poličnik što manje pala cijena - GoHome
  • poličnik što manje pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - poličnik što manje pala cijena

  • Za upit "poličnik što manje pala cijena" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 374 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 650 m2
    • do 820 m2
    • 820 m2 (prosječna površina)
    • barem 820 m2
    • 980 m2
  •  Po cijeni
    • do 7300 eura
    • do 9200 eura (prosječna cijena)
    • do 11000 eura
    • do 92 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 140.000 € na 128.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 128.000 €, 3201,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2025 - 176.000 €
06.12.2025 - 160.000 €
11.02.2026 - 140.000 €
27.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Visočane kraj Zadra. Zemljište se nalazi uz glavnu cestu, blizu svih priključaka, na povišenom dijelu naselja s kojeg se pruža otvoreni pogled na okolni krajolik. Uredna dokumentacija, vlasništvo 1/1. .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 148.000 € na 139.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 139.000 €, 105,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 148.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji lijepa kamena kuća katnica u centru Poličnika ukupne stambene površine 105 m2. Mogućnost uređenja dvosobnog stana u prizemlju i jednosobnog na katu kao i studia u prizemlju kuće. U sklopu objekta je i podrum te prostrano dvorište s parkirnim mjestima. U krugu od 200 metara....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 480.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 420.000 €, 143,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 480.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s bazenom novogradnja 6 km od mora, Visočane u blizini Zadra U mirnom mjestu Visočane, općina Poličnik, prodaje se moderna novogradnja s bazenom, udaljena svega 6 km od mora i 300 m od centra mjesta. Kuća se prostire na dvije etaže, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'poličnik što manje pala cijena'
128.000 €
61.000 €
165.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 148.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 129.000 €
30.10.2025 - 148.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena samostojeća kamena katnica u srcu Poličnika, idealna za ljubitelje tradicionalne dalmatinske arhitekture. Ova impresivna nekretnina smještena je na parceli od 260 m2, s ukupnom stambenom površinom od 200 m2. Kuća se ističe autentičnim kamenim zidovima, pružajući....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 46.000 € na 40.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 46.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, SUHOVARE - Građevinsko zemljište 500 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Suhovare/Poličnik u blizini Zadra. Zemljište površine 500 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Zemljište je pravokutnog oblika, širine cca 20 m te dužine 23 m odnosno 30 m u najdužem....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 104.000 € na 97.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 97.000 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 104.000 €
21.03.2026 - 97.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA - Atraktivno zemljište s projektom! Prodaje se građevinsko zemljište površine 750 m² u Murvici, mirnom i uređenom mjestu u neposrednoj blizini Zadra, poznatom po novijim obiteljskim kućama i vilama. Zemljište je pravilnog oblika, ograđeno zidom, očišćeno i uredno te....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 45.000 € na 44.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 44.000 €, 800,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 48.000 €
27.03.2026 - 45.000 €
19.04.2026 - 44.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjesto Lovinac, pored Poličnika. Zemljište je površine 800m2, pravokutnog oblika, ravne konfiguracije, idealno za izgradnju obiteljske kuće,vikendice i sl. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji. Infrastruktura (struja,voda) se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 65.000 € na 55.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2025 - 65.000 €
25.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno je unutar izgrađenog dijela GP naselja. Ima pravilan oblik i pristup putem asfaltirane ceste, dok se infrastruktura nalazi neposredno na samom zemljištu. Zemljište se nalazi u blizini glavne prometnice koja povezuje Autocestu A1 sa Zadrom. Svi ključni....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravokutnog oblika u mirnom i novom dijelu naselja Poličnik, idealno za obiteljsku kuću ili investicijski projekt. Kompletna infrastruktura (struja, voda, pristupni put) već se nalazi na terenu Pristup s dvije strane ? olakšava planiranje gradnje i....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište, 815 m2, Gornji Poličnik Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Poličniku. Zemljište je površine 815 m2.</br> Oblik zemljišta je pravilan. Širina zemljišta je cca 19 m, dok je dužina zemljišta....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 125.000 € na 119.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 119.000 €, 915,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 125.000 €
04.03.2026 - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište 915 m² ? Briševo (Zadar) Gotov projekt + svi doprinosi plaćeni Cijena: 119000 € (moguć dogovor) Prodaje se građevinsko zemljište površine 915 m² u Briševu pored Zadra, na odličnoj lokaciji u samom centru mjesta. Parcela je pravilnog oblika i idealna....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 200.000 € na 170.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 170.000 €, 925,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 200.000 €
18.04.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj zadarskoj okolici, prodaje se građevinsko zemljište s ishodovanom građevinskom dozvolom, projektom i gotovim temeljima. Zemljište površine 925m2, ravno je, pravilnog oblika te s osiguranim pristupnim putem i svom potrebnom infrastrukturom. Na zemljištu je započela gradnja....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 130.000 €, 1000,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 150.000 €
18.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj okolici Zadra, prodaje se više građevinskih parcela s projektima vila s bazenima. Svaka parcela površine je od oko 1000m2 a moguća je kupnja u različitim fazama izgradnje. Sve su parcele ravne, prohodne, pravilnog oblika i s osiguranim pristupnim putem te dostupnom infrastrukturom.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 190.000 € na 175.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 175.000 €, 1900,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 190.000 €
17.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.900 m2, smješteno u mirnoj i traženoj lokaciji u Murvici, svega nekoliko minuta vožnje od Zadra i mora. Osnovne karakteristike: - Pravilnog oblika, s dva pristupna puta - Neposredno uz Jadransku magistralu ? odlična prometna....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 70.000 € na 60.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 60.000 €, 2764,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 70.000 €
21.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Murvici, površine 2764 m2. Parcela je pravilnog oblika , posjeduje vlastiti bunar te makadamski pristupni put. Udaljenost od glavne ceste ( magistrale) 200m. Idealno za bavljenje poljoprivredom ili izgradnju objekata u skladu s važećim propisima.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 450.000 € na 432.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 432.000 €, 5400,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 450.000 €
02.05.2026 - 432.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se građevinsko zemljište u Poličniku površine cca 5400m2. Cijena nije fiksna, može se pregovarati i parcelizirati. Cijena cijele čestice je 432000 ili oko 80 eura kvadrat dok je cijena parceliziranih čestica oko 85 eura kvadrat. Moguće je na uvid dobiti i Lokacijsku informaciju....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,