• GoHome Professional
petrčane zadnjih 14 dana 150 m2 - GoHome
  • petrčane zadnjih 14 dana 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - petrčane zadnjih 14 dana 150 m2

  • Za upit "petrčane zadnjih 14 dana 150 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.150 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • zadarska ulica
    • zagrebačka ulica
    • ekskluzivan
    • novogradnja
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani stan smješten u atraktivnom dijelu Petrčana, samo 60 metara od mora! Ovaj izuzetni stan nudi spektakularan panoramski pogled na Zadarski kanal, more i otoke, te osigurava savršen spoj udobnosti i prestižne lokacije. Savršeni spoj klasičnog i modernog uređenja!....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 425.000 €, 150,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Planirana je gradnja nove stambene zgrade, pravokutnog oblika, a sastoji se od prizemlja i dva kata. Sa sjeveroistočne strane smješteno je šest vanjskih parkirnih mjesta, dok su pješački i kolni pristup smješteni sa jugozapadne strane. Na svakoj etaži smještena je po jedna stambena....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 679.000 €, 158,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U Petrčanima, neposrednoj blizini povijesnog grada Zadra, na prodaju je ovaj luksuzan stan od 158m2 sa bazenom i garažnim parkirnim mjestom, smješten u prizemlju Novogradnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka spojenog staklenim stijenama sa terasom od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'petrčane zadnjih 14 dana 150 m2'
679.000 €
355.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 365.000 € na 355.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PETRČANE, 355.000 €, 138,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 365.000 €
20.05.2026 - 355.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu Petrčana, u blizini mora i samog centra mjesta, smjestila se nekretnina koja spaja iznimnu lokaciju, prostranost i rijetko viđen potencijal. Apartman u visokom prizemlju ukupne prodajne površine 138 m², koji osvaja već na prvi pogled. Njegov adut je impresivna terasa od čak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena