• GoHome Professional
opereta pala cijena 120 m2 - GoHome
  • opereta pala cijena 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - opereta pala cijena 120 m2

  • Za upit "opereta pala cijena 120 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 1.784 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 82000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 850.000 € na 690.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIS, 690.000 €, 117,00 m2 cca 5900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 850.000 €
08.05.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Vis Kut, nova dizajnerska villa s bazenom i pogledom na more, parkingom, čisto vlasništvo, uporabna dozvola. Atraktivno! .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 2.100 € na 2.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, ZAGREB, Maksimir, 2.000 €, 115,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 2.100 €
15.05.2026 - 2.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, NAJAM, MAKSIMIR, TROSOBAN, VMD. .

 
 
 
 
-33%

Promjena cijene sa 5.400 € na 3.601 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 3.601 €, 120,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 5.400 €
03.04.2026 - 5.401 €
10.04.2026 - 5.400 €
17.04.2026 - 5.401 €
24.04.2026 - 5.400 €
08.05.2026 - 5.401 €
15.05.2026 - 5.400 €
22.05.2026 - 3.601 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Najam, Trnje, Radnička. Iznajmljuje se kompletno novouređeni luksuzni poslovni prostor koji se sastoji od prijema, čekaone, 3 sanitarna čvora, 4 uredske prostorije, sobe za sastanke i čajne kuhinje. Moguće je zakupiti i više parkirnih mjesta u garaži po cijeni od 100 rura plus PDV.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 415.695 € na 380.064 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, POVLJANA, 380.064 €, 118,77 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 415.695 €
22.05.2026 - 380.064 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Urbana vila ? Trososban penthouse 119 m², Povljana, Pag .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Jadrija, 260.000 €, 113,51 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 1.700 € na 1.600 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Najam, Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 1.600 €, 110,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 1.700 €
15.05.2026 - 1.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

STAN ZA NAJAM, ZAGREB, GRAČANI, GRAČANSKA CESTA U najam se daje 4- sobni stan u visokom prizemlju u manjoj zgradi sa 2 parkirna mjesta u dvorištu. Stan se sastoji od: ulaznog dijela, prostranog dnevnog boravka sa blagovaonicom i kuhinjom koji ima izlaz na terasu i vrt od cca 50 m,....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 125.000 € na 114.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OZALJ, 114.000 €, 110,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 114.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KARLOVAC- OKOLICA, OZALJ, JUROVO, 97m². Kuća na mirnoj i ugodnoj lokaciji u neposrednoj blizini rijeke Kupe, udaljena je svega cca 200m. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupaonice sa wc-om, izbe, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka i dvije spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr