- simicdom dvorište bazen

  • Za upit "simicdom dvorište bazen" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.332 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MARINA, 880.000 €, 119,00 m2 cca 7400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.08.2023.,

www.simicdom.com

Na prodaju je prelijepa kuća udaljena svega par koraka od tirkiznog mora i plaže u Sevidu, mirnom mjestu nedaleko Trogira. Kuća ima ukupnu površinu od 119m2 unutrašnjeg prostora i proteže se na 2 etaže. Prizemlje se sastoji od spavaće sobe s kupaonicom, WC-a, hodnika, kuhinje te dnevnog....

 
 
 
  Apartman, OKRUG DONJI, 247.000 €, 80,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2023.,

www.simicdom.com

Na prodaju je predivan dvoetažni apartman smješten u zgradi novije gradnje nedaleko prelijepe šljunčane plaže u Okrugu Gornjem. Apartman je potpuno namješten i kvalitetno opremljen te ima na korištenje zajednički bazen. Ima ukupnu površinu od oko 80m2, odnosno 62m2 unutarnjeg prostora,....

 
 
 
  Kuća, SRIMA, 475.000 €, 128,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je odlična novosagrađena kuća na vrlo atraktivnoj lokaciji samo 250m od plaže i 10 minuta pješice od susjednih Vodica. Radi se o dvojnoj, obiteljskoj kuća modernog dizajna u izrazito mirnoj ulici sa minimalno prometa. Kuća ima korisnu površinu od 128 m2 i proteže se na....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 1.500.000 € na 1.200.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 1.200.000 €, 433,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.02.2026 - 1.500.000 €
19.05.2026 - 1.200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.02.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novoizgrađene vile u Ražnju, blizu Rogoznice. Ova potpuno nova vila odiše zaista posebnim šarmom ?starinskih? luksuznih vila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, par koraka od mora, a najbliža plaža, kafići, restorani i dućani udaljeni su svega dvije minute hoda.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 550.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 550.000 €, 260,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 595.000 €
30.04.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju je izuzetno dobro održavana i odlično uređena kuća u samoj Rogoznici. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i dva kata ukupne bruto površine 260m2, odnosno ima tri apartmana. U podrumu se nalazi spremište od oko 10m2, dok je na svakoj gornjoj etaži po jedan apartman, svaki....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 480.000 €, 190,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji novosagrađene, prostrane i luksuzne kuće s grijanim bazenom, smještene na vrlo mirnoj lokaciji u blizini Šibenika. Riječ je o dvojnoj kući koja se sastoji od prizemlja i kata, neto korisne vrijednosti površine 190m2 sa uključenim svim pripatcima kuće, dok je....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, 1.700.000 €, 300,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2024.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji moderno uređene luksuzne vile koja se prostire trima etažama u blizini Splita. Ova nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji udaljenoj svega 300 m zračne udaljenosti od mora (900 m cestom). Ukupne je površine 300 m2 te je smještena na parceli veličine 970 m2.....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 1.800.000 €, 250,00 m2 cca 7200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.simicdom.com

Prodaje se novoizgrađena luksuzna vila s bazenom, smještena na jednoj od najljepših lokacija na otoku Čiovu u drugom redu do mora. Vila je moderno uređena i opremljena je svim potrebnim sadržajima za luksuzan i opuštajući boravak u neposrednoj blizini čistog mora i zelenila. Vila....

 
 
 
  Kuća, MURTER, 750.000 €, 174,28 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji kuće u nizu smještene u mirnom dijelu u samom centru Jezera na Murteru. Zgrada S2 ima ukupnu neto površinu od 174,28 m² i prostire se preko prizemlja, prvog kata, a ima i krovnu terasu s bazenom na drugom katu zgrade, s koje se pruža nesmetan pogled na more,....

 
 
 
  Kuća, TRIBUNJ, 435.000 €, 95,79 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.simicdom.com

Na prodaju je nova dvojna obiteljska kuća s bazenom smještena u Tribunju svega 5 minuta pješice od plaže. Kuća će imati vlastito dvorište od okvirno 150m2 te vlastiti bazen od 15m2. Ukupna površina kuće je 81,51 m2, dok je ukupna neto površina sa uračunatim koeficijentima svih pripadaka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr