- slatine

  • Za upit "slatine" pronađeno 190 nekretnina - prosječna cijena 3.146 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nenamješten
    • okućnica
    • povoljan
    • prvi red do mora
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 170.000 €, 35,63 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 9". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 57,89 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 5". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 530.000 €, 140,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća sa dva odvojena stana po 70 m2, na lokaciji koja je samo 90 m udaljena od mora. Ukupna površina nekretnine je 224 m2, a svaka etaža (prizemlje i kat) nudi po 1 stan. Stan u prizemlju ima dvije spavaće sobe, kupaonicu, prostrani hodnik te veliki dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u kupoprodaji izuzetno lijepe kuće u mjestu Slatine. Ista je kompletno adaptirana i opremljena. Sastoji se iz prizemlja, kata i krovne terase sa sušionom. Kuća je locirana na lijepom i starom predjelu mjesta i na idealnoj udaljenosti od centra mjesta. Rijetkost za ovakve....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 58,52 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 8". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na višem katu moderne zgrade u Slatinama nalazi se ovaj prostran trosoban stan, udaljen svega 50 m od plaže. Riječ je o luksuznoj nekretnini koja svojim dimenzijama i rasporedom pruža komfor na razini obiteljske kuće. Stan S9 ima impresivnih 109 m² neto površine, a sastoji se od tri....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 310.000 €, 910,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Čiovu (Slatine) vel. 910m2 uz more (građevinsko 774m2), na predivnoj lokaciji, sa pristupnom cestom i infrastrukturom u blizini. Mogućnost gradnje BRP 630m2. Agencijska naknada za kupca iznosi 2%+pdv Za sva pitanja stojimo na raspolaganju.....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 380.000 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u kupoprodaji kuće koja je u roh bau gotovosti. Kuća se sastoji iz podruma i dva kata ukupne površine 312 m2. Prostrana okućnica pravilnog oblika prostire se na 800 m2 uz mogućnost kupnje dodatnih 200 m2 po želji kupca. Izuzetno mirna lokacija u neposrednoj blizini centra....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji kuće površine 125 m² smještene u staroj jezgri mjesta Slatine na otoku Čiovu. Kuća se prostire na tri etaže ? prizemlje i dva kata ? s funkcionalnim rasporedom i pažljivo uređenim detaljima. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak i kupaonica.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 170.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINE, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 160.000 €
26.02.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se renovirana kuća u Slatinama na otoku Čiovu, ukupne stambene površine 84 m2, raspoređene na prizemlje i kat (svaka etaža cca 47 m2), uz dodatnih 12 m2 terase. Kuća je u potpunosti renovirana 2025. godine, te je spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U prizemlju je kuhinja....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 800.000 € na 825.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINE, 825.000 €, 250,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 800.000 €
21.03.2026 - 825.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s 6 apartmana ? 70 m od mora, Čiovo (Slatine) Prodaje se samostojeća kuća s 6 etažiranih apartmana, idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Lokacija: Slatine, otok Čiovo Godina izgradnje: 1996. Dokumentacija: Rješenje o izvedenom stanju / uporabna dozvola OPIS NEKRETNINE....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvojna kuća površine 150 m2, smještena u mirnom dijelu Slatina, s orijentacijom na zapad, jug i istok. Ova nekretnina nudi izuzetnu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti, idealnu za obiteljski život ili kao investiciju. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe te je opremljena....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 59,31 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 238.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 4". Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom,te loggie. Unutarnja površina stana....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 410.000 €, 121,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban penthouse u mjestu Slatine na otoku Čiovu. Smješten samo 70 metara od kristalno čistog mora, ovaj stan u nudi udobnost, eleganciju i nevjerojatne poglede koji će vas ostaviti bez daha.Zgrada je postavljena na blagom uzvišenju, što vam omogućava nevjerojatan....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 1.000.000 €, 821,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Za dodatne informacije, dokumentaciju i razgledavanje lokacije, stojim na raspolaganju na broj mob. 095/455-2076 (Ines) Cijena: 1.000.000 EUR Kao agencija posredujemo u prodaji iznimnog atraktivnog zemljišta smješteno u prvom redu do mora u Slatinama na otoku Čiovu. Parcela se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 300.000 €, 1120,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Slatine, Splitsko Dalmatinska, Hrvatska, €300.000 __ Građevinsko zemljište od 1200 M2 koje se nalazi u građevinskoj zoni M1 mješovite namjene. Nalazi se u mirnom okruženju turističkih objekata i vila za odmor. Infrastruktura na zemljištu električne energije i vode. Sa zemljišta se....

 
 
 
  Kuća, SLATINE, 760.000 €, 301,53 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju kuću u Slatinama: LOKACIJA Kuća se nalazi u malom mirom mjestu Slatine, sjeveroistočnom dijelu otoka Čiova. Nalazi 500 m od lijepih šljunčanih plaža u Slatinama na otoku Čiovu u mirnom predjelu. Otok Čiovo je sa dva mosta....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 1.250.000 € na 950.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 950.000 €, 184,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 1.250.000 €
22.05.2026 - 950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

rodaje se atraktivna kuća smještena u Slatinama na otoku Čiovu, udaljena svega 70 metara od predivne plaže. Ova nekretnina se nalazi na prostranoj parceli od 1660 m2 koja nudi sve uvjete za dodatnu gradnju, što je čini izuzetno primamljivom za investitore. Kuća se sastoji od prizemlja....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, 590.000 €, 510,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta. Zemljište se smjestilo u mijestu Slatine. Ukupna veličina zemljišta je 510m2. Cijena za ovo građevinsko zemljište iznosi 590000€. Papiri su uredni 1/1 bez tereta. Prednosti ovog zemljišta su: - mirno okruženje - dobra prometna povezanost....

 
 
 
  Zemljište, SLATINE, Na upit, 1695,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2023.,

www.terradalmatica.hr

U mjestu Slatine, na otoku Čiovu prodaje se zemljište u T1 zoni prvi red do mora . Zemljište se prostire na 1695 m² i nalazi se na sjeverozapadnoj strani otoka, s kojeg se pruža pogled na Kaštela i park šumu Marjan u Splitu. Uz zemljište se nalazi pristupni put i sva potrebna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 297.670 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju trosoban stan na 2. katu s pogledom na more u Slatinama na Čiovu. Stan se nalazi na sjeverozapadnom dijelu zgrade, orjentacije istok-jug. Stan ima ukupnu površinu od 46 m2, a sastoji se od: Hodnika Kuhinje sa blagavaonicom Dnevnog boravka Dvije spavaće sobe Kupaonice Loggie....