- slatine što veće balkon

  • Za upit "slatine što veće balkon" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.544 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINE, 2.000.000 €, 639,78 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Čiovo, Slatine - prostrana vila s tri odvojene jedinice samo devedeset metara udaljena od prekrasne šljunčane plaže. Na parceli veličine 530 m2 smještena je ova nekretnina stambene površine od čak 579 m2 koja je trenutno u visokoj roh-bau fazi te joj novi vlasnik može dodati svoj....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 2.000.000 €, 579,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji luksuzne vile u izzgradnji koja se nalazi na Čiovu. Ova vila predstavlja novogradnju koja će biti potpuno završena do ljeta 2024. godine. Smještena na prostranoj parceli od 530 m², vila se proteže na četiri kata i nudi ukupno 579 m² luksuznog stambenog prostora.Podrum....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Ova vila s ukupno 550 m2 stambenog prostora, raspoređenih na četiri etaže, nalazi se na parceli od 530 m2. Stan S1 ima stambenu površinu od 180 m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak od 55 m2 s kuhinjom i blagovaonicom, WC-om i izlazom na terasu od 16 m2 s koje se izlazi na bazen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatine što veće balkon'
1.200.000 €
230.000 €
760.000 €
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 340,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Predivna vila s bazenom u Slatinama na Čiovu južne orijentacije udaljena 220 metara od mora.Može imati namjenu kao kuća za odmor, za stanovanje i ugostiteljsko turističku djelatnost.Na početnoj ulaznoj etaži objekta (1 kat) nalazi se predsoblje i tri prostrane namještene sobe sa zasebnim....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na broj mob: +385 98 1953463. Hvala. ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU*** Kuća se nalazi u Slatinama, posljednjem naselju na sjevernim obroncima otoka Čiovo, prema Kaštelanskom zaljevu. Smještena je u prvom redu do mora i ima direktan izlaz na plažu.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 780.000 €, 253,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna kuća 20m od mora u mjestu Slatine na otoku Čiovu. Kuća se sastoji od 4 zasebna apartmana od kojih se 3 koriste u turističke svrhe već 20 god, dok je jedan u prizemlju korišten od strane vlasnika. Nalazi se na parceli od 500m2, brutto površina kuće je 253m2, netto....

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 780.000 €, 253,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 360.000 €, 240,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Platan (prema Slatinama - Ul. Ilije Bošnjaka - Slatine, lijeva strana grada - KUPAC ima pravnu pomoć s ugovorom pri kupnji - Poseban naglasak; izvrsna prilika za obiteljski dom na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Gradimo za vas kuću po 1500 eura/m2 plus....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 224,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća smještena u mirnom dijelu naselja Slatine, nedaleko od grada Trogira. Kuća ukupne površine 224 m2, nalazi se na parceli od 219 m2. Sadrži dvije etaže: prizemlje i prvi kat. U prizemlju se nalazi stan koji obuhvaća hodnik, dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja: Samostojeća Kuća s 4 Apartmana u Slatinama, Otok Čiovo ? Uhodani Turistički Najam, Blizu Mora Na prodaju se nudi kvalitetna samostojeća kuća sa uhodanim turističkim najmom, smještena u slikovitom mjestu Slatine na otoku Čiovu. Kuća je udaljena samo 70-ak metara od mora i....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća površine 150 m2, smještena u mirnom dijelu Slatina, s orijentacijom na zapad, jug i istok. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti, idealnu za obiteljski život ili kao investiciju. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe te je opremljena....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna prilika ? kuća 90 m od mora s uhodanim turističkim poslovanjem Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 90 metara od mora, smještena je ova samostojeća kuća koja predstavlja savršen spoj privatnosti, komfora i sigurnog povrata ulaganja. Ukupne površine 224 m², nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća sa dva odvojena stana po 70 m2, na lokaciji koja je samo 90 m udaljena od mora. Ukupna površina nekretnine je 224 m2, a svaka etaža (prizemlje i kat) nudi po 1 stan. Stan u prizemlju ima dvije spavaće sobe, kupaonicu, prostrani hodnik te veliki dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,73 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S9 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je prostrani trosoban stan S9 na drugom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 109,5 m² te nudi iznimno komforan i funkcionalan raspored prostora. Sastoji....

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 487.000 €, 131,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na višem katu moderne zgrade u Slatinama nalazi se ovaj prostran trosoban stan, udaljen svega 50 m od plaže. Riječ je o luksuznoj nekretnini koja svojim dimenzijama i rasporedom pruža komfor na razini obiteljske kuće. Stan S9 ima impresivnih 109 m² neto površine, a sastoji se od tri....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće površine 125 m² smještene u staroj jezgri mjesta Slatine na otoku Čiovu. Kuća se prostire na tri etaže ? prizemlje i dva kata ? s funkcionalnim rasporedom i pažljivo uređenim detaljima. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak i kupaonica.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 310.000 €, 96,99 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvojna kuća u Slatinama, udaljena svega 200 m od mora, ukupne stambene površine 96,99 m². Nekretnina se sastoji od prizemlja, kata i terase. U prizemlju se nalazi kuhinja s dnevnim boravkom, na katu su smještene tri spavaće sobe, od kojih dvije imaju izlaz na balkon, te....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 409.000 €, 92,82 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Century 21 posreduje u prodaji trosobnog stana na otoku Čiovu. Na prodaju je prostrani 3-sobni stan površine 92,82 m2, smješten na prvom katu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Ova atraktivna nekretnina nalazi se na idiličnom otoku, pružajući miran i sunčan životni prostor s prekrasnim....

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je moderan apartman smješten na drugom katu zgrade sa liftom, a koja ima i vanjski bazen. Apartman se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i balkona s lijepim pogledom na more. Pripada mu jedno garažno parkirno mjesto....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 270.800 €
25.02.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu nove zgrade u Slatinama, samo 50 m od mora, nalazi se ovaj svijetao i prostran dvosoban stan. Stan S5 kombinira moderan dizajn, kvalitetnu izvedbu i izvanrednu lokaciju te je prikladan i za stalni život i za turistički najam. Neto površina stana iznosi 53 m², a čine....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S5 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je dvosoban stan S5 na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 53 m² te je pažljivo i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SLATINE, 280.000 €, 61,31 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan S10 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je dvosoban stan S10 na drugom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 44 m² i funkcionalan raspored prostora, idealan za ugodan boravak. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 280.000 €, 61,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com