• GoHome Professional
pridraga do 102 eura/m2 1020 m2 - GoHome
  • pridraga do 102 eura/m2 1020 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pridraga do 102 eura/m2 1020 m2

  • Za upit "pridraga do 102 eura/m2 1020 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 64 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 970 m2 (malo manji)
    • 1070 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 96 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 107 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 6900 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PRIDRAGA, 82.000 €, 1022,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa površinom od 1022m2 u mjestu Pridraga. Zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja - pretežito stambeno. Dimenzije zemljišta su cca.33m x 33m, te ima postojeći pristup s asfaltnog puta. Struja i voda su na pristupnom asfaltnom....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 81.760 €, 1022,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRIDRAGA - prodaje se građevinski teren u mjestu Pridraga veličine 1022m2. Teren se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život (dućan, škola, vrtić, ambulanta, pošta , crkva) Udaljen od mora oko 900m, a svakodnevnih sadržaja oko 200m. Uz teren se nalaze potencijalni....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 77.000 €, 1024,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga Atraktivno građevinsko zemljište s otvorenim pogledom na veličanstveni Velebit! Udaljenost od mora i plaže je cca 1,2 km, dok je centar mjesta udaljen oko 2 km. Svi priključci nalaze se u neposrednoj blizini, a pristupni put je osiguran. Idealna prilika za investiciju ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pridraga do 102 eura/m2 1020 m2'
50.000 €
75.000 €
52.000 €
  Zemljište, PRIDRAGA, 83.000 €, 1000,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko Zemljište u Pridragi - Idealna Prilika Imamo zadovoljstvo predstaviti vam ovo izvanredno građevinsko zemljište smješteno u Pridragi. Ova prilika nudi 1000 m² prostora za realizaciju vaših građevinskih snova. Zemljište ima širinu od 30 metara i nalazi se uz cestu. Svi potrebni....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 60.000 €, 1049,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji u naselju Pridraga. Mogućnost izgradnje vile s bazenom ili više stambenih jedinica. Zemljište je smješteno u mirnom dijelu naselja stoga pruža privatnost te mirno uživanje u prostoru. Sva infrastruktura, kao i svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 27.000 €, 984,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Poljoprivredno zemljište ? Izvrsna Prilika za Investiciju Predstavljamo vam atraktivno poljoprivredno zemljište površine 984m², smješteno u mirnom i prirodnom okruženju mjesta Pridraga. Zemljište se nalazi uz cestu, što osigurava jednostavan pristup i mogućnost korištenja za različite....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 85.000 €, 1080,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - Umirujuće građevinsko zemljište s maslinikom i pomoćnom kućicom Nudimo vam 1080 kvadratnih metara građevinskog zemljišta, obogaćenih prekrasnim maslinama starima 18 godina, njegujući tako 40 maslina na svom plodnom tlu. Smješteno u ograđenom okruženju, uz blizinu....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 75.000 €, 1090,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Pridraga Građevinsko zemljište površine 1090m2! Svi priključci u neposrednoj blizini; asfaltiran pristupni put. Mirna lokacija, idealna za gradnju vile s bazenom ili obiteljske kuće. OBILAZAK NEKRETNINE OSIGURAN 7/7 DANA PO PRETHODNOM DOGOVORU! Pridraga A building plot of 1090m2!....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 105.000 €, 945,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Pridraga. Zemljište je površine 945m2 i pravilnog je oblika. Nalazi se uz asfaltni put. Infrastruktura je na terenu. Mogućnost izgradnje obiteljske Ville ili apartmanske kuće. Udaljenost do mora je cca 1km. Dokumentacija uredna, moguć dogovor....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 65.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVIGRAD, PRIDRAGA - zemljište za gradnju Prodaje se građevinsko zemljište u Pridragi odmah uz asfaltnu cestu koja se nalazi 50ak metara od glavne ceste prema moru, na terenu se nalazi sagrađen objekt koji se može prenamijeniti u garažu za 2 automobila, pomoćni objekt ili slično,....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 19.000 €, 1100,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zdemljište u Pridrazi - površina 1100 m2 Vlasništvo uredno Dodatne infoermacije 095 500 33 22 maretanekretnine1@gmail.com Poljoprivredno zemljište, Pridraga, 1100 m2.

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 85.000 € na 78.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 78.000 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 85.000 €
08.05.2026 - 78.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište od 1100m2 u Pridrazi, udaljeno samo 2,5 km od mora. Ovo prekrasno zemljište dolazi s malom pomoćnom kućicom i 40 maslina oblica starosti 16 godina. Idealno za one koji traže savršeno mjesto za izgradnju doma ili vikendice. Ne čekajte, kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 55.000 €, 1100,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridrazi, mjestu između Zadra i Novigrada, nalazi se uz cestu, zemljište je pravilnog oblika. Na terenu se trenutno nalazi objekt koji je moguće prenamijeniti u garažu. Vlasnici će počistiti teren za kupca!! Vlasništvo 1/1 Ne propustite priliku postati....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 85.000 €, 1101,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1101m2 u Pridragi. Pristupni put sa dvije strane , infrastruktura odmah uz zemljište. Na terenu je izgrađena mala kućica u kojoj se može prespavati, a odmah pored nje je i kamp kućica. Na zemljištu se nalazi 40 stabala maslina starih 17 godina.....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 50.000 €, 936,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u mjestu Pridraga površine 936 m2. Zemljište je idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Dimenzije zemljišta 38m * 24m. Infrastruktura u neposrednoj blizini zemljišta, a udaljenost od mora 1500 m. ID KOD AGENCIJE: Z-K-835 Madria Invest Mob: +385(95)8620007....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 49.999 €, 936,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je idealno građevinsko zemljište u mjestu Pridraga, općina Novigrad. Zemljište je površine 936 m2, pravilnog oblika i približnih dimenzija 24m x 38m. Sva potrebna infrastruktura se nalazi odmah pored parcele. Udaljenost od mora iznosi 1500 metara. Na zemljištu je moguća....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 80.000 €, 1111,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridragi površine 1.111m2. Sva infrastruktura u neposrednoj blizini. Nalazi se u blizini igrališta, a udaljenost do mora i centra mjesta, šetnjom 10-15 minuta. Mir i tišina u okruženju prirode, idealno za odmor! Vlasništvo uredno PRIDRAGA-građevinsko....