• GoHome Professional
pavučnjak do 4400 eura - GoHome
  • pavučnjak do 4400 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pavučnjak do 4400 eura

  • Za upit "pavučnjak do 4400 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4100 eura (malo jeftiniji)
    • 4600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAVUČNJAK, 155.000 €, 3104,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ZE,LJIŠTE PRODAJA, RAKOV POTOK, PAVUČNJAK, 3104m². Zemljište se nalazi u građevinskom području naselja stambene namjene. Na parceli se nalazi i stara kuća površine 137m². Širina zemljišta je cca 42 m. Nalazi se na odličnoj lokaciji,uz samu Karlovačku cestu,15 minuta vožnje do Novog....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 170.000 € na 155.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAVUČNJAK, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
30.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica smještena u naselju Pavučnjak, u okolici Samobora, idealna za sve koji traže bijeg iz grada i potpunu privatnost u prirodi. Nekretnina se nalazi usred šume, na prostranoj parceli površine 3.100 m², koja se u cijelosti nalazi unutar građevinske zone, što budućem....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 170.720 € na 155.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAVUČNJAK, 155.000 €, 3104,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.01.2026 - 170.720 €
28.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Samobor, Pavučnjak - građevinsko zemljište 3.104 m² uz Karlovačku cestu.Zemljište ukupne površine 3.104 m² nalazi se u građevinskom području naselja stambene namjene, sukladno važećoj lokacijskoj informaciji, te je pogodno za izgradnju stambenog objekta ili više stambenih jedinica.....

 
 
 
  Zemljište, PAVUČNJAK, 50.000 €, 840,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prema prostornom planu uređenja grada Samobora,ovo zemljište je građevinsko stambene namjene,a smjestilo se u okolici grada.Zbog velike potražnje za prirodnim krajolikom,ljudi sve više gravitiraju prema okolici grada,te kao takvo zemljište,čini priliku za investiciju,a vrijedno ga....

 
 
 
  Zemljište, PAVUČNJAK, 44.000 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je građevinsko zemljište stambene namjene površine 795m2, smješteno u naselju Pavučnjak, nadomak Samobora. Ova parcela predstavlja savršenu priliku za izgradnju obiteljskog doma ili investicijskog projekta, u okruženju koje spaja prirodni mir s blizinom gradskih sadržaja.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 170.720 € na 155.000 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAVUČNJAK, 155.000 €, 3104,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 170.720 €
02.04.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta u mjestu Pavučnjak, općina Galgovo. Zemljište se prostire na 3104 m2 i locirano je uz samu staru Karlovačku cestu. Na zemljištu se nalazi stara kuća površine 137 m2, iza koje se nalazi šuma koja je također u vlasništvu. Širina zemljišta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pavučnjak (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.