• GoHome Professional
stan šibenik što manje 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stan šibenik što manje 2.kat Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik što manje 2.kat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan šibenik što manje 2.kat zadnjih 14 dana" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.928 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Varošu, smješten na 3. katu obiteljske kuće, u visokom potkrovlju. Stan ima dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, spavaću sobu, kupaonicu i terasu s otvorenim pogledom na Šibenski kanal. Na terasi se nalazi i mali roštilj. Stan je svijetao i ugodan za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 44,02 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan s terasom i pogledom na Šibenski kanal ? Varoš U Šibenskom Varošu prodaje se šarmantan stan smješten na 2. katu obiteljske kuće u visokom potkrovlju, idealan za samca, par ili kao investicija za turistički najam. Stan je funkcionalno raspoređen i sastoji se od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 156.000 €, 48,50 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S3, ZGRADA A | MODERAN JEDNOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što manje 2.kat zadnjih 14 dana'
471.000 €
339.000 €
527.340 €
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 48,79 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je građena 70tih godina, funkcionalna je, sadrži još jedan dvoetažni stan na prvom i drugom katu, ima pristup....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Apartman od 55 m2 na drugom katu u novoizgrađenom kompleksu u mirnom naselju između Šibenika i Trogira. Potpuno namješten s prekrasnim pogledom na more i nekoliko minuta hoda do plaže. Apartman se nalazi na 2. katu zgrade. Ukupna neto površina 55 m2 i sastoji se od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 196.000 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan S4 na drugom katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 56,36 m² sastoji se od: Kupaonica ? 4,93 m² Spavaća soba ? 8,45 m² Spavaća soba ? 10,64 m² Dnevni boravak / blagovaonica / kuhinja ? 26,24 m² Hodnik ? 2,59 m² Terasa ? 5,79 m²....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 59,61 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu zgrade sa 6 stanova prodaje se dvosoban stan S4 zatvorene površine 52,85 m2. Stan se sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom (open space koncept) - 26,24 m2, dvije spavaće sobe - 8,45 m2 i 10,64 m2, kupaonice s wc-om - 4,93 m2 i hodnika - 2,59 m2. Iz....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 na drugom katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 56,87 m² sastoji se od: Hodnik ? 4,70 m² Spavaća soba ? 9,66 m² Dnevni boravak ? 10,17 m² Blagovaonica i kuhinja ? 15,47 m² Kupaonica ? 4,67 m² Spavaća soba ? 9,13 m² Terasa....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,00 m2 cca 6380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 68,87 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji stanova u novogradnji na top lokaciji, u prvom redu do mora u Brodarici. Zgradu gradi renomirana firma sa velikim iskustvom u izgradnji visoko kvalitetnih zgrada na našoj obali. Kupci su oslobođeni poreza na promet nekretnina. Stan S6 smješten je na drugom katu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama te svim sadržajima potrebnim za ugodan svakodnevni život ili odmor. Dodatnu prednost lokacije predstavlja blizina Šibenika,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 350.000 €, 81,01 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iskoristite jedinstvenu priliku i postanite vlasnikom jednog od posljednjih dostupnih stanova u ovoj modernoj novogradnji u Brodarici. Ovaj predivan penthouse na drugom katu nudi savršen spoj suvremenog dizajna, komfora i spektakularnog pogleda na Jadransko more, na lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 87,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na drugom katu zgrade, neto korisne površine 87,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 58,91 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 102,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju dvoetažan komforan stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 102 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je funkcionalna, nalazi se u centru grada, ima još jedan manji stan i vlastitu garažu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 106,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju su stanovi u novoizgrađenom apartmanskom naselju u Grebaštici. Naselje se sastoji od 6 zgrada, svaka ima po pet stanova koji se prostiru na prizemlje, prvi i drugi kat. Većina stanova ima pogled na more. Grebaštica je manje naselje smješteno između Šibenika i Primoštena,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama, te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom dijelu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 575.000 €, 114,74 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S3 neto površine 105.34 m2 na 2 katu zgrade koji je u potpunosti završen i odmah useljiv sa predivnim pogledom na more i otoke. Stan neto površine 105.34 m2 sastoji se od: predsoblja, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 335.000 €, 117,03 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi u novogradnji, 300 metara od mora, Brodarica. Stambeni objekt se nalazi u mirnom dijelu mjesta, idealno za život kroz cijelu godinu ili ljetovanje. Objekt se sastoji od sedam luksuzno opremljenih stambenih jedinica koji se protežu na prizemlje, prvi i drugi kat.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!