• GoHome Professional
stan šibenik što manje namješten lođa - GoHome
  • stan šibenik što manje namješten lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje namješten lođa

  • Za upit "stan šibenik što manje namješten lođa" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.422 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju renoviran, kompletno namješten i osunčan dvosoban stan s pogledom na more u stambenoj zgradi na Baldekinu, ukupne površine 51,22 m2. Stan je renoviran prije 10ak godina, osunčan je i topao, kompletno namješten , useljiv, južne i jugozapadne orijentacije s pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 54,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Grebaštica, atraktivan stan površine 54,60 m², smješten na drugom katu novoizgrađenog stambenog kompleksa u mirnom dijelu Grebaštice, svega 60 metara od mora. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje namješten lođa'
270.000 €
270.000 €
248.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Udaljenost od plaže: samo 60 metara2. kat novogradnje2 spavaće sobe | Prostrana lođa s pogledom na more Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, svega 60 metara od mora, nalazi se ovaj moderan i potpuno opremljen stan ukupne neto površine 55 m². Smješten na drugom katu novogradnje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 58,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.terradalmatica.hr

Ana je poslovna žena sa višegodišnjim poslovnim iskustvom i teoretskim znanjem stečenim na Veleučilištu u Šibeniku. Njezina stručnost uključuje puno poslovnog iskustva, marketing, izražene vještine pregovaranja, te dobro poznavanjem tržišta nekretnina. Ana je izvrstan slušatelj koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2022.,

www.terradalmatica.hr

Na prodaju je atraktivan stan s dvorištem u Podsolarskom, nedaleko Šibenika. Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupno 84 m2 i jednako toliko dvorišnog prostora. Unutarnji prostor čini dnevni boravak, kuhinja, hodnik, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i 2 zatvorene lođe, dok vanjski prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažni dvosobni stan s terasama i vrtom ? Baldekin Na prodaju je dvoetažni, dvosobni stan smješten na 2. i 3. katu, ukupne bruto stambene površine 101 m², uz vrt od 45 m². Stan ima zaseban ulaz i nalazi se u mirnom dijelu Baldekina. Raspored i površine Prva etaža korisna površina:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me