• GoHome Professional
slatina do 928 eura/m2 - GoHome
  • slatina do 928 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - slatina do 928 eura/m2

  • Za upit "slatina do 928 eura/m2" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 527 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • 881 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 974 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 57000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu kuću u Slatini s bogatim sadržajem i prostranim dvorištem! Nekretnina se nalazi nedaleko od samog centra Slatine ukupne stambene površine 250 m2. Pomoćni objekt odnosno ljetna kuhinja koja može funkcionirati kao zasebna stambena jedinica, idealna za goste ili članove....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća starije gradnje na fantastičnoj lokaciji u Štrosmajerovoj ulici, 450 m udaljenosti od Osnovne škole Eugen Kumičić, srednjih škola, Plodina, crkve, tržnice, centra. Ulica je jednosmjerna pa ima smanjenu prometnost, tiha je i mirna. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatina do 928 eura/m2'
52.000 €
52.000 €
180.000 €
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na dobroj poziciji, na blago povišenom terenu koji je ocjedit i nema zadržavanja površinskih voda. Nalazi se na parceli 652 m2. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, kupaonice i terase. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 47.000 €, 60,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvije kuće evidentirane prije 1968 godine uz glavnu magistralnu prometnicu, ukupne širine do ulice 31 metar. Kuće su za rušenje ili kompletnu adaptaciju. Kuće se prodaju zajedno sa okućnicom i oranicom u produžetku, ukupno pet katastarskih čestica, ukupne površine 6261 m1 sa pristupnom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 190.000 € na 194.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINA, 194.000 €, 250,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 194.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s okućnicom 8257 m2, sastoji se od dvije etaže: prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, smočnica i predsoblje. Na katu se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, jedna spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 179.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrano i uređeno imanje u Slatini koje pruža idealan spoj obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina se nalazi na ukupnoj površini od 8.257 m² od čega je čak 7.661 m² poljoprivredno zemljište; što ovu nekretninu čini izvrsnom prilikom za obiteljski život,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 210.000 €, 377,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CROATIA nekretnine d.o.o. prodaje poslovnu zgradu u Slatini, na adresi Vladimira Nazora 5. Zgrada je građena 1979. godine. Početna cijena nekretnine je 210.000,00 EUR. Nekretnina se prodaje u zatečenom stanju po načelu "VIĐENO-KUPLJENO" Za sve upite molimo poslati mail na adresu:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 285,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Kompletno uređen poslovi prostor u centru Slatine na adresi Braće Radića 13, u stambeno poslovnoj zgradi preko puta Policije. Lokal je ukupne površine 285 m2 i sastoji se od glavnog prostora, dva skladišna prostora i dva sanitarna čvora. Grijanje centralno na plin, svi priključci,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 283,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ulični lokal na atraktivnoj lokaciji u Slatini na glavnoj prometnici. Pogodno za trgovinu, ali i sve ostale djelatnosti. Prostor se lako može prilagoditi svakoj namjeni. Poslovni prostor: Slatina, ulični lokal, 283 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Devastirani stambeno poslovni objekt na odličnoj lokaciji. Pristup sa dvije ulice. Objekt se nalazi na ukupnoj površini od 1246 m2. Odlična pozicija uz glavnu magistralnu cestu daje dobru priliku za investitore. Cijena: 40.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju poslovno-stambena kuća smještena u Novom Senkovcu, uz glavnu cestu, svega 6 km od Slatine. Nekretnina je u potpunosti legalizirana te posjeduje svu urednu dokumentaciju. Prizemlje površine 140 m uređeno je kao ugostiteljski objekt, idealan za caffe bar, restoran, bistro....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u ulici Augusta Šenoe koja se sastoji od stambenog dijela 90 m2, (tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, špajza, kupaonica, dnevna soba sa izlazom na veliku terasu) neuređenog potkrovlja, tri prostorije u suterenu te radionice. Pod laminat i keramika. Objekt je....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.indomio.hr

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 20.000 €, 625,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, ulica Tome Matića, ukupne površine 625 m2 Vlasništvo čisto. Više informacija o nekretnini možete dobiti pozivom na broj: 098 969 8783 Marijanis nekretnine Osijek, Trg Ante Starčevića 10, (1kat) Mob. 098 969 8783 Email:marijanis.osijek@gmail.com....