stan šibenik što manje roh-bau - GoHome
  • stan šibenik što manje roh-bau - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje roh-bau

  • Za upit "stan šibenik što manje roh-bau" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.006 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • vrt
    • 4.kat
    • namješten
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Dvoetažni stan u Mandalini s prekrasnim pogledom na Šibenik I šibenski zaljev, nedaleko od poznate D-Marine. Nekretnina je dio kuće koja se sastoji od prizemlja , kata i potkrovlja. Stan ima zaseban ulazi i zauzima prvi kat I potkrovlje. Prvi kat je u visokoj Roh Bau fazi površine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 180.000 €, 44,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan samo 40 metara od mora smješten na atraktivnoj lokaciji ? nadomak mora i predivne plaže. 1. kat: u fazi uređenja je stan površine 44 m² , a sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlaskom na balkon s pogledom na more. Ugrađena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 44,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan samo 40 metara od mora smješten na atraktivnoj lokaciji nadomak mora i predivne plaže. 1. kat: u fazi uređenja je stan površine 44 m , a sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlaskom na balkon s pogledom na more. Ugrađena je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje roh-bau'
339.000 €
220.000 €
181.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je stan samo 40 metara od mora smješten na atraktivnoj lokaciji ? nadomak mora i predivne plaže. 1. kat: u fazi uređenja je stan površine 54 m² , a sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlaskom na terasu s pogledom na more. Ugrađena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Dvosoban stan s terasom i panoramskim pogledom na more i otoke, Brodarica (Šibenik) Prizemlje | 2 spavaće sobe | Terasa | Pogled na more | 300 m od plaže U ponudi je odličan dvosoban stan smješten na prvom katu moderne novogradnje u mjestu Brodarica, nadomak Šibenika.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 221.450 €, 74,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Rokići, novogradnja, dvosoban stan 60 m² s terasom i 60 m² okućnice.U mirnom dijelu grada Šibenika ? predio Rokići, u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova, prodaje se moderan dvosoban stan s privatnom okućnicom, idealan za obiteljski život ili kao sigurnu investiciju.Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 118,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju su dva dvoetažna stana, predio Crnica. Stanovi se nalazi na prvom katu kuće, u mirnom dijelu, a nadomak centra grada, kao i gradske plaže Banj. Manji dvotežni stan, površine cca 35 m2, je u roh bau fazi. Veći stan, površine 90 m2, je uređen, te useljiv. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 118,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan, ukupne površine 118 m2, predio Varoš. Svijetao i prozračan stan, nalazi se ispod tvrđave Barone s prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli grad, more i šibenski kanal i sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 133,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji, komforan namješten trosoban stan 85,25 m2 sa terasom koji zauzima cijelu 1. etažu kuće. Stan ima poseban ulaz vanjskim stepenicama koje vode na 1. kat, a sastoji se od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, RIVA - Autentičan stan u kamenoj kući s pogledom na more Šibenik je jedan od najposebnijih dalmatinskih gradova, poznat po bogatoj povijesti, kamenim ulicama i jedinstvenoj rivi koja je srce gradskog života. Prvi red do mora u samoj povijesnoj jezgri predstavlja jednu od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U kamenoj kući iz 15. stoljeća, u prvom redu do mora, smješten je stan koji spaja autentičnost i jedinstvenu lokaciju kakva se rijetko nalazi na tržištu. Nekretnina se proteže kroz tri etaže stambenog dijela. Na trećem katu nalazi se open concept kuhinja s dnevnim boravkom, ispunjena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 234,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK - Dvoetažni stan u srcu Šibenika: idealna prilika za investitore ili obitelji. Ponosno predstavljamo ovaj prostrani, etažirani stan smješten u prekrasnom Šibeniku, gradskom biseru koji oduševljava svojom bogatom poviješću, kulturnim nasljeđem i živopisnom atmosferom. Ova stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta od centra Šibenika, planira se izgradnja moderne prizemnice s bazenom, saunom i garažom. Vila je osmišljena kao savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i elegancije ? idealna za obiteljski život, luksuzni odmor ili turističku investiciju. Vila ukupne bruto....