• GoHome Professional
pakrac do 66000 eura do 366 eura/m2 - GoHome
  • pakrac do 66000 eura do 366 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pakrac do 66000 eura do 366 eura/m2

  • Za upit "pakrac do 66000 eura do 366 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 215 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 20000 eura
    • do 25000 eura (prosječna cijena)
    • do 31000 eura
    • do 258 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAKRAC, 47.000 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

2 km od centra Pakraca, prodaje se kuća sa 2 stana i dvorištem. Kuća je građena 1966.g., urednog je vlasništva, bez tereta. Ima priključak struje, gradske vode, kanalizacije i plina (treba novi plinomjer i izmjestiti ga van kuće). Stambenu površinu od oko 140 m2 čine 2 odvojena stana,....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Pakraca, prodaje se starija kuća sa poslovnim prostorom i stanom, te dvorištem. Kuća je urednog vlasništva, bez tereta, ucrtana u Katastru, nalazi se u povijesnog jezgri grada, te je Kulturna baština. Ima aktivne priključke struje (mono i tro 18 kw), gradske vode, plina....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 52.000 €, 240,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

A K C I J A !!!!! Iuzetno povoljno (zbog starosti i bolesti) u prirodi pakračkih vinograda prodajem dvije nove kuće, jedna nedovršena katnica sa građevinskom dozvolom ucrtana, (nije obnova) i druga useljiva. također ucrtana, svaka na zasebnoj parceli,vlaništvo 1/1, dokumentacija uredna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pakrac do 66000 eura do 366 eura/m2'
65.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 40.000 € na 35.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAKRAC, 35.000 €, 88,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.12.2025 - 40.000 €
05.03.2026 - 35.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća, prizemnica u centru Pakraca sa pomoćnom zgradom (41 m2) i okućnicom (546 m2). Zajednicki ulaz sa kućnim brojem 21. Kuća je obnovljena 1998.g., urednog vlasništva, bez tereta, ucrtana u katastru. Priključak struje, gradske vode, plina i kanalizacije + voda iz vlastite....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr