- opereta useljiva

  • Za upit "opereta useljiva" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.262 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 480.000 €, 204,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA KUĆA, Brezovica, Brezovička Samostojeća katnica na parceli od 719 m². Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i tavana. U prizemlju je vrlo prostran dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, kupaonica s wc-om, izlaz na terasu i jedna spavaća soba. Na katu su 3 sobe iz kojih....

 
 
 
  Kuća, VINICA, 75.000 €, 100,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je useljiva kuća smještena u jednom od najugodnijih i najmirnijih dijelova Vinica. Nekretnina se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava iznimno malo prometa, mir i privatnost ? idealno za obiteljski život ili za sve koji traže odmak od gradske gužve. .

 
 
 
  Kuća, BAIĆI, 220.000 €, 190,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, KARLOVAČKA ŽUPANIJA, VUKOVA GORICA, ZA ŽIVOT ILI ODMOR Prodaje se predivna, useljiva kuća spremna za život ili kao investicija za izvrsnu kuću za odmor! 74m² unutarnjeg stambenog prostora u prizemlju koji se dijeli na dnevni boravak, kuhinju, blagovaonicu, kupaonicu....

 
 
 
  Farma, POTPIĆAN, 180.000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

U mirnom naselju s pogledom na Učku smjestilo se imanje s kućom i 4 dodatna objekta te prostranom okućnicom koje pruža veliki potencijal budućem vlasniku. Useljiva prizemnica tlocrtne površine 156 m² sastoji se od kuhinje i dnevnog dijela, 3 spavaće sobe, kupaonice i ostave. U suterenu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 230.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DUGO SELO, 230.000 €, 250,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 230.000 €
03.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, Dugo selo Samostojeća kuća na tri etaže, na mirnoj lokaciji, uređena za najam. Sastoji se od prizemlja u kojem je dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinja i stepenište na polukat gdje su dvije velike sobe i kupaonica s wc-om. Na sljedećem polukatu su još dvije sobe sličnih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 150.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN BREG, 150.000 €, 142,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Varaždin Bregu prodaje se samostojeća kuća, odmah useljiva, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1.834 m². .

 
 
 
  Kuća, VUKOVAR, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, VUKOVAR, Lijeva supoderica, NKP: 90m² Na mirnoj lokaciji se prodaje kuća novije gradnje (2002. godina). Smještena je na parceli 1526m² + 1771m². Sastoji se od natkrivene terase, ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe i kupaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com