• GoHome Professional
stan šibenik što manje 2.kat park 90 m2 - GoHome
  • stan šibenik što manje 2.kat park 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje 2.kat park 90 m2

  • Za upit "stan šibenik što manje 2.kat park 90 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.576 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 251.694 €, 81,74 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Novogradnja, dvosoban stan s vrtom i 2 parkinga Prodaje se dvosoban apartman A1 u Brodarici kraj Šibenika, ukupne korisne površine 81,74 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica (prizemlje, 1. i 2. kat ? po dvije jedinice). Apartman....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 84,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 85,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je predivan stan smješten u starom dijelu grada Šibenika, u Varoši. Stan se prostire na 85m2 i nalazi se na drugom katu kuće. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, te prostranog dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka izlazi se na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje 2.kat park 90 m2'
597.000 €
350.000 €
349.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 350.000 €, 87,32 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Na prodaju je vrhunska novogradnja u Brodarici, Šibenik. Stan na 2.katu ( S 4 ), ima korisnu površinu od 87.32 m2, od čega je netto površina 81.01 m2, te uz stan dolazi jedno garažno parkirno mjesto, jedno vanjsko i ostava. Lokacija stana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U povijesnoj jezgri grada Šibenika, 190 metara od mora, prodaju se tri etažirana stana smještena na prvom, drugom i trećem katu kamene zgrade. Ukupna površina svih stanova iznosi 95 m², pri čemu svaki stan obuhvaća cijelu etažu od cca 30 m². Stanovi na prvom i drugom katu sadrže dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan