• GoHome Professional
ravni do 330000 eura - GoHome
  • ravni do 330000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ravni do 330000 eura

  • Za upit "ravni do 330000 eura" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.003 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 670 m2
    • do 840 m2
    • 840 m2 (prosječna površina)
    • barem 840 m2
    • 1010 m2
  •  Po cijeni
    • 310000 eura (malo jeftiniji)
    • 340000 eura (malo skuplji)
    • do 262 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI, KUĆA SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE.

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 292.000 €, 1111,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je parcela s važećom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju objekta prema odobrenom projektu. Uz parcelu dolaze vizualni prikazi vanjskog izgleda objekta te izrađeni unutarnji tlocrti, što omogućuje brzi početak gradnje. Parcela se nalazi u mirnom naselju s razvijenom....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Apartman u Ravnima, mirno mjesto na samom moru bez masovnog turizma, bez hotela, baš po mjeri za ugodan život i odmor. Ima svijetli dnevni boravak s kuhinjom a staklena stijena odvaja vanjsku terasu sa pogledom na more. Kupaonica s walk-in tušem, dvije spavaće sobe s bračnim krevetima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ravni do 330000 eura'
345.000 €
345.000 €
235.000 €
  Stan, RAVNI, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2023.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na ukupno 77 m², raspoređenih na dvije etaže. Svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu, s vlastitim ulazom i privatnošću. U suterenu se nalazi prvi apartman,ukupne površine 32 m². Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni - na prodaju dvosoban stan na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade te ima ukupnu površinu od 57,70 m². Funkcionalan raspored uključuje dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 235.000 €, 57,70 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža, prodaje se ugodan i potpuno uređen stan koji pruža savršen spoj privatnosti i blizine prirode. Ravni, malo mjesto u okolici Labina, poznato je po svojoj opuštenoj atmosferi,....

 
 
 
 
+45%

Promjena cijene sa 147.800 € na 215.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAVNI, 215.000 €, 1020,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 147.800 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI - OKOLICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju građevinsko zemljište površine 1020 m². Smješteno je u mirnom okruženju i okruženo bujnim zelenilom koje osigurava potpunu privatnost i ugodnu atmosferu. Parcela se odlikuje prekrasnim, otvorenim....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 199.000 €, 2100,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Labinska rivijera, prodajemo građevinski teren površine 2.100 m2, s prekrasnim panoramskim pogledom na more. Zemljište je pravokutnog oblika. Ishodovana građevinska dozvola za gradnju vile s bazenom. Prijavljenja gradnja Za više informacija i ogled nekretnine kontaktirajte broj tel.....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

Samo u ponudi naše agencije! Stan u Ravnima površine 39m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa 4 stana, sa otvorenim pogledom na more. Apartman je u cjelosti renoviran, namješten i uređen.Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupatila, predsoblja, te kuhinje sa dnevnim boravkom i....

 
 
 
  Stan, RAVNI, 180.000 €, 39,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 170.000 €, 850,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinska parcela lijepog oblika s kompletnom projektnom dokumentacijom na rubnom dijelu naselja. Kuća s 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, prostranom kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog tipa, spremištem, garderobom/vešerajem, toaletom za goste i velikim natkrivenim terasama.....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 156.000 €, 840,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju tijekom cijele godine. Nedaleko Rapca i Labina u malom naselju blizu mora, prodaje se zemljšte sa impresivnim pogledom. Lokacija zemljišta je idealna, garantira neometan panoramski pogled na more.....

 
 
 
  Apartman, RAVNI, 149.000 €, 46,12 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kada dobijete na prodaju apartmn sa ocjenom 9.8 onda je jasno da se radi o turističkoj poslastici. Predivan apartman koji je u naravi jednosoban sa dnevnim boravkom proširen je za ulazni dio sa radnom kuhinjom. Lođa je zatvorena i uređen kao dodatni dio za spavanje. Terasa je vani....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 125.000 €, 1195,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Gornjem Stenjevcu ukupne površine 1.195 m². Zemljište je pravilnog, "kockastog" oblika i ravno, što ga čini idealnim za gradnju bez velikih troškova iskopa i potpornih zidova. Zemljište se sastoji od tri povezane cjeline: Glavna čestica:....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 31.000 €, 3214,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 3.200 m² ? Trebovec, Ivanić-Grad Na prodaju građevinsko zemljište površine 3.200 m² (64 m × 50 m) smješteno u mirnom okruženju u mjestu Trebovec, svega 1 km od centra naselja i nepunih 10 minuta vožnje do Ivanić-Grada. Zemljište ima izravan pristup javnoj cesti....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 19.600 €, 1960,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja iznimno atraktivno poljoprivredno zemljište za prodaju na vrhunskoj lokaciji-uz morsku obalu u mjestu Ravni, svega 12 km od Labina. Parcela se nalazi u drugom redu od mora te je u neposrednoj blizini plaže Ravni- jedne od najposjećenijih plaža na ovom....