• GoHome Professional
petrovo selo do 290 m2 - GoHome
  • petrovo selo do 290 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - petrovo selo do 290 m2

  • Za upit "petrovo selo do 290 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 493 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit petrovo selo do 290 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosječna cijena)
    • do 43000 eura
    • do 359 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETROVO SELO, 75.000 €, 290,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u roh-bau fazi, dimenzija 10.30m x 9.35m, stambene površine 96,30 m2 po katu, tj. 290 m2 ukupne stambene površine Nalazi se u Ličkom Petrovom selu (blizina Plitvičkih jezera) na lijepom placu od 971 m2 (21 metar fronte od ulice), a građena je 1980. godine U dvorištu se....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 60.000 € na 65.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETROVO SELO, 65.000 €, 186,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 90.000 €
13.02.2026 - 80.000 €
08.03.2026 - 55.000 €
09.03.2026 - 60.000 €
11.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem pravu slavonsku održavanu i urednu kuću u Slavoniji, mjesto Štivica, Brodsko posavska županija. Kuća se grije na drva, te ima jako veliku okućnicu. Vrijedi pogledati Moguća zamjena za apartman na moru. Prodajem kuću u Štivici (prodaja) ; C.

 
 
 
  Kuća, PETROVO SELO, 54.000 €, 146,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se obiteljska kuća sa pripadajućim dvorištem i okućnicom u Baranjskom Petrovom Selu, na adresi Glavna ulica 34. Kuća je površine 146 m2, sa gospodarskom zgradom površine 10 m2 i dvorištem površine 175 m2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'petrovo selo do 290 m2'
90.000 €
19.700 €
  Kuća, PETROVO SELO, 45.600 €, 117,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA!!!! Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se obiteljska kuća sa pripadajućim dvorištem i okućnicom u Baranjskom Petrovom Selu. Kuća je površine 117 m2, sa tri gospodarske zgrade 85 m2, nastrešnicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me