• GoHome Professional
stan šibenik što manje tržnica barem 80 m2 - GoHome
  • stan šibenik što manje tržnica barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje tržnica barem 80 m2

  • Za upit "stan šibenik što manje tržnica barem 80 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.058 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju komforan stan u samom centru Šibenika na 2.katu stambene zgrade, ukupne površine 77 m2. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, kuhinje s ostavom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka i balkona s pogledom na more. Dnevne prostorije su južne orijentacije s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 288.400 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK - RENOVIRANI STAN U CENTRU GRADA Na prodaju je izuzetan stan u srcu Šibenika, potpuno renoviran 2021. godine kada su postavljene nove instalacije, keramika i podovi. Ovaj prostrani stan površine 70,63 m2 sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, wca,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 78,82 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje tržnica barem 80 m2'
225.000 €
155.000 €
250.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno renoviran stan, na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2, stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno potkrovlje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 97,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 388.000 €
01.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, Prodaje se uređeni i namješteni četverosobni stan u u obiteljskoj kući sa još tri stana, ETAŽIRANO!! Sastoji od 3 spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, prostrane kupaonice i dodatnog WC ? a. Stan je kompletno kvalitetno uređen; postavljene su nove....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 97,52 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni trosobni stan s pogledom na more, 70 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 107,49 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Penthouse s tri spavaće sobe i panoramskim pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni penthouse u novom stambenom projektu. Smješten....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 132,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan luksuzan apartman prvi red do mora na šibenskoj rivi, rijetkost! Centralno smješten na rubu starog grada u blizini brojnih restorana, kafića, trgovina i tržnica. Stambena površina stana je 132,58 m2 i nalazi se na 1. katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, male ostave, četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 132,38 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosobni stan 73,75 m2 + poslovni prostor 15,60 m2+ garaža 28m2Nekretnina u Šibeniku smještena u kvartu Baldekin, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja. (bolnica ,škola, vrtić, fakultet, tržnica, itd). Položaj nekretnine je na visini što joj osigurava dosta prirodne sunčeve....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 419.000 €, 144,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, centar, dva stana od 72m2 ili jedan od 144m2 - novogradnja - useljivo, namješteno. Novoizgrađena višestambena zgrada na lijepoj, komfornoj parceli od cca. 900m2 sa ukupno 8 stambenih jedinica raspoređenih na tri etaže, na jedinstvenoj lokaciji u mirnom dijelu centra Vodica.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu zgrade u centru Šibenika, na samoj Šibenskoj rivi s predivnim pogledom na Šibenski kanal. U neposrednoj blizini je podzemna garaža na Poljani, mnogo restorana, kafića, raznih trgovina,....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)