• GoHome Professional
pašman 580 m2 - GoHome
  • pašman 580 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pašman 580 m2

  • Za upit "pašman 580 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 341 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manji)
    • 610 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 16000 eura
    • do 20000 eura (prosječna cijena)
    • do 24000 eura
    • do 200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 600 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 105.000 € na 110.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 558,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 105.000 €
03.04.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Pašmanu prodaje se građevinsko zemljište na iznimnoj lokaciji, svega oko 150 metara od mora i obalne šetnice. Parcela se nalazi uz pristupni put, u mirnom i već izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava privatnost i sigurnost ulaganja. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Lokacija i pristup Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, udaljeno približno 150m od mora i obalne šetnice. Nalazi se uz pristupni put, u mirnom izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava ugodnu privatnost i kvalitetan pristup parceli. Karakteristike....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pašman 580 m2'
158.000 €
95.000 €
70.000 €
  Kuća, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 158.000 €, 604,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Pašman, građevinsko zemljište 1 red do mora, infrastruktura do terena, blizina svih sadržaja. Prilika za sve ljubitelje otoka koji je odlično povezan kopnom trajektnom vezom s otoka Pašmana Tkon-Biograd i s otoka Ugljana Preko-Zadar s obzirom da su otoci povezani mostom. Ako volite....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.450.000 €, 551,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzna apartmanska kuća sa tri stambene jedinice na otoku Pašmanu,mjesto Dobropoljana.Iz gotovo svakog dijela kuće,pruža se prekrasan panoramski pogled na morsku obalu.Kuća je rađena za sebe,za vlasnike,a ne za daljnju prodaju,tako da je vođena briga o kvaliteti prilikom....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 199.000 €, 578,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Kraj, Otok Pašman, prodaje se građevinski teren na prestižnoj lokaciji udaljen svega 50 m zračne linije do najprestižnije pješčane otočne plaže Tratica. Plaža je opremljena tuševima, igralištima za djecu i odrasle te barovima za druženje i brzu hranu. Neposredno uz plažu je smještena....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 126.500 €, 575,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA Prodaje se prekrasno zemljište na Pašmanu, u samom centru mjesta, svega 80 m od mora, površine 575 m2, i kao takvo je idealno za obiteljsku kuću za odmor, ili manju stambenu zgradu sa apartmanima. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzija 30x19 m. Vlasništvo uredno 1/1 Agencijska....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 148.500 € na 120.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 594,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 148.500 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskom području općine Pašman (pored mjesnog groblja) površine 594 m² smješteno u prvom redu do mora. Zemljište je pravokutnog oblika (dimenzija: cca 18 m x 33 m). Uredno vlasništvo i dokumentacija. Zemljište se ne prodaje putem agencije. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 113.000 €, 565,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 565 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 300 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 600 m2, dimenzija oko 24x25 m. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 80.000 €, 560,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se teren pravilnog oblika, uz asvaltiranu cestu, infrastruktura uz teren, gradnja dozvoljena. Nalazi se u građevinskoj zoni, mogućnost gradnje samostojećeg objekta sa tri stana. Udaljenost od plaže 500m. Vlasništvo uredno Barotul, građevinsko zemljište.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 600 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo je 1/1, voda, struja, telefon, sve dozvole i papiri i priključci. Kontakt: Tomo 092 5095 028 Zemljište građevinsko Pašman, Kraj, 600 m2.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 82.200 €, 548,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - ZEMLJIŠTE - BANJ - OTOK PAŠMAN Prodajemo zemljište na lokaciji Banj koje se sastoji od dvije čestice (409m2 i 139m2). Zemljište se nalazi blizu ceste, također ima pristupni put. U blizini se nalaze obiteljske kuće/vikendice. Komunalna infrastruktura u blizini zemljišta.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 98.300 €, 546,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište gotovo pravilnog pravokutnog oblika površine 546 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo 1/1. Kontakt: Mira 098 188 0332 Zemljište, Kraj (otok Pašman), 546 m2.

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 95.000 € na 84.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 95.000 €
06.03.2026 - 84.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac, površine 619 m2. Cca 350 metra je udaljeno od mora, a od centra mjesta 450 metara. Pristupa mu se preko uređene prometnice, a sva infrastruktura je u blizini. Za dodatne informacije, kontaktirajte nas na 099 393....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 118.180 €, 622,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Dobropoljani, na otoku Pašmanu okruženo maslinicima, vinogradom i mediteranskim raslinjem smjestilo se zemljište gotovo pravilnog pravokutnog oblika, površine 622 m2 što je idealno za gradnju lijepe obiteljske kuće saprekrasnim vrtom i okućnicom. Zemljište se nalazi u izgrađenom....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 190.000 €, 530,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Pašman, Banj, na predivnoj lokaciji nalazi se atraktivno građevinsko zemljište udaljeno svega 30 metara od mora. Lokacija pruža potpuni mir i neometan pogled na more, bez ikakvih građevina ispred - savršeno mjesto za one koji žele uživati u čarima mediteranskog krajolika i tišini....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 85.000 €, 527,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište na otoku Pašmanu u naselju Barotul. Zemljište je na idealnoj lokaciji u mirnom dijelu mjesta, udaljeno samo 250 m od mora i centra mjesta. Zemljište je pravilnog oblika približnih dimenzija 12m x 48m, a sva potrebna infrastruktura je pored parcele.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com