- samoborski otok što veće

  • Za upit "samoborski otok što veće" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 254 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1280 m2
    • do 1600 m2
    • 1600 m2 (prosječna površina)
    • barem 1600 m2
    • 1920 m2
  •  Po cijeni
    • do 5600 eura
    • do 7000 eura (prosječna cijena)
    • do 8400 eura
    • do 70 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 388.800 €, 6480,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6480 m² u Samoborskom Otoku, u mirnoj i ugodnoj okolici Samobora. Parcela je pravilnog oblika, što omogućuje kvalitetno i funkcionalno projektiranje objekata i okućnice. Sva komunalna infrastruktura nalazi se uz parcelu ? struja, voda, kanalizacija....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 287.000 €, 6428,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju četiri povezane čestice ukupne površine 6.428 m² u naselju Otok Samoborski (Grad Samobor), od čega se 5.028 m² nalazi unutar građevinske zone stambenog naselja, dok je 1.400 m² (čestica k.č.br. 828) poljoprivredno zemljište. Karakteristike zemljišta: Ravan teren pravilnog....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 249.000 €, 3556,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Samoboru, Otok Samoborski,, veličine 3556 m2. Cijena 70 eur/m2. Širina zemljišta uz cestu 37m. Vlasništvo uredno. Priključci struje i vode se nalaze uz zemljište. Za više informacija zvati kontakt: Danko Mob: 091 7234 625 Email: danko@eurohome-nekretnine.hr....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'samoborski otok što veće'
18.500 €
81.095 €
127.400 €
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 248.920 €, 3556,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju zemljište u građevinskom dijelu, mjesta Otok Samoborski u Samoboru, ukupne površine 3556 m2 Zemljište se nalazi u mirnom i prirodom okruženoj lokaciji te vrlo dostupno svim bitnim sadržajima grada Samobora. Svi komunalni priključci nalaze se na cesti. Autobusna stanica....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 185.000 €, 2317,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA ? OKOLICA SAMOBORA, NADOMAK ZAGREBA I SLOVENIJE Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u Samoborskom Otoku, mirnom naselju u sastavu grada Samobora. Ova lokacija pruža idealan spoj ugodnog, opuštenog okruženja i izvrsne prometne povezanosti,....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 50.000 €, 1850,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1850 m2 na vrhunskoj mikrolokaciji u Samoborskom Otoku (40% cca 700 m2 od ulične strane je građevinsko zemljište, a ostatak poljoprivredno). Parcela je dimenzije 14 m x 122 m. Asfaltni put do parcele. Na cesti su priključci struje i vode.....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 85.000 €, 1600,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljiste u samoborskom otoku . Kontakt broj-095/5361-642 Cijena po dogovoru. Prodajem građevinsko zemljiste.

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 56.600 €, 1400,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište mješovite namjene koje se nalazi nedaleko od Samobora u naselju Samoborski otok. Nalazi se u zoni mješovite namjene idealno za gradnju industrijsko-skladišne hale. Pravokutnog je oblika, frontom uz cestu 18m te ukupne veličine 1400m2. Parcela se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 170.235 €, 1261,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dva građevinska zemljišta u Otoku Samoborskom na samo 10 minuta vožnje od Središnjeg Samoborskog trga. Zemljište površine 683 m2 smješteno je uz cestu i široko cca 15 m, a duboko je cca 50 m. Pravolutnog je oblika i ravnog terena, a nalazi se u građevinskom području....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 89.025 €, 1187,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1187 m² na mirnoj lokaciji u Otoku Samoborskom, svega nekoliko minuta vožnje od centra Samobora. Riječ je o pravilnoj, ravnoj parceli idealnoj za izgradnju obiteljske kuće ili manje stambene zgrade. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 73.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026. - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 916m2 na odličnoj mikrolokaciji u Samoborskom otoku. Parcela ima frontu uz glavne ceste te dostupnost svih komunalija(gradski vodovod, kanalizacija, struja). Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manjeg stambenog objekta. Vlasništvo uredno 1/1. Za....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 47.795 € na 54.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 54.000 €, 868,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.06.2025 - 47.795 €
26.02.2026 - 54.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 868 m², pravilnog oblika, smješteno uz asfaltiranu cestu s kompletno dostupnom infrastrukturom ? struja, voda i plin nalaze se uz parcelu. Zemljište je u potpunosti građevinsko Maksimalna izgradivost: 400 m² BRP-a Mirna i lijepa lokacija ?....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.600 €, 860,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 860 m² u Samoborskom Otoku, u mirnoj i ugodnoj okolici Samobora, idealnoj za gradnju obiteljske kuće. Parcela je pravilnog oblika, što omogućuje kvalitetno i funkcionalno projektiranje objekta i okućnice. Sva komunalna infrastruktura nalazi....

 
 
 
  Zemljište, SAMOBORSKI OTOK, 51.520 €, 736,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivna parcela - smještena u mirnoj ulici, u okruženju isključivo obiteljskih kuća, što osigurava privatnost, sigurnost i ugodnu susjedsku atmosferu. Lokaciju odlikuje obilje zelenih površina, puno prirode te mir i tišina bez gradske buke, što je čini idealnim mjestom....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 199.000 €, 290,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo obiteljsku kuću u Otoku Samoborskom, ukupne površine cca 290 m2 na prostranoj parceli od cca 1800m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i tavana. U prizemlju se nalazi ulazni predprostor, kupaonica, 2 ostave, spavaća soba, kuhinja, wc, garaža i kotlovnica. Na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 210.000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 200 m2 smještena na mirnoj i sunčanoj lokaciji u Samoboru, naselje Samoborski Otok, na parceli od 2893 m2. Ova nekretnina nudi četiri spavaće sobe, a posebno se ističe svojom adaptacijom iz 2023. godine, što osigurava suvremeni ugođaj i visoku....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 349.000 €, 146,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo modernu kuća u izgradnji na pripadajućoj parceli od 500 m2, smještenu u mirnom naselju Samoborski Otok, svega 4 km od središnjeg Samoborskog trga. Nekretnina se prodaje po principu ?ključ u ruke?, a useljenje je planirano do kraja godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata.....

 
 
 
  Kuća, SAMOBORSKI OTOK, 74.900 €, 127,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prizemna kuća površine 127 m², smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Samoborskom Otoku, na parceli od 545 m². Tlocrt i raspored: 3 spavaće sobe prostrani dnevni boravak s kuhinjom kupaonica Nekretnina: potrebna adaptacija mogućnost podizanja potkrovlja i uređenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan