• GoHome Professional
slatina barem 190 m2 - GoHome
  • slatina barem 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - slatina barem 190 m2

  • Za upit "slatina barem 190 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 560 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 41000 eura
    • do 51000 eura (prosječna cijena)
    • do 61000 eura
    • do 512 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju poslovno-stambena kuća smještena u Novom Senkovcu, uz glavnu cestu, svega 6 km od Slatine. Nekretnina je u potpunosti legalizirana te posjeduje svu urednu dokumentaciju. Prizemlje površine 140 m uređeno je kao ugostiteljski objekt, idealan za caffe bar, restoran, bistro....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u ulici Augusta Šenoe koja se sastoji od stambenog dijela 90 m2, (tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, špajza, kupaonica, dnevna soba sa izlazom na veliku terasu) neuređenog potkrovlja, tri prostorije u suterenu te radionice. Pod laminat i keramika. Objekt je....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'slatina barem 190 m2'
190.000 €
190.000 €
194.000 €
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 179.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrano i uređeno imanje u Slatini koje pruža idealan spoj obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina se nalazi na ukupnoj površini od 8.257 m² od čega je čak 7.661 m² poljoprivredno zemljište; što ovu nekretninu čini izvrsnom prilikom za obiteljski život,....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 180.000 €, 257,95 m2 cca 700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2024.,

www.njuskalo.hr

Opis predmeta prodaje: Nekretnina izgrađena na kč.br.3606 kuća, 1 zgrada, dvor, upisane u zk.ul.br.122 k.o. Podravska Slatina, (u naravi poslovni prostor i stan). Adresa: Bana Josipa Jelačića 41, Slatina Poslovni prostor: Slatina 257,95 m2 + stan 183,24 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 283,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ulični lokal na atraktivnoj lokaciji u Slatini na glavnoj prometnici. Pogodno za trgovinu, ali i sve ostale djelatnosti. Prostor se lako može prilagoditi svakoj namjeni. Poslovni prostor: Slatina, ulični lokal, 283 m2 (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 283.000 €, 285,00 m2 cca 990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Kompletno uređen poslovi prostor u centru Slatine na adresi Braće Radića 13, u stambeno poslovnoj zgradi preko puta Policije. Lokal je ukupne površine 285 m2 i sastoji se od glavnog prostora, dva skladišna prostora i dva sanitarna čvora. Grijanje centralno na plin, svi priključci,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 210.000 €, 377,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

CROATIA nekretnine d.o.o. prodaje poslovnu zgradu u Slatini, na adresi Vladimira Nazora 5. Zgrada je građena 1979. godine. Početna cijena nekretnine je 210.000,00 EUR. Nekretnina se prodaje u zatečenom stanju po načelu "VIĐENO-KUPLJENO" Za sve upite molimo poslati mail na adresu:....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 465.000 €, 390,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Slatini se prodaje prostrana obiteljska kuća površine 395 m², izgrađena 1986. godine i kompletno renovirana kvalitetnim materijalima 2007. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, dok se ispod cijele kuće nalazi podrum s garažom i dodatnim prostorijama. Interijer je moderno....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 450.000 €, 395,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju atraktivna i potpuno uređena kuća ukupne površine 395 m² s okućnicom od 750 m² , idealna za veću obitelj ili dvije generacije. Smještena u mirnom naselju, ova kuća nudi vrhunsku udobnost, funkcionalnost i specifičan estetski dojam. Izgrađena 1986., kompletno adaptirana....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 70.000 €, 5404,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Slatina - prodaje se kombinacija građevinskog i poljoprivrednog zemljišta površine 5404 m2, idealno za investiciju ili miran život okružen prirodom. Manji dio zemljišta nalazi se unutar građevinske zone dok se veći dio proteže kao poljoprivredno zemljište.Parcela je pravilnog oblika,....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 75.000 €, 17756,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, uz glavnu prometnicu Vladimira Nazora, ukupne površine 17.756 m2. Zemljište se nalazi većim dijelom u neizgrađenom dijelu građevinsko područja stambena namjena, a manjim dijelom poljoprivredno zemljište. Direktan pristup javnoj asfaltiranoj....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 20.000 €, 625,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, ulica Tome Matića, ukupne površine 625 m2 Vlasništvo čisto. Više informacija o nekretnini možete dobiti pozivom na broj: 098 969 8783 Marijanis nekretnine Osijek, Trg Ante Starčevića 10, (1kat) Mob. 098 969 8783 Email:marijanis.osijek@gmail.com....