• GoHome Professional
opereta do 2600 eura/m2 - GoHome
  • opereta do 2600 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - opereta do 2600 eura/m2

  • Za upit "opereta do 2600 eura/m2" pronađeno 918 nekretnina - prosječna cijena 884 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 28000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 281.999 €, 108,43 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, RETFALA, Šandora Petofia, 108m², 5-soban. Na mirnoj i traženoj lokaciji u Retfali se nalazi prostrani stan u izgradnji. Smješten je na 2. katu od ukupno 2 kata. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom te izlaz....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 550.000 €, 212,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s 2 stana i bazenom, Rogoznica- Ražanj .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 550.000 € na 650.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RAŽANJ, 650.000 €, 250,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
22.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Ražanj ? vila prvi red do mora u izgradnji s panoramskim pogledom .

 
 
 
  Stan, BARBAN, 166.401 €, 64,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Barban: Prodaje se dvosobni stan (B5) od 64 m² na prvome katu stambene zgrade, koja je trenutno u izgradnji, s planiranim završetkom u lipnju 2025. godine. .

 
 
 
  Stan, BARBAN, 173.291 €, 67,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Barban: Prodaje se dvosobni stan (A2) od 67 m² u prizemlju stambene zgrade, koja je trenutno u izgradnji, s planiranim završetkom u lipnju 2025. godine. .

 
 
 
  Stan, MURVICA, 186.000 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja ? Dvosoban stan s vrtom, 72 m², prizemlje, Murvica .

 
 
 
  Poslovni prostor, PLOČE, 125.001 €, 48,41 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Poslovni prostor s mogućnošću prenamjene u stambeni, 48,41 m², Ploče .

 
 
 
  Kuća, VIR, 490.000 €, 190,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Apartmanska kuća s četiri stambene jedinice, 190 m², Vir .

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, DUGO SELO, 68m², Kolodvorska, 3-soban. Stan ima 64m² zatvorenog prostora; hodnik/predprostor, kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kupaonica s wc-om. Balkon koji je bio na dnevnom boravku je zatvoren i legaliziran te za njega postoji Rješenje izvedenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Kustošija, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaja, poslovni prostor, Črnomerec, Kustošija, Ilica, 76,15m² (u zk 56,23m², ostalo legalizirano RIS-om) Prodaje se poslovni prostor (hobby prostor) u stambeno poslovnoj zgradi idealan za mini wellness, rekreacijske djelatnosti i sl., Prostor se sastoji se od dvije etaže. Na gornjoj....

 
 
 
  Stan, PALIT, 193.000 €, 75,25 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se stan na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji u naselju Palit, u sklopu Rab-Mundanije ? savršen izbor za sve koji žele uživati u blizini mora, prirode i svih ključnih sadržaja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, POREČ, 192.187 €, 75,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

Smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Istri, projekt Veli Maj predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i mediteranskog ambijenta. Ovaj ekskluzivni poslovno-stambeni kompleks nudi ukupno 54 moderno dizajnirana stana i 42 svestrana poslovna prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, POREČ, 108.906 €, 42,50 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.opereta.hr

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 550.000 €, 215,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VRHOVEC, KUĆA SA PREDIVNIM DVORIŠTEM I ZAPANJUJUĆIM POGLEDOM .

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 225.000 €, 88,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Ližnjan, prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji u prizemlju površine 88 m². Stan se nalazi u vili s ukupno 5 stanova. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice i terase. Na vanjskom dijelu se nalazi vrt i bazen površine 28 m² koji....

 
 
 
  Kuća, VIŽINADA, 800.000 €, 313,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Vižinada okolica-mediteranska kuća .

 
 
 
  Kuća, DIVŠIĆI, 330.000 €, 130,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

U mirnom i zelenilom okruženom selu u blizini Divšića smještena je ova šarmantna kuća s bazenom i uređenom okućnicom. Nalazi se u mirnom dijelu naselja, nedaleko od samog centra mjesta, što pruža savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja. .

 
 
 
  Kuća, ŠTOKOVCI, 650.000 €, 249,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se luksuzna vila u Štokovcima, Istra ? idealno za obitelj ili turističko ulaganje .

 
 
 
  Stan, VODICE, 286.000 €, 112,96 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na drugom katu moderne novogradnje s ukupno devet stambenih jedinica nalazi se trosobni stan S9, neto površine 112,96 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, WC-a/vešeraja, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te prostrane kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 379.000 €, 145,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Marčana. Prodaje se dvojna kuća s bazenom, smještena u centru šarmantnog mjesta nedaleko od Marčane, samo 3 km od mora. Mjesto nudi 4 izvrsna tradicionalna restorana, školu i sve potrebne sadržaje. Kuća, starija od 300 godina, kompletno je obnovljena u razdoblju od 2011. do....

 
 
 
  Kuća, DAJLA, 680.000 €, 260,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, NOVIGRAD (OKOLICA) - Kuća uz more za adaptaciju .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZABOK, 408.600 €, 163,44 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, CITY PARK ZABOK, 163 M2 .

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 850.000 €, 340,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRILIKA - DVIJE VILE U KOMPLETU .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 1.156.032 €, 464,27 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, JANKOMIR, UL. VELIMIRA ŠKORPIKA, NOVOGRADNJA, 464,27 m² podne površine - (visina stropa 4,15m² - ukupno korisne površine 673,68 m²). Prodaje se poslovni prostor u prizemlju novoizgrađene stambeno-poslovne zgrade na odličnoj lokaciji u blizini Samoborske....

 
 
 
  Kuća, FILIPANA, 435.000 €, 175,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Marčana - okolica, prodaje se rustikalna kamena kuća smještena u selu u blizini Marčane, okružena ruralnim krajolikom, u potpunom miru i tišini. Površina kuće iznosi 175 m², a zemljište na kojem je smještena kuća površine 1342 m². U prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 360.000 €, 145,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, CENTAR Prodaje se dvoetažni stan od 145m² u samom centru grada u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Stubište zgrade je kompletno uređeno, zamijenjena je stolarija i dimnjaci, a zabatni zidovi su konstrukcijski ojačani. U planu je uređenje krovišta i fasade. .

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 330.000 €, 133,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

Moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten u kvalitetnoj novogradnji (2025.) na jednoj od najtraženijih lokacija u Okrugu Gornjem. Stan odiše svjetlinom i ugodnom atmosferom, zahvaljujući odličnoj orijentaciji i obilju prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. .

 
 
 
  Kuća, BALE, 599.000 €, 242,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća u nizu u centru Bala s velikim potencijalom! .

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 700.000 €, 283,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzna vila neto korisne površine 283 m² na parceli površine 1310 m² nalazi se na mirnoj i diskretnoj lokaciji kraj Šibenika. .

 
 
 
  Kuća, OROSLAVJE, 690.000 €, 279,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, OROSLAVJE, STUBIČKA CESTA, 279 m² Jedinstvena, kvalitetno građena i opremljena, prostrana obiteljska kuća u neposrednoj blizini centra Oroslavja, na ravnoj parceli od 1.392 m² uz glavnu cestu, istovremeno pružajući mir i privatnost. Puna svjetla, s orjentacijom I-Z-S-J,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 299.000 €, 121,00 m2 cca 2470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

ISTRA, KAŠTELIR - Dvojna kuća s pogledom na more .

 
 
 
  Kuća, VELIKO TRGOVIŠĆE, 199.000 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA 81 m² S OKUĆNICOM OD 13.666 m², VIŽOVLJE, VELIKO TRGOVIŠĆE Samostojeća prizemnica s prekrasnim panoramskim pogledom, orijentacije I-Z-S-J, od 81 m² smještena na zemljištu od 13.666 m². Sastoji se od 2 spavaće/radne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, ostave i hodnika.....

 
 
 
  Stan, BARBAN, 191.000 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Mirjana Panić .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 445.000 €, 182,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, ZAGREB, GORNJA DUBRAVA .

 
 
 
  Kuća, VIŠNJAN, 399.000 €, 165,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj lokaciji, svega 2 km od centra Višnjana, prodaje se samostojeća kuća u roh bau fazi izgradnje. Ukupna površina nekretnine iznosi 165 m², a stambeni prostor funkcionalno je raspoređen na dvije etaže. Prizemlje obuhvaća prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom koji....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 320.000 €, 133,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

 
 
 
  Stan, SISAK, 150.000 €, 62,40 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA STAN, SISAK, naselje Caprag, Željezara, kompletno namješten i odmah useljiv. Stan ima 62,40 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice sa wc-om, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonskim prostorom, male ostave, te balkona. Postoji mogućnost pregrade i dobivanja jos jedne....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 500.000 €, 208,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

U Kanfanaru, svega 500 metara od samog centra mjesta, smješten je moderan projekt dvojne vile s bazenom koji spaja suvremenu arhitekturu i funkcionalan raspored prostora. Početak gradnje planiran je do travnja 2026. godine. Površina vile iznosi 208 m², dok je zemljište 470 m². U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Maksimir, 2.991.450 €, 1221,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Krunoslav Lisjak .

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL LUKŠIĆ, 620.000 €, 260,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzna vila s bazenom, pogledom na more i ljetnom kuhinjom u Kaštelima .

 
 
 
  Stan, TUROPOLJE, 360.000 €, 151,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STANOVI U NOVOGRADNJI ? MODERNE URBANE VILE .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Lanište, 820.000 €, 311,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, LANIŠTE, ZAGREB Prodaje se poslovni prostor na izvrsnoj lokaciji Laništa u blizini svih sadržaja i odlične prometne povezanosti. Poslovni prostor nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od ulaznih i prijemnih dijelova, dvije kuhinje, dva sanitarna čvora,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 807)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni