opereta pala cijena novogradnja - GoHome
  • opereta pala cijena novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - opereta pala cijena novogradnja

  • Za upit "opereta pala cijena novogradnja" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.873 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • prizemlje
    • lođa
    • dvoetažni
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-24%

Promjena cijene sa 422.790 € na 321.667 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VELIKA GORICA, Kromosovo, 321.667 €, 96,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 422.790 €
10.04.2026 - 321.667 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, VELIKA GORICA ? NOVOGRADNJA, 96,02 m² (4-SOBNI) Direktno od investitora! .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 290.150 € na 265.280 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, POVLJANA, 265.280 €, 82,90 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 290.150 €
22.05.2026 - 265.280 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN U NOVOGRADNJI, OTOK PAG, POVLJANA Na izvrsnoj lokaciji otoka Paga u Povljani, prodaje se stan u novogradnji. Roh bau faza je završena te se očekuje izolacija krova i postavljanje stolarije. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovanicom,....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 1.650.000 € na 1.200.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DUBRAVKA, 1.200.000 €, 190,00 m2 cca 6320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 1.650.000 €
22.05.2026 - 1.200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Moderna vila s bazenom i maslinikom ? luksuzna novogradnja blizu Dubrovnika .

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 1.100 € na 1.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, ZAGREB, Donje Svetice, 1.000 €, 46,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 1.100 €
10.04.2026 - 1.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM STANA U NOVOGRADNJI, ZAGREB, DONJE SVETICE, 46,35 M U novogradnji u najam se daje novouređeni stan na 6 katu u zgradi s liftom. Stan se sastoji od ulaznog dijela, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovanicom, spavaće sobe i kupaonice. Pristup loggia je iz dnevnog boravka....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 375.970 € na 343.744 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, POVLJANA, 343.744 €, 107,42 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 375.970 €
22.05.2026 - 343.744 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN U NOVOGRADNJI, OTOK PAG, POVLJANA Na izvrsnoj lokaciji otoka Paga u Povljani, prodaje se dvoetažni stan u novogradnji. Roh bau faza je završena te se očekuje izolacija krova i postavljanje stolarije. Stan se nalazi u prizemlju i na prvome katu. Prizemlje se sastoji od....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 417.000 € na 378.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOSKA, 378.000 €, 94,50 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 417.000 €
22.05.2026 - 378.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja u Vrboskoj (Hvar) ? dvoetažni stan na drugom katu s natkrivenom terasom i lođom .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 5.000 € na 4.700 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Kuća, ZAGREB, Maksimir, 4.700 €, 240,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 5.000 €
10.04.2026 - 1.200.000 €
17.04.2026 - 5.000 €
15.05.2026 - 4.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

NAJAM, KUĆA, ZAGREB, BUKOVAC, luksuzno, novogradnja, bazen .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr