• GoHome Professional
ravni barem 360 m2 - GoHome
  • ravni barem 360 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - ravni barem 360 m2

  • Za upit "ravni barem 360 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 499 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 15000 eura
    • do 19000 eura (prosječna cijena)
    • do 23000 eura
    • do 192 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 430,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more Kuća se sastoji od prizemlja i dva kata, ukupne površine 430 m2, dok se nalazi na parceli od 520 m2. Kuća ima šest apartmana; na svakoj etaži se nalaze po dva apartmana: ? tri apartmana su 1S+DB, s jednom kupaonom i jednim....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 438,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAVNI, u ponudu smo dobili apartmansku kuću s 6 apartmana. U blizini Labina, smjestila se ova impozantna apartmanska kuća iz koje se pruža panoramski pogled na Jadransko more i Kvarnerski zaljev. Ukupna površina od 438 m2, prostire se na prizemlje i dva kata na kojima se nalaze....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 450,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća koja ima 6 apartmana potpuno opremljenih i s privatnim bazenom. Grijanje u svim apartmanima je putem klima uređaja. Apartmanska kuća sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, svaki apartman kategoriziran je s 4 zvjezdice, 3 apartmana imaju po dvije spavaće dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'ravni barem 360 m2'
18.350 €
380.000 €
199.000 €
  Kuća, RAVNI, 730.000 €, 450,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAŠA, u ponudu smo dobili apartmansku kuću na odličnoj poziciji s panoramskim pogledom na more i zelenilo. Ukupno osam stambenih jedinica raspoređeno je na prizemlje i dva kata. Svaki apartman ima otvoreni prostor koji objedinjuje dnevni boravak i kuhinju te spavaću sobu s....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 156.000 €, 840,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju tijekom cijele godine. Nedaleko Rapca i Labina u malom naselju blizu mora, prodaje se zemljšte sa impresivnim pogledom. Lokacija zemljišta je idealna, garantira neometan panoramski pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 170.000 €, 850,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinska parcela lijepog oblika s kompletnom projektnom dokumentacijom na rubnom dijelu naselja. Kuća s 4 spavaće sobe, 4 kupaonice, prostranom kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog tipa, spremištem, garderobom/vešerajem, toaletom za goste i velikim natkrivenim terasama.....

 
 
 
 
+45%

Promjena cijene sa 147.800 € na 215.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, RAVNI, 215.000 €, 1020,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 147.800 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.remax-plus.info

ISTRA, RAVNI - OKOLICA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju građevinsko zemljište površine 1020 m². Smješteno je u mirnom okruženju i okruženo bujnim zelenilom koje osigurava potpunu privatnost i ugodnu atmosferu. Parcela se odlikuje prekrasnim, otvorenim....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 31.000 €, 3214,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište 3.200 m² ? Trebovec, Ivanić-Grad Na prodaju građevinsko zemljište površine 3.200 m² (64 m × 50 m) smješteno u mirnom okruženju u mjestu Trebovec, svega 1 km od centra naselja i nepunih 10 minuta vožnje do Ivanić-Grada. Zemljište ima izravan pristup javnoj cesti....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 292.000 €, 1111,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je parcela s važećom i pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju objekta prema odobrenom projektu. Uz parcelu dolaze vizualni prikazi vanjskog izgleda objekta te izrađeni unutarnji tlocrti, što omogućuje brzi početak gradnje. Parcela se nalazi u mirnom naselju s razvijenom....

 
 
 
  Zemljište, RAVNI, 19.600 €, 1960,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja iznimno atraktivno poljoprivredno zemljište za prodaju na vrhunskoj lokaciji-uz morsku obalu u mjestu Ravni, svega 12 km od Labina. Parcela se nalazi u drugom redu od mora te je u neposrednoj blizini plaže Ravni- jedne od najposjećenijih plaža na ovom....