• GoHome Professional
pakrac barem 130 m2 - GoHome
  • pakrac barem 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pakrac barem 130 m2

  • Za upit "pakrac barem 130 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 658 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 43000 eura
    • do 54000 eura (prosječna cijena)
    • do 65000 eura
    • do 542 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAKRAC, 47.000 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

2 km od centra Pakraca, prodaje se kuća sa 2 stana i dvorištem. Kuća je građena 1966.g., urednog je vlasništva, bez tereta. Ima priključak struje, gradske vode, kanalizacije i plina (treba novi plinomjer i izmjestiti ga van kuće). Stambenu površinu od oko 140 m2 čine 2 odvojena stana,....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 130.000 €, 146,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na top lokaciji,urednog vlasnistva sa potrebnom dokumentacijom(uporabna dozvola).Priključci plin struja,gradski vodovod,kanalizacija te vlastiti bunar.Prizemlje 78m2 boravak,kuhinja sa blagovaonicom, wc i terasa.Kat 68m2 sa tri spavace sobe i kupaonica.Podrum ispod....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 110.000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OGLAS IZ USLUGE! Na prodaju useljiva obiteljska kuća sa velikom okućnicom u Pakracu izgrađena 2004.g. Kuća ima aktivan priključak struje, vode i kanalizacije, te je moguć priključak plina. Grijanje cijelog objekta je na centralno na drva. Objekt se sastoji od prizemlja: garaža, ostava,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pakrac barem 130 m2'
52.000 €
319.000 €
185.000 €
  Poslovni prostor, PAKRAC, 270.000 €, 120,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Pakrac ? Ul. Augusta Cesarca 26 | 120 m² + 60 m² natkrivene nadstrešnice Prodaje se samostalan, uređen i funkcionalan poslovni objekt na izuzetno povoljnoj lokaciji u Pakracu. Objekt se dosad koristio za automatsku autopraonicu i caffe bar, no zbog rasporeda i infrastrukture lako....

 
 
 
  Zemljište, PAKRAC, 65.000 €, 3251,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Zemljište u centru Pakraca ukupne površine 3251 m2 u četiri međusobno vezane čestice. Za detaljne informacije i ponudu drugih nekretnina posjetite našu stranicu www.mt-nekretnine.hr .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more