- slatine što jeftinije moderan

  • Za upit "slatine što jeftinije moderan" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.053 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S5 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 42,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S8 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 41,52 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatine što jeftinije moderan'
1.200.000 €
230.000 €
218.500 €
  Stan, SLATINE, 185.000 €, 41,52 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan S7 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 61,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S4 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo i moderno zamišljen....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 248.000 €, 65,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.000 €
25.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DRUGI RED DO MORA ? NOVOGRADNJA, POGLED NA MORE, PARKING UKLJUČEN! (Slatine, Čiovo) Svega 70 m od plaže u Slatinama, prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji na otoku Čiovu. Stan se nalazi na 1. katu manje urbane zgrade Udaljen samo 70 metara od plaže....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 270.800 €
25.02.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu nove zgrade u Slatinama, samo 50 m od mora, nalazi se ovaj svijetao i prostran dvosoban stan. Stan S5 kombinira moderan dizajn, kvalitetnu izvedbu i izvanrednu lokaciju te je prikladan i za stalni život i za turistički najam. Neto površina stana iznosi 53 m², a čine....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 62,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SLATINE, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2024.,

www.simicdom.com

Na prodaju je moderan apartman smješten na drugom katu zgrade sa liftom, a koja ima i vanjski bazen. Apartman se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i balkona s lijepim pogledom na more. Pripada mu jedno garažno parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 323.400 €, 80,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA 150 m od mora i pješčane plaže - Pogled na more - Čiovo Slatine Na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija na otoku Čiovo, u mjestu Slatine, u ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji udaljenoj svega 150 m od mora i pješčane plaže, jedne od najljepših plaža....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 360.000 €, 240,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Platan (prema Slatinama - Ul. Ilije Bošnjaka - Slatine, lijeva strana grada - KUPAC ima pravnu pomoć s ugovorom pri kupnji - Poseban naglasak; izvrsna prilika za obiteljski dom na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Gradimo za vas kuću po 1500 eura/m2 plus....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 400.000 €, 96,38 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju manje stambene zgrade na otoku Čiovo, u mjestu Slatine. Nekretnina se nalazi u mirnom predjelu, svega 200 metara od mora, te ima pogled na more. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 490.000 € na 470.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINE, 470.000 €, 123,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 530.000 €
14.08.2025 - 510.000 €
21.10.2025 - 490.000 €
14.03.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Slatine, na prvoj etaži novije izgrađenog stambenog objekta, koji broji ukupno tri stambene jedinice, položen je potpuno namješten stan s pogledom na more.Stan je podijeljen na hodnik, dvije spavaće sobe ( od kojih jedna ima pripadajuću terasu površine 4, 29 m2 ) , dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 633.800 €, 162,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Penthouse apartman ? Kompleks Marisa, Čiovo Ovaj iznimni trosobni penthouse u prestižnom kompleksu Marisa na Čiovu spaja moderan komfor, elegantan dizajn i jedinstveni mediteranski stil života. S ukupnom neto površinom od 162,56 m², apartman nudi 91,28 m² pažljivo osmišljenog unutarnjeg....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja: Samostojeća Kuća s 4 Apartmana u Slatinama, Otok Čiovo ? Uhodani Turistički Najam, Blizu Mora Na prodaju se nudi kvalitetna samostojeća kuća sa uhodanim turističkim najmom, smještena u slikovitom mjestu Slatine na otoku Čiovu. Kuća je udaljena samo 70-ak metara od mora i....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća koja se nalazi neposredno uz obalu mora, pružajući predivan pogled na more i pristup plaži izravno s dvorišta. Sastoji se od kuhinje koja se spaja sa velikom blagavaonom, prostranog dnevnog boravka, 6 spavaćih soba te 4 kupaonice sa wc-om. Tradicionalno rustikalni....