• GoHome Professional
soblinec što skuplje do 1560 m2 - GoHome
  • soblinec što skuplje do 1560 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - soblinec što skuplje do 1560 m2

  • Za upit "soblinec što skuplje do 1560 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.862 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1480 m2 (malo manji)
    • 1640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SOBLINEC, 1.700.000 €, 790,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Soblincu ? odlično ulaganje! Površina: Kuća: 790 m² Okućnica: 800 m² Kapacitet 90 krevera Opis objekta: Ova prostrana kuća sastoji se od 3 etaže, a svaka etaža je potpuno funkcionalna i uključuje: Kuhinju Dnevni boravak Spavaće sobe Neke sobe imaju vlastite kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 1.700.000 €, 790,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU višestambena kuća, površine 790 m2, smještena u Soblincu, Sesvete, nudi izvrsne uvjete za smještaj radnika, s 23 sobe i kapacitetom za 90 ležajeva, uz sve potrebne sadržaje i izvanrednu povezanost s istočnim dijelom Zagreba. Ključne pogodnosti: - Tri kata, svaki s vlastitim....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 990.000 €, 800,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Izuzetna prilika! Nekretnina koja donosi prihod. www.house.com.hr Kuća površine 790 m² i okućnice od 500m2, prilagođena je za visokokvalitetan smještaj do 90 radnika (raspored po etažama: prizemlje 28 osoba, 1. kat 34 osobe, 2. kat 28 osoba). Potpuno je obnovljena tijekom 2024. godine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'soblinec što skuplje do 1560 m2'
205.000 €
189.000 €
185.000 €
  Kuća, SOBLINEC, 479.000 €, 318,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Sesvete, Soblinec, Samostojeća, 318m2 PRODAJA KUĆA, Sesvete, 318m2, 2008.godine Ova predivna obiteljska kuća i okućnica iz bajke prodaje se kompletno namještena. Sastoji se od 5 spavaćih soba, dvije kupaone, terase, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom, te velikom....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Samostojeća kuća s prostranom okućnicom u mirnom dijelu Sesveta ? Soblinec Prodaje se šarmantna samostojeća kuća površine 58 m² s okućnicom od čak 1.118 m², smještena u mirnoj ulici u naselju Soblinec, na samo 30 minuta vožnje od centra Zagreba. Kuća se sastoji od predsoblja....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SOBLINEC, 178.000 €, 58,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 182.000 €
22.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća zidana katnica ukupne stambene površine 58 m² na parceli od 1.118 m². Kuća je raspoređena na dvije etaže i broji tri sobe te jednu kupaonicu s WC-om. U prizemlju se nalazi prostorija visokog stropa s izravnim izlazom prema okućnici, opremljena osnovnim sadržajima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOBLINEC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor površine 64 m2 nalazi se u Sesvetama, u naselju Soblinec. Ovaj ugostiteljski lokal smješten je na mirnoj i vrlo sunčanoj lokaciji, što ga čini izuzetno pogodnim za razvoj različitih poslovnih aktivnosti. Objekt je izgrađen i adaptiran 2017. godine, čime je osigurana....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 65.000 € na 62.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SOBLINEC, 62.000 €, 591,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.11.2025 - 64.000 €
07.12.2025 - 68.000 €
12.12.2025 - 70.000 €
01.01.2026 - 68.000 €
06.01.2026 - 69.000 €
11.02.2026 - 67.000 €
12.05.2026 - 65.000 €
22.05.2026 - 62.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PARCELA 591 m² ZA OBITELJSKU KUĆU ? SOBLINEC, KRAPINSKA ULICA Pravilna parcela 20 × 30 m u centru Soblinca, idealna za gradnju obiteljske kuće. Spremna za gradnju ? svi priključci dolaze do same parcele, nema dodatnih troškova infrastrukture. LOKACIJA ? Centar Soblinca, Krapinska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.