- seget pala cijena

  • Za upit "seget pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.826 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2
    • do 430 m2
    • 430 m2 (prosječna površina)
    • barem 430 m2
    • 510 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 1.200.000 € na 1.050.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 1.050.000 €, 427,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 1.200.000 €
15.03.2026 - 1.050.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget, Seget Donji Prekrasna kuća sa 3 moderno dizajnirana stana u Segetu Donjem s pogledom na more Površina kuće: 427m2 Površina zemljišta: 547m2 Objekt se sastoji od: SUTEREN 2 garaže i sprema PRIZEMLJE stan koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 340.200 € na 280.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SEGET, 280.000 €, 1215,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 340.200 €
10.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji Građevinsko zemljište u Segetu Donjem ispod trogirske zaobilaznice Površina zemljišta: 1215m2 Dimenzije zemljišta cca.24x50m Prisupni put širine 4m Nisko raslinje na parceli S parcele se pruža pogled na more Udaljenost do mora cca.1000m www.biliskov.com ID:15887 .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 260.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 260.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Dvosoban komforan stan površine 72 m2, smješten u prizemlju novosagrađene zgrade (moguće birati između dva objekta - istočnog i zapadnog, s tim da je drugi stan 77 m2 ukupno neto i prodaje se po cijeni od 260.000 E), pred završetkom - useljenje predviđeno za ovu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'seget pala cijena'
90.000 €
90.000 €
 
-40%

Promjena cijene sa 149.000 € na 90.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 149.000 €
27.03.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stare kamene kuće u Prapatnici. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe,kuhinje, dnevnog boravka i stare dimne prostorije. Nalazi se na parceli od 400m2. Kuća se nalazi svega 15 minuta od trogira, a pruža ugodan mir i tišinu unutar zagore. Jedinstvena prilika kao investicija....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 149.000 € na 90.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEGET, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 149.000 €
28.03.2026 - 90.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr