stan šibenik što manje održavan - GoHome
  • stan šibenik što manje održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje održavan

  • Za upit "stan šibenik što manje održavan" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.277 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 168.000 €, 43,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stan od 43m2 na Baldekinu :::. U šibenskom predjelu Baldekin nalazi sestan površine42,62m2orijentiran prema zapadu. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te manjeg balkona. S balkona se pruža pogled na more, grad i tvrđavu.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 168.000 €, 42,62 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan od 43m2 na Baldekinu :::. U šibenskom predjelu Baldekin nalazi se stan površine 42,62m2 orijentiran prema zapadu. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te manjeg balkona. S balkona se pruža pogled na more, grad i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan u visokom potkrovlju stambene zgrade udaljene svega 100 metara od mora. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj kući iz 2005. godine, a posljednja adaptacija izvršena je 2022. godine. Prodaje se sa garažom 19m2 i kompletno namješteno. Ukupna neto površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje održavan'
250.000 €
165.000 €
190.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Šibenik, u mirnom i funkcionalnom dijelu naselja Baldekin, prodaje se potpuno uređen i namješten stan spreman za useljenje. Stan ukupne površine 51,22 m2 odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan na Baldekinu, smješten u mirnom okruženju koje pruža ugodan boravak, a istovremeno je blizu svih važnih sadržaja. Raspored prostora obuhvaća dvije spavaće sobe, dnevni dio, kuhinju s blagovaonicom, kupaonicu i ulazni hodnik. Izlaz na balkon pruža pogled na more,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 58,81 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Lijep jednosoban stan s pogledom na more :::. U šibenskom predjelu zvanom Varoš nalazi se uredna i održavana kuća. Predmetni stan se nalazi na prvom katu kuće i raspolaže sa 58,81m2 korisne površine. Pripadaju mu unutarnje stepenice koje se koriste isključivo za taj stan. Penjući....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan površine 65 m2, smješten u prizemlju kuće na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Baldekinu. Stan se sastoji od zatvorene verande, ulaznog prostora, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice. Prostor je funkcionalan, uredan i redovito održavan, te odmah....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Uređen stan od 75m2 na Krvavicama :::. Zgrada se nalazi u šibenskom predjelu zvanom Krvavice, te se sastoji od 5 katova. Predmetni stan je na trećem katu i to sa južne strane. Površine je 74,60m2, a sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJEMO STAN U ŠIBENIKU Stan se nalazi u mirnom naselju na ulazu u Šibenik, Podsolarsko. Stan ima 83.86m2 stambenog korisnog prostora i 84.19m2 koje uključuje vrt, parking, hodnik, spremište. Kat: Prizemlje Stan je u odličnom stanju, nalazi se u zgradi koja je izgrađena 2007.godine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 91,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivan stan na izvrsnoj lokaciji u Podsolarskom, u blizini svih važnih sadržaja za život, te nedaleko od mora. Stan se nalazi u kvalitetno izgrađenoj zgradi, opremljenoj prema zadnjim standardima kvalitete, a zgrada se nalazi u lijepo uređenom kompleksu koji je odlično....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 279.500 € na 265.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 105,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.10.2025 - 280.000 €
23.12.2025 - 279.000 €
28.02.2026 - 279.500 €
03.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prostran i sunčan stan na izuzetnoj mikrolokaciji u Šibeniku ? kvart Građa. Smješten ispod tvrđave sv. Ivana, u neposrednoj blizini tvrđave Barone, ovaj stan nudi predivan pogled na šibenske krovove, more i tvrđavu sv. Mihovila. Blizina svih važnijih gradskih ustanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Prostrani stan površine 116m2u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katustarije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža prekrasan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Prostrani stan površine 116m2 u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katu starije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan