• GoHome Professional
skradin što manje do 120000 eura - GoHome
  • skradin što manje do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - skradin što manje do 120000 eura

  • Za upit "skradin što manje do 120000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 678 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 490 m2
    • do 620 m2
    • 620 m2 (prosječna površina)
    • barem 620 m2
    • 740 m2
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 126 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 185,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju kuća katnica ukupne stambene površine 185 m 2 u mjestu Bratiškovci u skradinskom zaleđu. U prizemlju se nalazi manja kamena kuća koja se sastoji od dvije prostorije i drugi dio, glavna kuća koja također sadrži uređeni dnevni dio i jednu sobu pored. U ograđenom....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Derutna kuća s mogućnošću rekonstrukcije :::. U srcu predivnog grada Skradina nalazi se ruina kamene kuće u nizu. Prizemni objekt nudi 49m2 tlocrtne površine s pristupom iz mirne, sporedne ulice bez prometa. Kuća trenutno ne posjeduje infrastrukturu. Nekretnina nudi mogućnost....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 150.000 €
27.02.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stara kamena kuća u Skradinu :::. Blizu samog centra Skradina nalazi se autohtona kamena prizemnica. Udaljena je od prometnice oko 30m, a moguć je pristup pješice, biciklom i motorom, dok za automobil nema dovoljno širine. Poseban ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'skradin što manje do 120000 eura'
120.000 €
128.000 €
120.000 €
  Kuća, SKRADIN, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Skradinu prodaje se kamena prizemnica površine 60 m2. Udaljena je od glavne prometnice 30m, a pristup kući je pješački, biciklom ili motorom. Glavni ulaz vodi do konobe u suterenu, površine oko 27m2. U kući je smješten dvosobni stan, površine 60m2 koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 115.000 € na 100.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SKRADIN, 100.000 €, 65,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.08.2025 - 150.000 €
29.10.2025 - 135.000 €
16.01.2026 - 110.000 €
18.02.2026 - 115.000 €
02.05.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 65m2 na drugom katu kuće,u centru Skradina.Stan ima 2 spavaće sobe,dnevni boravak,kuhinju i kupaonu sa wc.Stanu pripada mala ostava uz stan cca 3m2,u prizemlju konoba cca 15m2 i dio dvorišta cca 25m2.Ulaz u kuću je zajednicki za 4 stana u istoj.Stan je u mirnom dijelu....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 86.000 € na 105.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SKRADIN, 105.000 €, 91,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2026 - 86.000 €
16.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Kuća u Sonkoviću :::. U selu Sonković kod Skradina nalazi se samostojeća kuća. Kuća je P+k ukupne površine cca 91 m2. U prizemlju se nalazi jednosoban stan od 43m2, sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje s blagovaonicom i dnevne sobe, jedne spavaće sobe te kupaonice 5m2 koja....

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo ruševnu kuću u selu Smrdelji, s 609 m2 okućnice . ]]> .

 
 
 
  Kuća, SKRADIN, 99.000 €, 361,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibensko - Kninska zupanija , prodaja kuće kojoj je potrebna kompletna renovacija . U prizemlju su dva poslovna prostora . Gornji kat se sastoji od kuhinje , kupatila i nekoliko soba . Kuća ima 369m2 plus potkrovlje . VAŽNO: Poštovani klijenti, Nekretinu je moguće razgledati isključivo....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 29.400 €, 570,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine cca 588 m2 u mjestu Bratiškovci. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, na njemu se nalazi cisterna s vodom koju trenutno koriste 2 susjedna objekta. Na terenu se trenutno nalaze stabla maslina, položen je uz pristupni put gdje....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 80.000 €, 630,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na mirnom poljoprivrednom zemljištu u neposrednoj blizini Nacionalnog parka Krka, ova kućica savršeno je utočište za sve koji traže spoj prirode, tišine i jednostavnog, opuštenog boravka. Okružena zelenilom i maslinama nudi osjećaj privatnosti i potpunog odmaka od gradske....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 11.000 €, 666,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju maslinik s 10 rodnih maslina u mjestu Žažvić, smješten na izuzetno atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji, površine 564 m2 s pristupnim putom. Parcela se nalazi na rubu građevinske zone , što pruža dodatni investicijski potencijal. Maslinik sadrži 10 rodnih, održavanih....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 80.000 €, 872,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište 872m2 u Rupama :::. Na oko 11km udaljenosti od slikovitog grada Skradina i u neposrednoj blizini NP Krka, u mjestu Rupe prodaje se građevinsko zemljište površine 872 m2. Do zemljišta vodi neasfaltirani prilazni put. Parcela je pravilnog oblika, dimenzija....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 95.000 €, 937,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se u prodaju građevinsko zemljište , površine 937 m2 u Skradinu. - pravilnog pravokutnog oblika , bez nagiba i lako pristupačno za gradnju - pristupni put do samog zemljišta - okruženo stambenim kućama - zemljište sastavljeno od dvije čestice - mirno područje u blizina grada....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 95.000 €, 937,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u mirnom okruženju ? Bićine, Skradin Na prodaju je građevinsko zemljište površine 937 m², smješteno u mirnom seoskom okruženju mjesta Bićine, u sastavu Grada Skradina. Lokacija pruža idealan spoj prirodnog ambijenta i privatnosti, što je čini savršenim izborom....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju roh-bau prodajno skladišni objekt u Dubravicama. Ovaj objekt položen je na građevinskom zemljištu površine 1000m2. Približne dimenzije prostora su: 12m X 19m. Objekt je koncipiran kao prodajno skladišni poslovni prostor pa su prostorije zamišljene i izvedene....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 93.000 €, 1163,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1.163 m2 u Sonkoviću, predio Dragovići. Teren je pravilnog oblika, ima pristpuni put, a sva potrebna infrastruktura se nalazi odmah pored. Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinske zone. Lokacija je idealna za gradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 38.000 €, 1270,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u blizini lokaliteta Bribirska glavica 390 m od glavne ceste, ulaz na autocestu čvor Pirovac udaljen 15 km. Predmetno zemljište se nalazi u građevinskom području naselja prema Prostornom planu Šibensko kninske županije i u neizgrađenom građevinskom....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 36.000 €, 1270,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju se nudi atraktivno građevinsko zemljište smješteno u blizini poznatog lokaliteta Bribirska glavica, svega 390 metara od glavne ceste i 15 km od ulaza na autocestu čvor Pirovac. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni kao neizgrađeno građevinsko područje, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 86.300 €, 1729,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju građevinsko zemljište površine 1 726 m2 u Velikoj Glavi (Skradin). Ovo područje je jako atraktivno što se tiče turizma ali i za miran obiteljski život jer se nalazi u predjelu okruženom lijepom netaknutom prirodom, blizu nacionalnog parka Krka i grada Skradina....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 16.000 €, 1879,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju poljoprivredno zemljište koje se smatra vrijednim obradivim tlom, ukupne površine 1.879 m2 u mjestu Sonković, pored Skradina. Zemljište je nekad bilo vinograd, koji se više ne obrađuje, a na terenu još postoje masline. Pravilnog je oblika, dimenzije cca 13 x....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 70.140 €, 2004,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Građevinsko zemljište površine 2.004m2 u Sonkoviću :::. U naselju Matići kod Sonkovića nalazi se građevinsko zemljište površine 2.004m2. Parcela je pravilnog i pravokutnog oblika koja se uz put proteže oko 35m i oko 55m u dubinu terena. Nalazi se između već sagrađenih kuća tako....

 
 
 
  Zemljište, SKRADIN, 26.376 €, 2198,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Maslinik kod Skradina :::. U blizini naselja Dubravice nalazi se maslinik na rodu. Na parceli površine 2.198m2 raste oko 25 mladih maslina. Maslinik je obrađivan i uređen, te je zemlja plodna. Do parcele vodi širok makadamski put dovoljan za prolaz automobilom. Obilazak nekretnine....