• GoHome Professional
ravni do 360 m2 - GoHome
  • ravni do 360 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ravni do 360 m2

  • Za upit "ravni do 360 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.481 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVA AGENCIJE 700 M OD MORA! Kako bi bilo dobro ODMAH prošetati ovim prekrasnim apartmanima, zar ne? 3D TOUR kroz sva četiri apartmana dostupan je na linkovima ispod! Apartman 1: https://my.matterport.com/show/?m=RhkMXwVgJbU Apartman 2: https://my.matterport.com/show/?m=syUBBNspDkD....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s vanjskim grijanim bazenom i 4 spavaće sobe nalazi se u okolici Labina, u mjestu Ravni koja je udaljena od mora 800 metara. Stambena površina vile iznosi 200m2 raspoređenih na prizemlje i prvi kat sa koje se prostire pogled koji oduzima dah. U prizemlju vile nalazi se....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.eurovilla.hr

U simpatičnom naselju Ravni koje je udaljeno samo nekoliko kilometara od grada Labina smjestila se ova impresivna vila ukupne stambene veličine od 200 m2 na okućnici od 496 m2.Nekretnina se odlikuje modernim dizajnom, te su u izgradnji korišteni vrhunski i kvalitetni materijali, sami....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ravni do 360 m2'
890.000 €
1.100.000 €
345.000 €
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, vila s bazenom i pogledom na more Vila je ukupne površine 200 m2, a nalazi se na parceli od 520 m2. Vila se sastoji od prizemlja i kata: ? Prizemlje: kuhinja i blagovaona, tri spavaće sobe, tri kupaone i toalet, ? Kat: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupaona i toalet.....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na ukupno 77 m², raspoređenih na dvije etaže. Svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu, s vlastitim ulazom i privatnošću. U suterenu se nalazi prvi apartman,ukupne površine 32 m². Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 300291008-411 HELENA HRVATIN Agent Mob: +385 91 1872 234 Tel: +385 52 496 062 E-mail: h.hrvatin@remax.hr www.remax-istra.com ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE (prodaja).

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE.

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Apartman u Ravnima, mirno mjesto na samom moru bez masovnog turizma, bez hotela, baš po mjeri za ugodan život i odmor. Ima svijetli dnevni boravak s kuhinjom a staklena stijena odvaja vanjsku terasu sa pogledom na more. Kupaonica s walk-in tušem, dvije spavaće sobe s bračnim krevetima....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2023.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ravni, dvosobni stan sa pogledom na more Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji udaljen svega par minuta hoda do mora i prekrasnih plaža, prodaje se ovaj lijepo održavan stan. Ravni, mjesto u blizini Labina, nudi miran, jedinstven bijeg. Za razliku od življih turističkih odredišta, Ravni....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni - na prodaju dvosoban stan na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade te ima ukupnu površinu od 57,70 m². Funkcionalan raspored uključuje dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža, prodaje se ugodan i potpuno uređen stan koji pruža savršen spoj privatnosti i blizine prirode. Ravni, malo mjesto u okolici Labina, poznato je po svojoj opuštenoj atmosferi,....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 149.000 €, 46,12 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kada dobijete na prodaju apartmn sa ocjenom 9.8 onda je jasno da se radi o turističkoj poslastici. Predivan apartman koji je u naravi jednosoban sa dnevnim boravkom proširen je za ulazni dio sa radnom kuhinjom. Lođa je zatvorena i uređen kao dodatni dio za spavanje. Terasa je vani....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

Samo u ponudi naše agencije! Stan u Ravnima površine 39m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa 4 stana, sa otvorenim pogledom na more. Apartman je u cjelosti renoviran, namješten i uređen.Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja, te kuhinje sa dnevnim boravkom i....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2024.,