- slatine što manje komforan

  • Za upit "slatine što manje komforan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.997 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 180.000 €, 37,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan jednosoban stan od 35,58 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (19,25 m2), spavaće sobe (9 m2), kupaonice te lođe na....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 176.915 €, 43,15 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan jednosoban, komforan stan, na otoku Čiovo! Stan je smješten u prizemlju, zgrade udaljene svega 200 metara od mora. Lokacija zgrade je atraktivna. Nalazi se na povišenom,ravnom terenu koji pruža iznimno lijep pogled na more,kaštelanski zaljev ,Split i Marjan-brdo....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 238.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,25 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom i pogledom na more.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (25,72 m2), dvije spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatine što manje komforan'
487.000 €
487.000 €
265.000 €
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,44 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more i pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2), dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,5 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2) dvije spavaće sobe, kupaonice te lođa....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 420.000 €, 113,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 113 m2 (82 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na visokom prizemlju ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 429.000 €, 117,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 2. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 409.000 €, 117,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 1. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna prilika ? kuća 90 m od mora s uhodanim turističkim poslovanjem Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 90 metara od mora, smještena je ova samostojeća kuća koja predstavlja savršen spoj privatnosti, komfora i sigurnog povrata ulaganja. Ukupne površine 224 m², nekretnina....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 950.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 950.000 €, 184,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 1.250.000 €
22.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaje se atraktivna kuća smještena u Slatinama na otoku Čiovu, udaljena svega 70 metara od predivne plaže. Ova nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1660 m2 koja nudi sve uvjete za dodatnu gradnju, što je čini izuzetno primamljivom za investitore. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 900.000 €, 250,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Slatine, kuća oko 250 m2 stambenog prostora sa okućnicom oko 650 m2, koja se sastoji od prizemlja gdje je ljetna kuhinja sa blagavaonom, spremište i mali WC, na prvom katu je dvosoban komforan stan a na drugom katu luksuzan dvosoban stan. Kuća ima veliku okućnicu i parking za više....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 600.000 €, 250,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Slatine, kuća oko 250 m2 stambenog prostora sa okućnicom oko 500 m2, koja se sastoji od prizemlja gdje je ljetna kuhinja sa blagavaonom, spremište i mali WC, na prvom katu je dvosoban komforan stan a na drugom katu su četiri studio apartmana. Sve je uređeno i namješteno.Agencijska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com