- skradin okućnica

  • Za upit "skradin okućnica" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.612 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosječna površina)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 619.000 €, 240,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vila sa bazenom u samom centru Skradina, u marini, na rijeci Krki. Stambena površina kuće iznosi 240 m2, a površina okućnice iznosi cca 500 m2.U prizemlju kuće se nalazi wellness, sauna, tuševi, prostor za masažu, bar. Također, u dijelu prizemlja se nalazi i zasebni objekt....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća na Brodarici, katnica, ukupne površine 284 m2. Prostrana kuća na parceli cca 660 m2. Sastoji se od prizemlja i kata, te krovne terase (mogućnost dizanja još jedne etaže). U prizemlju se nalazi prostrani stan, s tri spavaće sobe, kuhinja, blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo ruševnu kuću u selu Smrdelji, s 609 m2 okućnice . ]]> .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'skradin okućnica'
250.000 €
170.000 €
  Kuća, SKRADIN, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju uređena kamena kuća prizemnica tlocrtne površine 96 m2 s velikim vrtom iza kuće površine 523 m2 s pristupom i sa sporedne ceste u slikovitom i mirnom mjestu Vaćani, u zaleđu Skradina. Kuća je izvorno stara kamena, te posjeduje Uporabnu dozvolu za građevine sagrađene....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 250.000 €, 156,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju Bićina, 800 m od Skradina, nalazi se obiteljska kuća korisne površine 156 m², smještena na parceli od 786 m². U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom površine 14,80 m2, dnevni boravak površine 10,8 m2, kupaonica površine 8 m2 i konoba površine 17,90 m2. U....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 150.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kuću u Bribiru , 5 km od Skradina. Kuca ima površinu cca 300 m2, i okućnice cca 1000 m2. Sve ostale inf; 098 1743261]]> .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!