stana sa vrtom, bazenom sa terasom, svaki stan je površine 210 m2. Druga zgrada ima tri odvojena dvoetažna apartmana s privatnom terasom i zajedničkim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

TOP PONUDA ? Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je nekoliko modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji smještenih na izvanrednoj lokaciji u Brodarici samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turizam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što veće 2.kat vrt barem 70 m2'
471.000 €
400.000 €
450.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 123,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaju se stanovi u novogradnji nedaleko od grada Šibenika. Zgrada se sastoji od prizemlja I dva kata. Na svakoj etaži se nalaze dva apartmana. Svakom apartmanu pripada I jedno vanjsko parking mjesto. Apartmani su građeni od visoko kvalitetnih materijala keramike I sanitarija, klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 335.000 €, 117,03 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u novogradnji, 300 metara od mora, Brodarica. Stambeni objekt se nalazi u mirnom dijelu mjesta, idealno za život kroz cijelu godinu ili ljetovanje. Objekt se sastoji od sedam luksuzno opremljenih stambenih jedinica koji se protežu na prizemlje, prvi i drugi kat.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 111,18 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 390.000 €
11.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m, u atraktivnom dijelu Šibenika Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom površine 157 m2 i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 251.694 €, 81,74 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 81,13 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i vrtom, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku je izgradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 251.694 €, 81,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 494.000 €, 79,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 241.061 €, 78,31 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 241.061 €, 78,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Novogradnja, 2S+DB, 2 parkinga, vrt, terasa Prodaje se dvosoban apartman A2 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 78,31 m, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat po dvije jedinice). Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 77,42 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan A2 u prizemlju moderne novogradnje s ukupno 6 stambenih jedinica, smještene na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Brodarici, u neposrednoj blizini osnovne škole, što ovu nekretninu čini idealnom za obiteljski život. Stan ima izravan izlaz na vlastiti vrt površine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže i 300 m od centra!....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 229.431 €, 74,01 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan S3 ? dvosoban stan na 2. katu veličine 74,01 m² Dvosoban stan na 2 katu S3 neto stambene površine 64.15m² zatvoreni dio kojemu pripada natkrivena terasa od 9.72m² i 2 parkirna mjesta ukupne površine 25 m². Prodajna kvadratura stana u koeficijentima: 74.01 m². Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 229.431 €, 74,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Stan S3 dvosoban stan na 2. katu veličine 74,01 m Dvosoban stan na 2 katu S3 neto stambene površine 64.15m zatvoreni dio kojemu pripada natkrivena terasa od 9.72m i 2 parkirna mjesta ukupne površine 25 m. Prodajna kvadratura stana u koeficijentima: 74.01 m. Raspored prostorija ulazni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i otvorenim pogledom, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 287.000 €, 72,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je više modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji u Brodarici, smještenih na izvanrednoj lokaciji samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turistički najam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 71,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan S2 na prvom katu moderne novogradnje s ukupno 6 stambenih jedinica, smještene na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Brodarici, u neposrednoj blizini osnovne škole, što ovu nekretninu čini idealnom za obiteljski život. Površine i raspored -Netto korisna površina....