• GoHome Professional
stan šibenik što manje terasa prvi red do mora - GoHome
  • stan šibenik što manje terasa prvi red do mora - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje terasa prvi red do mora

  • Za upit "stan šibenik što manje terasa prvi red do mora" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 5.980 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 510000 eura
    • do 640000 eura (prosječna cijena)
    • do 770000 eura
    • do 6400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 315.903 €, 64,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Senzacionalna ponuda! Novogradnja, dvosobni stan u izgradnji prvi red uz more. Nekretnina se nalazi blizu Šibenika na top lokaciji te je prava prilika za potencijalne kupce. Trosobni apartman je dio dvojnog kompleksa koji se sastoji od dvije apartmanske zgrade. Zgrade se protežu na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 68,75 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji stanova u novogradnji na top lokaciji, u prvom redu do mora u Brodarici. Zgradu gradi renomirana firma sa velikim iskustvom u izgradnji visoko kvalitetnih zgrada na našoj obali. Kupci su oslobođeni poreza na promet nekretnina. Stan S3 smješten je na prvom katu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 68,87 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji stanova u novogradnji na top lokaciji, u prvom redu do mora u Brodarici. Zgradu gradi renomirana firma sa velikim iskustvom u izgradnji visoko kvalitetnih zgrada na našoj obali. Kupci su oslobođeni poreza na promet nekretnina. Stan S6 smješten je na drugom katu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje terasa prvi red do mora'
471.000 €
550.000 €
470.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 69,00 m2 cca 6830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 72,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S6 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA 1. red uz more, zadnji kat, terasa, pogled Postoje nekretnine uz more i postoje one u prvom redu gdje more i zalazak sunca postaju dio svakodnevnog života. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika. Ovakve mikrolokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S5 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

PRVI RED DO MORA BRODARICA KOD ŠIBENIKA Stan u kojem se život i more stapaju u svakodnevicu Stan S3 na 1. katu zgrade B1 smješten je u prvom redu do mora, nudeći pravi doživljaj Jadrana dovoljno blizu da osjetite šum valova, a dovoljno daleko da uživate u privatnosti i miru. Samo....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S3 nalazi se na prvom katu. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 72,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S4 nalazi se na prvom katu. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan na drugom katu novogradnje smješten u prvom redu do mora u Brodarici kraj Šibenika. Stan je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost stanovanja. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog wc-a te prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 72,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

PRVI RED DO MORA BRODARICA KOD ŠIBENIKA Stan u kojem se život i more stapaju u svakodnevicu Stan S6 na 2. katu zgrade B1 smješten je u prvom redu do mora, nudeći pravi doživljaj Jadrana dovoljno blizu da osjetite šum valova, a dovoljno daleko da uživate u privatnosti i miru. Samo....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 72,50 m2 cca 6480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? 1. red uz more, zadnji kat, terasa, pogled Postoje nekretnine uz more? i postoje one u prvom redu ? gdje more i zalazak sunca postaju dio svakodnevnog života. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika. Ovakve mikrolokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? 1. red uz more, zadnji kat, terasa 15 m², pogled Postoje nekretnine uz more? i postoje one u prvom redu ? gdje dan započinje uz more i jutarnje sunce koje ispunjava prostor. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 73,00 m2 cca 6450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan u novogradnji na ekskluzivnoj lokaciji, 1. red do mora u Brodarici pored Šibenika, stambene površine 68,87m2 s terasom i parkingom ukupne korisne vrijednosti 72,62 m2. Stan je jugoistočne orijentacije, a sastoji se od: - hodnika - open space kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 73,00 m2 cca 6440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan u novogradnji na ekskluzivnoj lokaciji, 1. red do mora u Brodarici pored Šibenika, stambene površine 68,75 m2 s terasom i parkingom ukupne korisne vrijednosti 72,50 m2. Stan je jugozapadne orijentacije, a sastoji se od: - hodnika - open space kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S1 nalazi se u prizemlju. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 78,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Apartman u prizemlju - Prvi red do mora, Brodarica, Šibenik Posredujemo u prodaji moderno uređenog apartmana smještenog u prizemlju stambene zgrade u prvom redu do mora u Brodarici, pokraj Šibenika. Zgrada se nalazi na izvanrednoj lokaciji, savršenoj za miran obiteljski život ili....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 78,00 m2 cca 6370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan u novogradnji na ekskluzivnoj lokaciji, 1. red do mora u Brodarici pored Šibenika, stambene površine 71,15 m2 s terasom, vrtom i ukupne korisne vrijednosti 77,60 m2. Stan je zapadne orijentacije, a sastoji se od: - hodnika - open space kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 78,92 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan na Broadarici, prvi red do mora, u blizini svih važnih sadržaja za život. Stan se nalazi u novoj, modernoj zgradi, opremljenoj vrhunskim materijalima. Sam stan se sastoji ullaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, kupaonice, dviju soba, wc-a,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 86,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Dvoetažni apartman u prvom redu do mora u Žaboriću Na izvanrednoj lokaciji, u prvom redu do mora, nudi se potpuno namješten i odmah useljiv dvoetažni apartman ukupne površine 87,48 m² (uključujući natkrivenu terasu), s vanjskim parkirnim mjestom od 12,28 m². Ovaj dragulj smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S2 nalazi se u prizemlju. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

**PRVI RED DO MORA ZGRADA B1, PRIZEMLJE POGLED NA MORE IZ VLASTITOG VRTA, BEZ KOMPROMISA** Postoje stanovi koji nude kvadrate i oni koji nude iskustvo života uz more. Ovaj stan u prizemlju zgrade B1 pripada upravo toj rijetkoj kategoriji onoj gdje more nije samo blizu, već je dio....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju stan u novogradnji na ekskluzivnoj lokaciji, 1. red do mora u Brodarici pored Šibenika, stambene površine 66,88 m2 s terasom, vrtom i ukupne korisne vrijednosti 94,18 m2. Stan je jugoistočne orijentacije, a sastoji se od: - hodnika - open space kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 406.000 €, 101,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan stan na top lokaciji udaljen samo 40 m od mora u neposrednoj blizini gradske plaže i centra grada. Nalazi se u stambenoj zgradi s deset stanova, koja je u potpunosti obnovljenja. U stanu su stavljene nove električne instalacije, pvc stolarija sa aluminijskih grljama.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 610.000 €, 112,00 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju, luksuzni trosoban stan ukupne površine 112,40m2 u novoj zgradi u Šparadićima, prvi red do mora, kojeg sačinjava netto stambena površina 87,93m2, terasa s pogledom na more površine 28m2 te vanjsko natkriveno parkirno mjesto. Stan se nalazi na prvom katu sa vlastitim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 114,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju, luksuzni trosoban penthouse ukupne površine 113,72m2 u novoj zgradi u Šparadićima, prvi red do mora, kojeg sačinjava netto stambena površina 87,68m2, terasa s pogledom na more površine 30,56m2 te vanjsko natkriveno parkirno mjesto. Penthouse se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 630.000 €, 115,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Šparadići ? prvi red do mora / plaže, novoizgrađeni trosobni apartman s velikom terasom. Apartman se nalazi na 1.katu novoizgrađene višestambene zgrade, orijentiran je na zapadnu stranu. Ukupna korisna površina iznosi 115,27m², a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 128,00 m2 cca 5860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan, luksuzni stan, prvi red do mora, s pogledom na staru gradsku jezgru, šibensku katedralu i bajkovitu tvrđavu. Stan se nalazi u zgradi koja je potpuno obnovljena i rekonstruirana prema zadnjim standardima, te je u zgradu ugrađen i lift. Sam stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 627.837 €, 128,13 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan, prvi red do mora, Brodarica Stan S4 se nalazi na drugom katu stambene zgrade u novogradnji, prvi red do mora. Stan je 128,13m2 ukupne korisne površine. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe,dvije kupaonice, wc, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka open space koncepta.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 135,87 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaji je Penthouse na drugom katu novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten na drugom katu novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 135,87 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan, luksuzni stan, prvi red do mora, s pogledom na staru gradsku jezgru, šibensku katedralu i bajkovitu tvrđavu. Stan se nalazi u zgradi koja je potpuno obnovljena i rekonstruirana prema zadnjim standardima, te je u zgradu ugrađen i lift. Sam stan se sastoji od predprostora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 138,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, plaža Banj, prekrasan prekrasan penthouse na samoj plaži, neto korisne površine 138,82 m². Stan se nalazi na trećem katu potpuno renovirane zgrade s liftom, prvi red do mora. Pripada mu jedno parkirno mjesto, te je stanarima dostupan i veliki javni parking. Površina zatvorenog....