• GoHome Professional
proizvodna hala do 93000 eura - GoHome
  • proizvodna hala do 93000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - proizvodna hala do 93000 eura

  • Za upit "proizvodna hala do 93000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SIKIREVCI, 70.000 €, 324,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni objekat (hala) u Sikirevcima, na čestici od 1079 m2 i još jedna čestica od ulice 673 m2 (građevinski plac fronte 17 metara), sveukupno 1752 m2, s priključkom struje (monofazna) i vodeNovi limeni krov 2021. godine (podaskan i s folijom-prednji dio hale), projektna dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donja Kustošija, 70.000 €, 53,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor u naselju Malešnica/roh bau veličine 53,40 m2. Nalazi se u suterenu novije zgrade izgrađene početkom devedesetih godina. Mogućnost prenamjene u stambeni prostor .svi priključci su unutar prostora. Za više informacija zvati na kontakt: Danko Mob: 091 7234....

 
 
 
  Poslovni prostor, BJELOVAR, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

Poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi u centru Bjelovara površine 38,50 m2 koji se sastoji od lokala, skladišta i sanitarnog čvora. Sa poslovnim prostorom prodaje se i spremište neto korisne površine 8,94 m2. Poslovni prostor ima priključak struje, gradski vodovod i kanalizaciju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VUKOVAR, Borovo Naselje, 89.000 €, 76,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.08.2024.,

www.njuskalo.hr

ID: 348-i Borovo naselje - poslovni prostor površine 75,4 m2 . Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. u prostoru su smješteni veliki otvoreni lokal, sanitarni čvor i čajna kuhinja / pomoćni prostor. U podrumskom prostoru površine 52,5 m2 , u koji se ulazi izravno iz poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SESVETE, 95.000 €, 92,17 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji skladišnog prostora u Sesvetama. Skladišni prostor u svojoj naravi je atomsko sklonište, koje se nalazi u poslovno stambenoj zgradi armirano betonske konstrukcije, koja je sagrađena 2000 godine. Prostor površine 92,17 m2 se sastoji od 6 prostorija i sanitarnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Diklo, 80.000 €, 103,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Podrumski prostor od 103 m² ? struja, voda, vanjski izlaz, prilaz s ulice (U ZK označen kao garaža, ali idealan za poslovnu namjenu ? skladište, teretana, praonica, radionica i više) U potrazi za funkcionalnim prostorom koji može poslužiti brojnim poslovnim idejama? Ovaj podrumski....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, 80.000 €, 103,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Podrumski prostor od 103 m struja, voda, vanjski izlaz, prilaz s ulice (U ZK označen kao garaža, ali idealan za poslovnu namjenu skladište, teretana, praonica, radionica i više) U potrazi za funkcionalnim prostorom koji može poslužiti brojnim poslovnim idejama? Ovaj podrumski prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZABOK, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Skladišni prostor u stambenoj zgradi Pogodno za skladištenje robe, arhiva i sl. Poslovni prostor: Zabok, skladište, 100 m2 (prodaja).

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Brajda, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poslovni prostor od 46,12 m² u Rijeci na Potoku. Smješten u atraktivnom dijelu grada, s posebnim ulazom u suterenu stambeno-poslovne zgrade. Ovaj prostor idealan je za različite namjene poput skladišta, radionice, fast fooda ili uredskog prostora. Zgrada se nalazi u centru....

 
 
 
  Poslovni prostor, RIJEKA, Centar, 73.000 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi imamo mali poslovni prostor u samom centru Rijeke. Prostor je namjenjen za prodajnu djelatnost, ima malo skladište od 9 m2. Prostor je s dvije strane ostakljen. Za sve dodatne informacije i/ili razgled nekretnine obratite se agentima s povjerenjem. VESNA ŠAFAR +385915665768....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • hala do 93000 eura (39)
  • proizvodna do 93000 eura (18)
  • proizvodna hala (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.