- pakrac što manje

  • Za upit "pakrac što manje" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 689 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosječna cijena)
    • do 80000 eura
    • do 668 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKRAC, 110.000 €, 76,48 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja obnovljenog ,namještenog stana. Stan: Pakrac, 76.00 m2 (prodaja) ; C.

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 65.000 €, 80,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Kraguj, 4 km od centra Pakraca, prema planinarskom domu Omanovac, prodaje se kuća sa objektima i okućnicom. Kuća je građena 1960.-ih godina, urednog je vlasništva, bez tereta. Priključak struje, mjesni vodovod, te priručna septička jama, ostalo ne prolazi kroz ulicu.....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Seosko domaćinstvo Kuća sa okućnicom i 1 hektar voćnjaka u blizini kuće 4 hektara obradive zemlje Štala i veliki sjenik za sijeno 3 garaže i veliki podrum Kuća ima priključak trofazne struje i gradski vodovod Kuća je udaljena 3 km. od grada,ima asfaltni put +385 91 564 08 52 Seosko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pakrac što manje'
65.000 €
65.000 €
35.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 75.000 € na 69.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAKRAC, 69.000 €, 85,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 80.000 €
13.11.2025 - 75.000 €
15.03.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Pakracu, 2.8 km od centra grada, prodaje se kuća sa pomoćnim objektima, okućnicom. Kuća je građena 1970.-ih godina, obnovljena 1998.g., urednog vlasništva, bez tereta, ucrtana u katastru. Priključak struje, gradske vode, plina i kanalizacije + voda preko hidrofora iz vlastitog bunara.....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Pakracu, 2.7 km od centra grada, prodaje se novija kuća sa dvorištem i voćnjakom. Građena je 2011.g., urednog je vlasništva, bez tereta, ucrtana u Katastru, posjeduje Uporabnu dozvolu. Ima priključak struje, gradske vode, kanalizacije, te bunar koji se složno dijeli sa susjedom,....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U samom centru Pakraca, prodaje se starija kuća sa poslovnim prostorom i stanom, te dvorištem. Kuća je urednog vlasništva, bez tereta, ucrtana u Katastru, nalazi se u povijesnog jezgri grada, te je Kulturna baština. Ima aktivne priključke struje (mono i tro 18 kw), gradske vode, plina....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAKRAC, 270.000 €, 120,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Pakrac ? Ul. Augusta Cesarca 26 | 120 m² + 60 m² natkrivene nadstrešnice Prodaje se samostalan, uređen i funkcionalan poslovni objekt na izuzetno povoljnoj lokaciji u Pakracu. Objekt se dosad koristio za automatsku autopraonicu i caffe bar, no zbog rasporeda i infrastrukture lako....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 47.000 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

2 km od centra Pakraca, prodaje se kuća sa 2 stana i dvorištem. Kuća je građena 1966.g., urednog je vlasništva, bez tereta. Ima priključak struje, gradske vode, kanalizacije i plina (treba novi plinomjer i izmjestiti ga van kuće). Stambenu površinu od oko 140 m2 čine 2 odvojena stana,....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 130.000 €, 146,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća na top lokaciji,urednog vlasnistva sa potrebnom dokumentacijom(uporabna dozvola).Priključci plin struja,gradski vodovod,kanalizacija te vlastiti bunar.Prizemlje 78m2 boravak,kuhinja sa blagovaonicom, wc i terasa.Kat 68m2 sa tri spavace sobe i kupaonica.Podrum ispod....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 110.000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OGLAS IZ USLUGE! Na prodaju useljiva obiteljska kuća sa velikom okućnicom u Pakracu izgrađena 2004.g. Kuća ima aktivan priključak struje, vode i kanalizacije, te je moguć priključak plina. Grijanje cijelog objekta je na centralno na drva. Objekt se sastoji od prizemlja: garaža, ostava,....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 52.000 €, 240,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

A K C I J A !!!!! Iuzetno povoljno (zbog starosti i bolesti) u prirodi pakračkih vinograda prodajem dvije nove kuće, jedna nedovršena katnica sa građevinskom dozvolom ucrtana, (nije obnova) i druga useljiva. također ucrtana, svaka na zasebnoj parceli,vlaništvo 1/1, dokumentacija uredna....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAKRAC, 319.000 €, 332,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAMBENO POSLOVNA ZGRADA, PRODAJA, PAKRAC, 332 m2 Prodaje se stambeno poslovna zgrada površine 332 m2 u centru Pakraca. Zgrada je izgrađena 1914. godine i sastoji se od podruma, prizemlja i kata. 2000. godine napravljena je adaptacija prostora. U prizemlju zgrade nalaze se dva poslovna....

 
 
 
  Kuća, PAKRAC, 185.000 €, 341,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Obiteljska kuća na prodaju s tri potpuno odvojena stana i prostranim dvorištem Prodaje se obiteljska kuća razvedena na četiri etaže, podrum (ispod kuće), prizemlje, prvi i drugi kat, ukupno tri potpuno odvojene stambene jedinice. Svaki stan ima vlastita brojila, što omogućuje potpunu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr