stan šibenik što manje moderan - GoHome
  • stan šibenik što manje moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje moderan

  • Za upit "stan šibenik što manje moderan" pronađeno 318 nekretnina - prosječna cijena 3.756 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 405.000 €, 142,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosoban stan s vrtom u prizemlju ? Brodarica Na prodaju je moderan i prostran stan smješten u prizemlju novogradnje u Brodarici, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji te nudi privatni vrt i pripadajuće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 142,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan dvoetažan stan (SA) na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 20 m od mora! Ukupne površine 149,88 m², ovaj moderno dizajniran stan nudi jedinstven pogled na more i šibenski arhipelag. Na prvoj etaži nalazi se ulazni prostor, prostrana kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 650.000 €, 142,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO, PRVI RED DO MORA! Posredujemo u prodaji jedinstvenog, modernog i luksuznog projekta novogradnje u naselju Brodarica, nadomak grada Šibenika! Cijeli projekt je osmišljen kao visoko luksuzana urbana cjelina koja jamči vrhunsku kvalitetu gradnje uz uporabu najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 590.000 €, 143,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

**EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI!** Prodaje se luksuzno uređen stan s pripadajućim poslovnim prostorom u Crnici, ukupne površine 233 m (143 m stan + 90 m poslovni prostor). Stambeni dio prostire se na 143 m, od čega je 78 m stambena površina, a 65 m zauzima predivna zatvorena terasa osmišljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 525.816 €, 148,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan S1 smješten u prizemlju stambene zgrade u Vodicama, koji se izdvaja velikim privatnim vrtom, funkcionalnim rasporedom i kvalitetnom opremom. Nekretnina je idealna za obiteljsko stanovanje, ali i za one koji traže komfor stana uz prednosti kuće. Raspored....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Šibenika, s očaravajućim pogledom na šibensku rivu, more i kanal sv. Ante, prodaje se prostran i ekskluzivno renoviran stan na prvom katu manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prvom redu do mora s pogledom na more te je južne orijentacije, što osigurava obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na šibenskoj Rivi s panoramskim pogledom na more Predstavljamo elegantan, prostran stan smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Šibeniku ? Riva. Stan u vlasničkom listu ima 133 m2, a u naravi ima 150 m2, vlasništo je uredno. S otvorenim pogledom na more i kanal....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja predivnu povijesnu kuću u srcu Šibenika s pogledom na "turski sat". Otkrijte savršen spoj bogate povijesti i moderne udobnosti u ovoj izvanredno obnovljenoj kući, idealno smještenoj u samom srcu očaravajućeg šibenskog starog grada. Izvorno sagrađena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 152,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan dvoetažni stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 475.000 €, 157,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni penthouse u Šibeniku s krovnom terasom i jacuzzijem Na mirnoj, a opet centralnoj lokaciji u Šibeniku, smjestio se moderan penthouse koji spaja luksuz, udobnost i mediteranski šarm. Nalazi se na drugom, ujedno i posljednjem katu nove zgrade s liftom, čime je osigurana privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 628.000 €, 158,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Opis Moderno opremljen apartman u Žaboriću, samo 150 metara od plaže. Ovaj penthouse nalazi se u novoizgrađenom stambenom objektu koji broji ukupno 5 apartmana, smještenom na atraktivnoj lokaciji 10 km od Šibenika. S4 (157.97 m2) - 607.000,00 Stan S4 se nalazi na 2. katu zgrade i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderno opremljen dvoetažni stan na 1. i 2. katu novoizgrađenog stambenog objekta u Crnici. Nalazi se u stambenom objektu koji broji ukupno 4 stambene jedinice, smješten na atraktivnoj lokaciji 1.4 km od centra Šibenika. S4 (166.34 m2) - 470.000,00 € Stan S4 proteže se na dvije etaže....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 470.000 €
06.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU Luksuzni dvoetažni stan S4 u novogradnji Crnica, Šibenik Želite li živjeti u modernom, prostranom i luksuznom prostoru u mirnom, ali centralno lociranom dijelu Šibenika? Ovaj dvoetažni stan S4 u predjelu Crnice pruža savršenu kombinaciju udobnosti, stila i praktičnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 470.000 € na 440.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 166,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 470.000 €
06.05.2026 - 440.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

NA PRODAJU Luksuzni dvoetažni stan S3 u novogradnji Crnica, Šibenik Želite li živjeti u modernom, prostranom i luksuznom prostoru u mirnom, ali centralno lociranom dijelu Šibenika? Ovaj dvoetažni stan S3 u predjelu Crnice pruža savršenu kombinaciju udobnosti, stila i praktičnosti.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 440.000 €, 167,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni dvoetažni stan u novogradnji na predjelu Crnice, te nudi udoban i moderan životni prostor. Sa svojih 166,34 m2 površine, ovaj stan na prvoj etaži raspolaže s tri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice, od čega jedna spavaća soba ima vlastitu kupanicu i garderobu.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 540.000 €, 168,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni triplex s bazenom i pogledom na more Prodaje se stambena jedinica S1 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 680.000 €, 170,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan dvoetažni stan S8 na atraktivnoj lokaciji u Srimi kraj Vodica, s predivnim pogledom na more i izvanrednom krovnom terasom. Stan se nalazi na drugom katu novogradnje ukupne korisne površine 170 m² i sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, dodatnog WC-a,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 490.000 €, 177,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U SRCU ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 177,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

UNIKATNA NEKRETNINA U STAROJ JEZGRI ŠIBENIKA/2 APARTMANA, 2 POSLOVNA PROSTORA I KROVNA TERASA S JACUZZIJEM Predstavljamo vam ekskluzivnu, vrhunski uređenu kuću smještenu na izvanrednoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od mora, u samom centru povijesnog Šibenika. Ova nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 635.000 €, 193,67 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Triplex s krovnom terasom, bazenom i top pogledom Prodaje se stambena jedinica S2 u luksuznom triplexu u Vodicama. Ova nekretnina nije namijenjena kupcima koji traže kompromis između cijene i lokacije. Namijenjena je onima kojima su luksuz, pogled na more, privatnost....