• GoHome Professional
pridraga 670 m2 - GoHome
  • pridraga 670 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pridraga 670 m2

  • Za upit "pridraga 670 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 101 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 640 m2 (malo manji)
    • 700 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 5500 eura
    • do 6900 eura (prosječna cijena)
    • do 8300 eura
    • do 69 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PRIDRAGA, 45.000 €, 669,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PRIDRAGA - PRILIKA! Maslinik na građevinskom terenu Prodaje se maslinik sa 10 stabala maslina, na jako lijepoj lokaciji. Maslinik se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone, priključci su uz teren a put je sa tri strane terena. Na širem dijelu zemljišta je moguće staviti....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 70.000 €, 666,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pridraga, prodaje se građevinsko zemljište od 666 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 21m x 31m, prilazna asfaltna cesta, struja i voda uz cestu. . Nalazi se na mirnoj lokaciji 1300 m udaljen od mora i plaže, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 39.176 € na 32.536 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 32.536 €, 664,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 39.176 €
16.03.2026 - 32.536 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinska parcela površine 664 m2 sa svojim pristupnim putom širine 5 metara u građevinskoj zoni. Udaljenost od plaže 1500 metara. Do zemljišta je asfaltni pristup / cesta, u neposrednoj blizini u cesti se nalazi sva infrastruktura (struja-voda).Moguće kupiti više parcela.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pridraga 670 m2'
45.045 €
87.500 €
68.000 €
  Zemljište, PRIDRAGA, 36.000 €, 663,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u mjestu Pridraga površine 663m2, dimenzije zemljišta su cca 38x18m. Zemljište je pravilnog oblika nalazi se na mirnoj lokaciji, okružen prirodom i zelenilom. U blizini se nalazi dječje igralište i vrtić što ga čini idealnim za planiranje i izgradnju obiteljske....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 67.000 €, 660,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

EXKLUZIVNO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM I GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM ? PRIDRAGA (660 m², pravomoćna dozvola za modernu kuću s bazenom, 4 km od mora) --- KLJUČNE PREDNOSTI: - Pravomoćna građevinska dozvola ? spremno za brzu izgradnju! - Projekt za modernu prizemnicu (167,52 m² neto + 136,31 m²....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 65.000 €, 660,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinska parcela površine 660 m² smještena u mirnom zaseoku Bobići Pedići, koji pripada Pridragi. Lokacija nudi savršenu ravnotežu privatnosti i blizine sadržaja svega nekoliko minuta vožnje dijeli vas od Pridrage i Novigrada. Parcela se nalazi u izuzetno mirnom okruženju,....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 45.000 €, 683,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridrazi - 683 m2 - pristupni put - u blizini priključci struje i vode - vlasništvo uredno Mirna lokacija idealna za gradnju obiteljske kuće ili ville za odmor. Dodatne informacije na: 0955003322 maretanekretnine1@gmail.com Građevinsko zemljište,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 33.000 € na 35.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 35.000 €, 656,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 40.000 €
16.04.2026 - 33.000 €
23.04.2026 - 35.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridragi ukupne površine 656m2. Građevinska parcela ima 583m2, a pristupni put 76m2. Zemljište idealno za gradnju obiteljske kuće. Lijepo okruženje. Sva infrastruktura u blizini. Vlasništvo uredno 1/1 TEREN PRIDRAGA.

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 32.095 €, 655,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

SNIŽENA CIJENA PO KVADRATU: IZ 59€ NA 49€/M2 Pridraga, prodaju se 4 građevinske parcele sa svojim pristupnim putom širine 5 metara u građevinskoj zoni koje su udeljane od plaže 1500 metara. Do zemljišta je asfaltni pristup / cesta, u neposrednoj blizini u cesti se nalazi sva infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 72.000 €, 654,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Pridraga - TN Ćuskijaš Građevinsko zemljište površine 654m2 s pogledom na more! Svi priključci u neposrednoj blizini; osiguran pristupni put. Teren je udaljen 380m od mora. Mirna lokacija, idealna za gradnju vile s bazenom, obiteljske kuće ili turističkog objekta. Vlasništvo je uredno.....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 45.045 €, 693,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2024.,

www.njuskalo.hr

Novigrad - Pridraga prodaju se tri građevinska zemljišta; površina svakog zemljišta iznosi 693 m2; nalaze se u građevinskoj zoni na pristupačnoj lokaciji; udaljenost od mora iznosi oko 800 m; Pridraga je mjesto udaljeno od Zadra 25 km, a od zračne luke 15 km i prometno izvrsno povezan....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 48.000 €, 695,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Novigrad, Pridraga, zvrsna prilika za investiciju u Pridragi.Ovo lijepo građevinsko zemljište površine 695 m2 nudi izvanredan potencijal za izgradnju vašeg doma iz snova ili luksuzne vile. Smješteno u mirnom i slikovitom okruženju, zemljište pruža savršenu kombinaciju privatnosti....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 280.000 €, 700,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Pridraga, prekrasno građevinsko zemljište površine 700 m2 prvi red uz more.Okruženo zelenilom, blagog nagiba, prekrasan pogled na more, svega 50 metara do mora. Kompletna infrastruktura na cesti. Napravljen idejni projekt za dvojni objekt, ukupno 1000 bruto kvadrata.Ostale....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 40.000 € na 49.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 27.000 €
11.11.2024 - 30.000 €
24.11.2024 - 32.000 €
13.12.2024 - 35.000 €
31.01.2025 - 40.000 €
17.04.2025 - 0 €
24.04.2025 - 35.000 €
26.08.2025 - 40.000 €
05.03.2026 - 49.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2024.,

www.njuskalo.hr

PRIDRAGA - prodaje se građevinsko zemljište od 700 m2. Zemljište ima asfaltiran pristupni put. U blizini zemljišta se nalazi sva potrebna infrastruktura. Vlasništvo uredno 1/1. PRIDRAGA - građevinsko zemljište 700 m2.

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 37.500 €, 700,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mirnom naselju Pridraga, smješteno samo 4 kilometra od prekrasne obale Jadranskog mora. Ovo prostrano zemljište ukupne površine 700 m2 nudi izvanrednu priliku za izgradnju obiteljske kuće, vikendice ili investicijskog objekta. Zemljište....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 42.421 € na 35.231 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 35.231 €, 719,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 42.421 €
16.03.2026 - 35.231 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinska parcela površine 719 m2 sa svojim pristupnim putom širine 5 metara u građevinskoj zoni. Udaljenost od plaže 1500 metara. Do zemljišta je asfaltni pristup / cesta, u neposrednoj blizini u cesti se nalazi sva infrastruktura (struja-voda).Moguće kupiti više parcela.....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 49.680 €, 621,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Pridraga, prodaje se građevinsko zemljište od 621 m2. . Zemljište je dobrog oblika dimenzija cca. 19m x 35m, prilazni put bijeli, struja i voda pored. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na mirnoj lokaciji 950 m udaljen od mora i plaže, blizina svih potrebnih....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 44.000 €, 723,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridrazi. Zemljište je pravilnog oblika i ima ukupnu površinu od 723 m2. Nalazi se uz asfaltni put na kojem je infrastruktura. Dozvoljena gradnja. Idealno za gradnju obiteljske kuće ili vile za turistički najam. Udaljeno od mora cca 1.5 km. Mirna....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 49.280 €, 616,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Pridrazi, površine 616 m2. Nalazi se u neizgrađenom dijelu građevinskog područja naselja, a sva infrastruktura je u neposrednoj blizini. Pristupni put je odmah uz zemljište, more je udaljeno cca 800 m zračne linije. Za dodatne informacije, kontaktirajte....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 50.000 €, 726,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ? PRIDRAGA, KRAJ ZADRA Na prodaju je građevinsko zemljište površine 725 m², smješteno u mirnom mjestu Pridraga, svega 30-ak minuta vožnje od Zadra. Zemljište se nalazi uz asfaltni put i ima dva prilaza, što osigurava jednostavan pristup i praktičnost pri budućoj....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 75.000 € na 85.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 85.000 €, 734,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2025 - 75.000 €
03.06.2025 - 84.900 €
05.08.2025 - 75.000 €
28.03.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište sa mobilnom kućicom u naselju Pridraga. Parcela od 734m2 je pravilnog oblika, bez kosine i pada terena, uređena i pogodna za gradnju stambenog objekta do 110m2 tlocrtno, bilo za stalni boravak, vikendicu ili objekt za turistički najam. Do zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, PRIDRAGA, 89.000 €, 734,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište sa pomoćnim objektom u mjestu Pridraga površine 734 m2. Zemljište je pravilnog oblika te je idealno za izgradnju vile s bazenom ili kuće za odmor. Teren je potpuno očišćen i spreman za gradnju. Pristup terenu sa ceste i pločnik , te sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 85.100 € na 88.200 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PRIDRAGA, 88.200 €, 734,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.05.2025 - 72.625 €
26.08.2025 - 85.100 €
26.03.2026 - 88.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište sa pomočnim objektom na području Pridrage. Zemljište ima sveukupno 734m2 te dva ulaza. Pad terena je 3%. Na zemljištu se nalazi kućica (pomoćni objekt) stambene površine 30m2 + terasa površine 18m2. Predviđeno je da se kućica sastoji od dnevnog boravka i kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com