- seget

  • Za upit "seget" pronađeno 473 nekretnina - prosječna cijena 3.246 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit seget Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • parking
    • 1.kat
    • suteren
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 216.000 €, 67,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji dvosobnog stana (S9) u Segetu Donjem ukupne površine 66,71 m². Zgrada u kojoj je smješten stan gradi se na 5 etaža s ukupno 25 stanova, a nalazi se na atraktivnoj lokaciji, svega 200 m od mora i plaže. Stan se nalazi na prvom katu, a sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 365.000 €, 128,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Okolica Trogira, Seget Vranjica, dvojna kuća površine 128 m2, s tri stana. Na prodaju je dvojna kuća koja nudi izvanrednu priliku za udoban život ili unosan investicijski potez. Smještena u slikovitom i mirnom naselju Seget Vranjica, ova kuća pruža lijepi pogled na more sa svih etaža.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana u Segetu Donjem (S3) na prvom katu ukupne površine 92 m². Zgrada u kojoj je smješten stan ima 5 etaža s ukupno 9 stanova. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji te je udaljena svega 80 m od mora i plaže. Stan se nalazi na prvom katu, a sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana (S2) u Segetu Donjem ukupne površine 71,60 m². Zgrada u kojoj je smješten stan gradi se na 5 etaža s ukupno 18 stanova, a nalazi se na atraktivnoj lokaciji, svega 200 m od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju, a sastoji od kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 179.000 €, 57,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji stana (S3)u Segetu Donjem ukupne površine 56,42 m². Zgrada u kojoj je smješten stan gradi se na 5 etaža s ukupno 25 stanova, a nalazi se na atraktivnoj lokaciji, svega 200 m od mora i plaže. Stan se nalazi u prizemlju, a sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Zemljište, SEGET, 226.600 €, 474,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i uređenom naselju Rožac blizu Umaga, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Veličina parcele je 474 m2. Građevinska dozvola: već ishođena - omogućuje trenutni početak gradnje Veličina objekta prema građevinskoj dozvoli: 147,88....

 
 
 
  Kuća, SEGET, 490.000 €, 444,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Seget Donji, moderna novogradnja smještena na atraktivnoj lokaciji, okružena predivnom prirodom s pogledom na more. Zgrada se sastoji od ukupno 7 ekskluzivnih stanova, pažljivo projektiranih prema modernom konceptu planiranja prostora i uređenja. Stanovi pružaju visok standard življenja,....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 315.000 €, 172,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je prekrasna kuća za odmor kategorizirana s 4 zvjezdice, smještena u mirnom i atraktivnom dijelu Segeta Vranjice, svega 170 metara od mora i plaže. Nekretnina se sastoji od tri potpuno opremljena apartmana koji se prodaju isključivo zajedno, a pripadaju joj i dva natkrivena....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 342.043 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan u potkrovlju, koji je još u fazi izgradnje, nalazi se u stambenoj zgradi sa ukupno četrnaest stambenih jedinica u zgradi sa liftom i ima stambenu površinu od 75,61 m². Stan se sastoji od kuhinje-dnevnog boravka, balkona (10,75 m²), dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice. Stan....

 
 
 
  Apartman, SEGET, 600.000 €, 300,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Kuća u Segetu Donjem kod Trogira (2 km), 300 m od hotela ?Medena?, novogradnja sa 6 komfornih, bogato opremljenih apartmana; mjesto je prirodan nastavak Trogira - grada muzeja, riznice kulturno - povijesnih spomenika, pod zaštitom UNESCO-a, 7 km od zračne luke, 25 km od Splita, 40....

 
 
 
  Stan, SEGET, 260.000 €, 67,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.trgostan.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: .

 
 
 
  Stan, SEGET, 310.801 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji prostranog dvoetažnog stana smještenog u Segetu Donjem, u samom centru mjesta, na odličnoj lokaciji u blizini Trogira. Stan se nalazi na drugom katu i potkrovlju moderne novogradnje, građene prema visokim standardima, pružajući maksimalnu udobnost i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 378.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Stan S9 smješten je na najvišoj etaži zgrade u Segetu Donjem, pružajući otvoren pogled, privatnost i pažljivo iskorišten prostor ? idealnu kombinaciju za moderan obiteljski život ili opuštanje uz obalu. Nalazi se na četvrtom katu jedne od pet zgrada unutar novog stambenog kompleksa,....

 
 
 
  Stan, SEGET, Na upit, 129,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji penthousa u Segetu Donjem ukupne površine 129,77 m². Zgrada u kojoj je smješten penthouse ima 4 etaže i ima lift. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji te je udaljena svega 200 m od mora i plaže. Penthouse je smješten na trećem katu, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 206.830 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo pri prodaji prostranog stana smještenog u Segetu Donjem, u blizini samog centra mjesta, na odličnoj lokaciji nedaleko od Trogira. Stan se nalazi na prvom katu moderne novogradnje, građene prema visokim standardima, pružajući maksimalnu udobnost i kvalitetu života.Ukupna....