• GoHome Professional
possesso-nekretnine do 27000 eura - GoHome
  • possesso-nekretnine do 27000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - possesso-nekretnine do 27000 eura

  • Za upit "possesso-nekretnine do 27000 eura" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 68 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 820 m2
    • do 1030 m2
    • 1030 m2 (prosječna površina)
    • barem 1030 m2
    • 1230 m2
  •  Po cijeni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, BUZET, 26.768 €, 956,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište pravilnog oblika, smješteno u mirnom dijelu Buzeta, udaljeno svega šest minuta vožnje od samog centra grada. Okruženo zelenilom, ovo zemljište pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Parcela ukupne....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 23.000 € na 26.800 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ROČKO POLJE, 26.800 €, 88,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.11.2025 - 23.000 €
16.04.2026 - 26.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Starina u Ročkom Polju ? Gospodarski objekt s potencijalom za adaptaciju Na prodaju je starina smještena u Ročkom Polju, na dvije etaže ukupne površine 88 m². Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji i posjeduje sve potrebne priključke (voda, struja), što budućim vlasnicima olakšava....

 
 
 
 
-35%

Promjena cijene sa 39.825 € na 26.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BUZET, 26.000 €, 1350,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.07.2025 - 39.825 €
11.04.2026 - 26.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? Samo u našoj ponudi! Građevinsko zemljište u mirnom dijelu Buzeta, s pogledom na stari grad U prodaji imamo građevinsko zemljište površine 1.350 m² , smješteno na iznimno atraktivnoj lokaciji ? u mirnom, prirodom okruženom dijelu Buzeta , svega 2 minute vožnje....

 
 
 
  Zemljište, ŽMINJ, 25.660 €, 5132,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Žminj ? poljoprivredno zemljište pravilnog oblika Lokacija: mirni predio u okolici Žminja Površina: 5.132 m² U srcu Istre, u mirnom i zelenilom okruženom području nedaleko od Žminja, prodaje se lijepo uređeno poljoprivredno zemljište pravilnog oblika . Zemljište je uredno pokošeno,....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 25.400 €, 1016,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Buzet ? građevinsko zemljište ? 1016 m² Prodaje se građevinsko zemljište površine 1016 m², smješteno na mirnoj i sunčanoj lokaciji u Buzetu. Parcela se nalazi na ravnom terenu, s predivnim pogledom na okolnu prirodu i zelenilo koje okružuje cijelo područje. Sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, HUM, 25.000 €, 74,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Autentična kamena ruševina na osami ? korak od izvora rijeke Mirne Za one koji traže nešto uistinu posebno i izvan uobičajenih okvira, ova kamena ruševina smještena je u slikovitom naselju nedaleko od Huma, na izuzetnoj i rijetkoj lokaciji ? svega nekoliko koraka od izvora rijeke....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 29.000 € na 23.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BUZET, 23.000 €, 572,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 29.000 €
16.04.2026 - 23.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se zemljište s prekrasnim panoramskim pogledom ? mir i priroda nadomak Buzeta! Na svega desetak minuta vožnje od Buzeta , u mirnom i osamljenom okruženju, prodaje se zemljište ukupne površine 572 m² . Parcela je pravilnog oblika i ima direktan pristupni put . Zemljište se....

 
 
 
  Kuća, ROČKO POLJE, 23.000 €, 47,00 m2 cca 490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Ročko Polje ? Gospodarski objekt za prenamjenu s dvorištem i građevinskim zemljištem U mirnom naselju Ročko Polje , nudimo na prodaju gospodarski objekt ukupne površine 47 m² , koji se prostire na prizemlje i jednu etažu . Između etaža izvedena je betonska međukatna ploča a krov je....

 
 
 
  Zemljište, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 27.680 €, 3460,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Na nekoliko minuta udaljenosti od Svetog Lovreča u ponudi imamo 2 poljoprivredna zemljišta koja zajedno čine cjelinu ukupne površine 3460 m². Parcele su ograđene suhozidom i pravilnog su oblika. Do parcela se dolazi asfaltiranim putem. Vlasništvo i dokumentacija uredni. .

 
 
 
  Kuća, LANIŠĆE, 22.000 €, 106,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

U srcu Lanišća , slikovitog mjesta u sjevernoj Istri, smještena je ova kamena starina koja čeka da ponovno oživi i ispriča svoju priču. Lanišće je poznato kao pravi raj za ljubitelje prirode i aktivnog odmora ? ovdje se isprepliću biciklističke i planinarske staze , brojni puteljci....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 18.000 €, 881,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Građevinsko zemljište s panoramskim pogledom ? Buzet Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 881 m² , smješteno na mirnoj i poželjnoj lokaciji u Buzetu . Zemljište je pravokutnog oblika , što omogućuje jednostavno planiranje i gradnju, a njegova kaskadna konfiguracija....

 
 
 
  Kuća, BUZET, 16.000 €, 48,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Samo u ponudi naše agencije! Kamena starina u okolici Buzeta ? prilika za obnovu Lokacija: okolica Buzeta (13 minuta vožnje od grada) Površina objekta: 48 m² Dvorište: 24 m² Cijena: 16.000 EUR U mirnom i slikovitom istarskom naselju, okruženom prirodom i kamenim kućama koje se postupno....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 15.000 €, 6480,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Hum ? poljoprivredno zemljište s panoramskim pogledom Na samo 2 km od Huma , najmanjeg grada na svijetu, smjestilo se ovo posebno zemljište koje nudi ono što je danas rijetkost ? mir, prostor i pogled koji ostaje urezan u pamćenje . Zemljište površine 6.480 m² nalazi se na potpunoj....

 
 
 
  Kuća, ROČKO POLJE, 29.000 €, 76,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se samostojeća starina u mirnom Ročkom Polju, nedaleko od grada Buzeta. Nekretnina ima tlocrt od 38 m² te se proteže na dvije etaže, pružajući potencijal za renovaciju i uređenje prema vašim željama. Starina nudi mogućnost kupnje dodatne okućnice od grada, čime bi se proširio....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 29.000 €, 44277,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Na prodaju prostrano poljoprivredno zemljište u srcu Istre ? Buzet -44.277 m² U ponudi je iznimno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 44.277 m², smješteno u okolici Buzeta ? idealna prilika za sve koji traže spoj prirode, produktivne zemlje i blizine infrastrukture. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 29.000 €, 874,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Građevinsko zemljište na osami s panoramskim pogledom ? ekskluzivno u našoj ponudi U mirnom i autentičnom dijelu središnje Istre, u blizini Roča, ekskluzivno nudimo građevinsko zemljište ukupne površine 874 m² smješteno na osami, okruženo prirodom i istarskim brežuljcima. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 29.000 €, 3060,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Buzet ? vikend zemljište okruženo potocima, maslinicima i brežuljcima U ponudi isključivo preko naše agencije prodajemo posebno zemljište smješteno u jednom od najljepših i najmirnijih dijelova okolice Buzet. Riječ je o lokaciji koja osvaja na prvi pogled ? otvoreni pogled na zelenilo....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 29.055 €, 1431,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 14.274 €, 549,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Roč ? Građevinsko zemljište 549 m² u mirnom i zelenom okruženju Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 549 m² , smješteno u mirnom naselju u blizini Roča, okruženo prirodom i zelenilom. Idealna lokacija za sve koji traže tišinu, privatnost i prirodni ambijent za svoj....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 13.225 €, 575,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Građevinsko zemljište u blizini Roča ? mir, priroda i potpuna privatnost U neposrednoj blizini slikovitog Roča nudimo na prodaju građevinsko zemljište ukupne površine 575 m² , smješteno na izuzetno mirnoj lokaciji, idealnoj za bijeg od svakodnevice i uživanje u prirodi. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, ROČKO POLJE, 11.915 €, 7009,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište ? Ročko polje Na prodaju je uređeno poljoprivredno zemljište površine 7.009 m² smješteno u mirnom i zelenom okruženju uz cestu koja vodi od Ročkog polja prema Lanišću. Zemljište je pravilnog oblika , pokošen i uredno održavan , što omogućuje jednostavno....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 11.660 €, 530,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Građevinsko zemljište u blizini Roča? 530 m² Prodaje se građevinsko zemljište površine 530 m² smješteno u prekrasnom prirodnom okruženju u blizini Roča. Zemljište se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, gotovo na osami, što ga čini savršenim za bijeg od svakodnevnog stresa i gradske....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 11.000 €, 4835,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

BUZET ? POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE 4.835 m² UZ CESTU Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 4.835 m², smješteno na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji u okolici Buzeta. Zemljište se nalazi uz prometnicu te ima direktan prilaz , što omogućuje jednostavan pristup tijekom....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 9.723 €, 6482,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.06.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Poljoprivredno zemljište, Hum, 6.482 m² U mirnom i netaknutom okruženju nedaleko od Huma, najmanjeg grada na svijetu, prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 6.482 m². Zemljište se sastoji od dvije prirodne cjeline: šumovitog dijela, idealnog za ljubitelje prirode, šumarstva....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 9.501 €, 3167,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Samo u našoj ponudi! Na prodaju nudimo predivan zeleni komad poljoprivrednog zemljišta površine 3167 m² , smješten nedaleko od Buzeta. Zemljište je pravokutnog oblika, s osiguranim direktnim prilaznim putem i mogućnošću priključenja na vodu, što ga čini praktičnim i lako dostupnim.....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 7.960 €, 3317,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Poljoprivredno zemljište ? šuma u srcu prirode, Kotli (blizina Roča) Tražite svoju oazu mira, investiciju u prirodu ili prostor za vikend odmor daleko od gradske vreve? Imamo nešto za vas! Lokacija: Kotli, nekoliko kilometara od povijesnog gradića Roča ? poznatog po glagoljaškoj baštini....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 6.445 €, 1289,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Ekskluzivno ? samo u našoj ponudi! Na prodaju nudimo poljoprivredno zemljište ukupne površine 1.289 m² , smješteno u neposrednoj blizini Roča. Udaljen od istarskog ipsilona 5km, od Rijeke 25min vožnje te od slovenske granice 40-ak minuta ovo zemljište je idealno kako za bijeg od smoga....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 3.900 €, 1798,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026. - 3.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

BUZET ? POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE UZ POTOK, 1.798 m² Prodaje se uređeno i redovito obrađivano poljoprivredno zemljište površine 1.798 m², smješteno u mirnom dijelu u okolici Buzeta. Zemljište ima direktan prilazni put , što omogućuje jednostavan i nesmetan pristup tijekom cijele godine.....

 
 
 
  Zemljište, BUZET, 3.765 €, 1569,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

P oljoprivredno zemljište s očaravajućim pogledom ? Kotli, Istra Tražite mir, tišinu i pogled koji odmara dušu? Ovo je prava prilika! Lokacija: U neposrednoj blizini Kotli ? poznatih po slapovima i prirodnoj ljepoti Površina: 1.569 m² Cijena: 2,40 EUR/m² ? ukupno 3.765,60 EUR Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 3.758 €, 1879,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.06.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Poljoprivredno zemljište u blizini Huma ? mir, zelenilo i istarska autentičnost U srcu netaknute prirode, nadomak najmanjeg grada na svijetu ? Huma, nalazi se ovo prekrasno poljoprivredno zemljište površine 1.879 m² . Smješteno u tišini i okruženo zelenilom, zemljište nudi savršeno....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 3.602 €, 1029,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Poljoprivredno zemljište u blizini Lupoglava ? 1.029 m² Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1.029 m², pravilnog oblika, smješteno u mirnom i zelenom okruženju u blizini mjesta Lupoglav. Zemljište ima direktan pristup s urednog prilaznog puta, što omogućuje jednostavan dolazak....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 2.953 €, 2953,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

SAMO KOD NAS ? Šumsko zemljište 2.953 m² s borovima, uz brdo, 5 minuta od Huma U ekskluzivnoj ponudi imamo šumsko zemljište površine 2.953 m² , smješteno svega 5 minuta vožnje od centra Huma , najmanjeg grada na svijetu i jedinstvenog istarskog lokaliteta. Parcela se nalazi uz asfaltiranu....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 3.900 € na 2.900 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, BUZET, 2.900 €, 363,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 3.900 €
23.04.2026 - 2.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.possesso-nekretnine.hr

Rijetka lokacija ? zemljište ispod slapa Sopot i penjališta Pandora kod Buzeta Postoje nekretnine koje se kupuju razumom. A postoje i one koje se prepoznaju instinktom ? jer takve lokacije gotovo nikada ne dolaze na tržište. Upravo takvo zemljište imamo u ponudi, ekskluzivno samo....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 2.120 €, 424,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Na prodaju mirno i sunčano vikend zemljište ukupne površine 424 m², smješteno u blizini Huma ? najmanjeg grada na svijetu. Zemljište je idealno za bijeg od svakodnevice, okruženo potpunim zelenilom i netaknutom prirodom a do njega vodi direktan pristupni put. Ako tražite mir, tišinu....

 
 
 
  Zemljište, HUM, 1.415 €, 284,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.06.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Zemljište 284 m² u katastarskoj općini Hum U neposrednoj blizini čarobnog Huma, najmanjeg grada na svijetu, prodaje se poljoprivredno zemljište površine 284 m² ? savršeno za one koji traže mir, ljepotu i dodir s prirodom. Dimenzije parcele cca: 25m dužine i 12 m širine Ova malena,....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!