• GoHome Professional
slatine što skuplje Zadnjih 14 dana - GoHome
  • slatine što skuplje Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - slatine što skuplje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "slatine što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.827 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 420.000 €, 113,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 113 m2 (82 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na visokom prizemlju ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Slatinama ? investicija uz more Na prodaju kuća u Slatinama, smještena na atraktivnoj lokaciji u blizini mora. Ukupna površina zemljišta iznosi 1800 m², što pruža izniman potencijal za daljnji razvoj. Moguća je: dogradnja postojećeg objekta adaptacija prema vlastitim željama....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine samostojeća kuća 260 m2 na zemljištu od 800 m2 s bazenom koja ima direktni izlaz na plažu.Kuća se proteže na tri etaže+ nisko potkrovlje. ? U prizemlju se nalazi garaža od cca 80m2, gdje dio prostora služi kao ostava. Na ovoj etaži ima i dodatna prostorija s pogledom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatine što skuplje zadnjih 14 dana'
1.200.000 €
590.000 €
450.000 €
  Zemljište, SLATINE, 750.000 €, 6950,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE ZEMLJIŠTE ? ZALEĐE SPLITA Odlična investicijska prilika u gospodarskoj zoni. Površina parcele: 6.950 m² Postojeći objekt: 1.300 m² Struja i voda dostupni Trafostanica u neposrednoj blizini Omogućen pristup teretnim vozilima Izvrsna lokacija ? oko 30 minuta od Splita Brza....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 633.800 €, 162,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse apartman ? Kompleks Marisa, Čiovo Ovaj iznimni trosobni penthouse u prestižnom kompleksu Marisa na Čiovu spaja moderan komfor, elegantan dizajn i jedinstveni mediteranski stil života. S ukupnom neto površinom od 162,56 m², apartman nudi 91,28 m² pažljivo osmišljenog unutarnjeg....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 429.000 €, 117,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 2. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 409.000 €, 117,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 1. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u kupoprodaji izuzetno lijepe kuće u mjestu Slatine. Ista je kompletno adaptirana i opremljena. Sastoji se iz prizemlja, kata i krovne terase sa sušionom. Kuća je locirana na lijepom i starom predjelu mjesta i na idealnoj udaljenosti od centra mjesta. Rijetkost za ovakve....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 218.500 €, 52,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

53,09 m² bruto | 52,04 m² neto | 48,89 m² zatvorene unutarnje površine Moderan jednosoban stan s vlastitim parkirnim mjestom nudi udobnost i prekrasan pogled na more, što ga čini izvrsnom investicijskom nekretninom, ali i idealnim domom za cjelogodišnje stanovanje. Smješten svega....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 100.000 €, 4414,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 4414 m2 u Slatinama, otok Čiovo. Zemljište se nalazi na kosom terenu i moguć je pristup makadamskim putem. Na zemljištu se nalazi i maslinik sa 40 maslina. Udaljenost od mora je svega 150 metara. Kontaktirajte agenciju za sve dodatne informacije.....