• GoHome Professional
pridraga zadnjih 7 dana useljiva - GoHome
  • pridraga zadnjih 7 dana useljiva - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pridraga zadnjih 7 dana useljiva

  • Za upit "pridraga zadnjih 7 dana useljiva" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 4.528 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PRIDRAGA, 815.000 €, 180,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderna, potpuno opremljena i odmah useljiva vila smještena u mirnom dijelu Pridrage, nedaleko od Zadra, s lijepim pogledom na more, samo 250 metara udaljena od mora. Vila stambene površine 180 m2 nalazi se na zemljištu od 500 m2, a prostire se na dvije etaže, prizemlje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com