• GoHome Professional
stan šibenik što manje 80 m2 lođa - GoHome
  • stan šibenik što manje 80 m2 lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje 80 m2 lođa

  • Za upit "stan šibenik što manje 80 m2 lođa" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.540 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • s garažom
    • 1.kat
    • renoviran
    • namješten
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 225.000 €, 72,96 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu zgrade sa 7 stanova prodaje se dvosoban stan zatvorene površine 56.76 m2. Stan se sastoji od hodnika (3,34 m2), kupaonice (5,06 m2), dvije spavaće sobe (10,11 m2, 11,15 m2), dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (24,97 m2), spremišta (2,13 m2). Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 285.640 €, 73,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S5 (Bilice), 73,4 m2 Prodaje se dvosoban stan na prvom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S5, 73,4 m2 Ulazni hodnik (3,1 m2), kupaonica (5 m2), spavaća soba (13 m2), spavaća soba (9,3 m2) kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje 80 m2 lođa'
289.340 €
289.710 €
250.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Žaboriću, šarmantnom primorskom mjestu nadomak Šibenika, prodaje se moderan dvosobni stan smješten na prvom katu novogradnje u izgradnji. Stan se nalazi 150 metara od plaže te je juzne i zapadne orijentacije s pogledom na more. Zgrada je dio duplexa (zgrada A i B), s ukupno 12 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, stambena zgrada s 7 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: podno grijanje u kupaonicama, klima-uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju dvosoban stan u novogradnji površine 73,85m2 na idealnoj lokaciji na Brodarici s pogledom na more. Ovaj stan smješten je na prvom katu zgrade, jugoistočne orijentacije, zahvaljujući kojoj je obasjan dnevnom svijetlošću te pruža prekrasan pogled na more i otoke.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 165.000 € na 175.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 165.000 €
15.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Bilice Stubalj, mirna lokacija, samo 350m od plaže, trosoban stan koji se prostire na cijelu etažu 1. kata kuće, ukupne korisne površine 75,62m2 sa pogledom na Prokljansko jezero. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, kupaonice sa podnim grijanjem, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 259.480 €, 76,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Žaboriću se prodaje stan s dvije spavaće sobe 200 m od plaže. Smješten na prvom katu, dio je duplexa (zgrada A i B) u izgradnji s ukupno 12 stambenih jedinica raspoređenih kroz četiri etaže. Projekt je trenutno u fazi gradnje a završetak radova se očekuje početkom 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 349.312 €, 77,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se stanovi u kući A i kući B na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini plaže u mjestu Žaborić. PRVI KAT S1- dvosobni stan sa natkrivenom terasom 349.312,00€ Kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom čini 33,92 m², hodnik 2,14 m², spavaća soba 12,64 m², spavaća soba 112,72....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 276.190 €
27.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan u Brodarici s pogledom na more i mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje se nalaze sveukupno 4 stana i 3 apartmana. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. STAN S4 se nalazi na drugom katu, koji se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 326.025 €, 77,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se stanovi u kući A i kući B na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini plaže u mjestu Žaborić. KUĆA B: PRIZEMLJE Apartman 1- dvosobni apartman u prizemlju sa natkrivenom terasom 378,000,00 € Kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom čini 33,92 m², hodnik 2,14m², spavaća....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, Stan na drugom katu s pogledom na more Na mirnoj lokaciji u Brodarici, 185 metara od mora, prodaje se stan S4 s pogledom na more. Smješten je na drugom katu stambene zgrade s ukupno 4 stana i 3 apartmana. Stan ima dvije spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan uz more, Šibenik ? Brodarica | 78 m² s velikom lođom i parkirnim mjestom Cijena: 270.000,00 € Prodajem lijep, prostran i svijetao stan - apartman na drugom katu urbane vile, udaljene svega oko 150 m od mora. Stan ima veliku lođu s pogledom na more i obližnje otoke, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Lift, Dizalo, Klima, Lođa, Protuprovalna vrata.

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 84,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2022.,

www.terradalmatica.hr

Na prodaju je atraktivan stan s dvorištem u Podsolarskom, nedaleko Šibenika. Stan se nalazi u prizemlju i ima ukupno 84 m2 i jednako toliko dvorišnog prostora. Unutarnji prostor čini dnevni boravak, kuhinja, hodnik, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice i 2 zatvorene lođe, dok vanjski prostor....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 85,41 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan i funkcionalan stan (oznaka S2) smješten na prvom katu dvojne kuće, na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, škola, vrtića i fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog prostora, hodnika s pristupom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 85,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju trosoban stan na Brodarici. Stan se nalazi u kući s ukupno 4 stambene jedinice. Smješten u mirnoj ulici bez prometa, 5 minuta pješice od poznate obiteljske plaže Rezalište, u blizini trgovačkog centra Dalmare te osnovne škole i vrtića. Stan se nalazi na prvom katu , a čine....