• GoHome Professional
slatina do 190 m2 - GoHome
  • slatina do 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - slatina do 190 m2

  • Za upit "slatina do 190 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.338 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatina do 190 m2'
300.000 €
300.000 €
216.300 €
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 150,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA ? 5 min od centra Slatine ? Mir, sigurnost, velika okućnica i moderna gradnja ? Kuća izgrađena 2008. godine, armirano-betonska konstrukcija, odlična izolacija, PVC stolarija ? Priključena na gradski plin, vodu, kanalizaciju, brzi internet ? Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 101,70 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 236.000 €
09.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada ? obiteljska kuća, u Slatini (ulica Kreminac), u neposrednoj blizini centra. Godina gradnje: početak lipnja 2024. Završetak: prosinac 2025. Kuća je etažnosti prizemlje + kat, funkcionalnog rasporeda. Raspored prostorija Prizemlje: - open space prostor (kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Devastirani stambeno poslovni objekt na odličnoj lokaciji. Pristup sa dvije ulice. Objekt se nalazi na ukupnoj površini od 1246 m2. Odlična pozicija uz glavnu magistralnu cestu daje dobru priliku za investitore. Cijena: 40.000 eura .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 40.000 €, 100,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetno uređena kuća u strogom centru u ulici Ljudevita Jonkea, bez potrebnog ulaganja, sve novo, stolarija, grijanje, podno grijanje, garaža, kuhinja po mjeri, tri sobe, dvije kupaonice, prodaje se kompletno namještena. Površina parcele 149 m2. Cijena : 250.000 eura .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća starije gradnje na fantastičnoj lokaciji u Štrosmajerovoj ulici, 450 m udaljenosti od Osnovne škole Eugen Kumičić, srednjih škola, Plodina, crkve, tržnice, centra. Ulica je jednosmjerna pa ima smanjenu prometnost, tiha je i mirna. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na parceli površine 970 m2 sa potpuno uređenim prizemljem površine 80 m2, koje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom koja ima izlaz na dvorište, špajzom i kupaonicom. Prizemlje je kompletno renovirano....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća useljiva na dobroj lokaciji, trgovina odmah pored kuće, blizina centra, osnovne i srednje škole. Kuća je građena prije 1968 sa novijom dogradnjom, sastoji se od tri sobe, kuhinje, velikog predsoblja, špajze, kupaonice i podruma. U dvorištu ljetna kuhinja i radionica. Priključak....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na dobroj poziciji, na blago povišenom terenu koji je ocjedit i nema zadržavanja površinskih voda. Nalazi se na parceli 652 m2. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, kupaonice i terase. Grijanje....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Stan u ulici Vladimira Nazora površine 65 m2 u zgradi sa pristupom sa frontalne strane iz ulice V. Nazora i sa dvorišne strane sa parkirališta od strane prema gradskoj tržnici. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa terasom ispred ulaza. Odlična lokacija, centar. Cijena : 80.000 € .

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan u ulici Vladimira Nazora na 4. katu ( zadnji kat ). Stan je kompletno namješten sastoji se od spavaće sobe , velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, predsoblja površine 60,62 m2 plus lođa 5,56 m2. Stan ima klimu, grijanje te centralno na plin. Zgrada je u pripremi izrade....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u starijoj zgradi na Trgu Ruđera Boškovića u Slatini. Stan je vrlo uredan i nisu potrebna ulaganja. Nalazi se na 2. katu i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , kupaonice hodnika i balkona ukupne površine 61 m2 sa pripadajućom podrumskom prostorijom.....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 47.000 €, 60,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvije kuće evidentirane prije 1968 godine uz glavnu magistralnu prometnicu, ukupne širine do ulice 31 metar. Kuće su za rušenje ili kompletnu adaptaciju. Kuće se prodaju zajedno sa okućnicom i oranicom u produžetku, ukupno pet katastarskih čestica, ukupne površine 6261 m1 sa pristupnom....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 200.000 € na 142.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINA, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 200.000 €
18.03.2026 - 142.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatineu stambenoj zgradi Stanovi useljivi do kraja 2027 godine. Lokacija stana V. Nazora 20. U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Trosoban stan s dvije sobe i jednom kupaonicom Stanovi....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 89.000 €, 56,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.crozilla.com

Stan sa dvorištem u strogom centru Slatine na odličnoj lokaciji u zgradi sa dva stana. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice. Grijanje na drva i plinske peći. Cijena: NA UPIT .

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosobni stan od 56 m2 u Kolodvorskoj ulici u Slatini. Kompletno je namješten i uključije podrumsku prostoriju. Moguće uz stan kupiti i garažu posebno. Stan: Slatina, 56.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, SLATINA, 99.000 €, 39,62 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatine u stambenoj zgradi Stanovi useljivi do 11mj/2027 godine. Lokacija stana Vladimira Nazora 20 (kbr) Stanovi od 39,6-73,79m2 U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Dvosoban stan sa....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!