• GoHome Professional
pašman 610 m2 - GoHome
  • pašman 610 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pašman 610 m2

  • Za upit "pašman 610 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 331 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manji)
    • 640 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 21000 eura (prosječna cijena)
    • do 25000 eura
    • do 212 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 95.000 € na 84.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 95.000 €
06.03.2026 - 84.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac, površine 619 m2. Cca 350 metra je udaljeno od mora, a od centra mjesta 450 metara. Pristupa mu se preko uređene prometnice, a sva infrastruktura je u blizini. Za dodatne informacije, kontaktirajte nas na 099 393....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 600 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 118.180 €, 622,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Dobropoljani, na otoku Pašmanu okruženo maslinicima, vinogradom i mediteranskim raslinjem smjestilo se zemljište gotovo pravilnog pravokutnog oblika, površine 622 m2 što je idealno za gradnju lijepe obiteljske kuće saprekrasnim vrtom i okućnicom. Zemljište se nalazi u izgrađenom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pašman 610 m2'
90.000 €
113.000 €
70.000 €
  Zemljište, PAŠMAN, 158.000 €, 604,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pašman, građevinsko zemljište 1 red do mora, infrastruktura do terena, blizina svih sadržaja. Prilika za sve ljubitelje otoka koji je odlično povezan kopnom trajektnom vezom s otoka Pašmana Tkon-Biograd i s otoka Ugljana Preko-Zadar s obzirom da su otoci povezani mostom. Ako volite....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 95.000 €, 617,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac sa površinom od 617m2. Zemljište se nalazi unutar granica građevinskog područja-neizgrađeni neuređeni dio. Također navedeno zemljište se nalazi iznad otočke ceste. Voda i struja su u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora je cca.250m.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 300 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 600 m2, dimenzija oko 24x25 m. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 600 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo je 1/1, voda, struja, telefon, sve dozvole i papiri i priključci. Kontakt: Tomo 092 5095 028 Zemljište građevinsko Pašman, Kraj, 600 m2.

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 148.500 € na 120.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 594,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 148.500 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskom području općine Pašman (pored mjesnog groblja) površine 594 m² smješteno u prvom redu do mora. Zemljište je pravokutnog oblika (dimenzija: cca 18 m x 33 m). Uredno vlasništvo i dokumentacija. Zemljište se ne prodaje putem agencije. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 199.000 €, 578,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Kraj, Otok Pašman, prodaje se građevinski teren na prestižnoj lokaciji udaljen svega 50 m zračne linije do najprestižnije pješčane otočne plaže Tratica. Plaža je opremljena tuševima, igralištima za djecu i odrasle te barovima za druženje i brzu hranu. Neposredno uz plažu je smještena....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 126.500 €, 575,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA Prodaje se prekrasno zemljište na Pašmanu, u samom centru mjesta, svega 80 m od mora, površine 575 m2, i kao takvo je idealno za obiteljsku kuću za odmor, ili manju stambenu zgradu sa apartmanima. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzija 30x19 m. Vlasništvo uredno 1/1 Agencijska....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 170.000 €, 647,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐ. ZEMLJIŠTE 647 m2 NA OTOKU PAŠMANU S PROJEKTOM I GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM Uvid u dokumentaciju moguć u Agenciji uz prethodnu najavu. _______________________________________________________________________________ Stambena zgrada imati će dvije nadzemne etaže: prizemlje i kat (P+1)....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 140.000 €, 660,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište ukupne površine 664 m2, kvadratnog oblika dimenzija 32 x 43 m, naselje KRAJ na otoku Pašman. Za gradnju objekta na građeviskom zemljištu napravljen je idejni projekt , te je predan zahtjev za izdavanje građevinske dozvole za gradnju kuće. Udaljeno je 130 m od....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 80.000 €, 560,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se teren pravilnog oblika, uz asvaltiranu cestu, infrastruktura uz teren, gradnja dozvoljena. Nalazi se u građevinskoj zoni, mogućnost gradnje samostojećeg objekta sa tri stana. Udaljenost od plaže 500m. Vlasništvo uredno Barotul, građevinsko zemljište.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lokacija i pristup Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, udaljeno približno 150m od mora i obalne šetnice. Nalazi se uz pristupni put, u mirnom izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava ugodnu privatnost i kvalitetan pristup parceli. Karakteristike....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 105.000 € na 110.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 558,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 105.000 €
03.04.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Pašmanu prodaje se građevinsko zemljište na iznimnoj lokaciji, svega oko 150 metara od mora i obalne šetnice. Parcela se nalazi uz pristupni put, u mirnom i već izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava privatnost i sigurnost ulaganja. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 160.000 €, 664,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Pašman, posredujemo u prodaji atraktivnog zemljišta s idejnim projektom od 664 m2 na izuzetnoj lokaciji prvi red do mora. Zemljište je pravokutnog oblika udaljeno od mora tek 100 m, te se sa zemljišta pruža prekrasan pogled na Pašmanski kanal kao i Biograd. Čeka se izdavanje građevinske....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.450.000 €, 551,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna apartmanska kuća sa tri stambene jedinice na otoku Pašmanu,mjesto Dobropoljana.Iz gotovo svakog dijela kuće,pruža se prekrasan panoramski pogled na morsku obalu.Kuća je rađena za sebe,za vlasnike,a ne za daljnju prodaju,tako da je vođena briga o kvaliteti prilikom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more