• GoHome Professional
opereta Zadnjih 7 dana - GoHome
  • opereta Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - opereta Zadnjih 7 dana

  • Za upit "opereta zadnjih 7 dana" pronađeno 117 nekretnina - prosječna cijena 2.036 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • prvi red do mora
    • dvorište
    • građevinska dozvola
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, BARBARIGA, 499.000 €, 110,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Tražite dom koji ne pristaje na kompromise? Predstavljamo vam Rezidenciju S4 ? najprestižniji, najprostraniji i najluksuzniji stan u cijelom projektu, osmišljen kao istinski izričaj suvremenog mediteranskog luksuza. Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih mikrolokacija u Istri,....

 
 
 
  Apartman, UMAG, Centar, 500.000 €, 80,66 m2 cca 6200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Umag ? Novi apartman u ekskluzivnoj zgradi uz more i u centru grada .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 650.000 €, 185,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj lokaciji u Opatiji, u kući s tri stambene jedinice, prodaje se prostran i svijetao stan na prvom katu s panoramskim pogledom na more. .

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Iz naše ponude izdvajamo dvojnu kuću u Novigradu, s okućnicom površine 350 m² i 150 m² stambenog prostora. .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 635.000 €, 140,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je prostran stan smješten u jednoj od najatraktivnijih zona Opatije, u drugom redu od mora. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade te se ističe iznimnim rasporedom i funkcionalnošću, ukupne površine 140,08 m² (uključujući stan i sve pripatke) . Stan se sastoji od dva hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KORČULA, 290.000 €, 730,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

U mirnoj uvali Gršćici na otoku Korčuli, nalazi se građevinsko zemljište sa projektom za izgradnju luksuzne vile. Ukupne je površine 730 m², pravilnog oblika. .

 
 
 
  Zemljište, GORNJA LOMNICA, 299.999 €, 2469,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište za investiciju ? mogućnost 4 višeobiteljske zgrade ? Lukavec / Gornja Lomnica Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište ukupne površine 2.469 m² u naselju Gornja Lomnica, u neposrednoj blizini Lukavca. Parcela predstavlja odličnu priliku za investitore i developere....

 
 
 
  Zemljište, KONŠĆICA, 400.000 €, 2614,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

SAMOBOR, OKOLICA, INVESTICIJSKO ZEMLJIŠTE SA GRAĐEVINSKIM DOZVOLAMA ZA IZGRADNJU 6 KUĆA Prodaje se investicijsko zemljište na uzdignutoj lokaciji sa pogledom na Žumberak koje se sastoji od 3 čestica. Za parcele je izdana građevinska dozvola za izgradnju ukupno 6 obiteljskih kuća sa....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, JARUN, KOD NAŠIČKE, kompletno i kvalitetno uređen trosoban stan od 55 m² u prizemlju s terasom i vrtom. .

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 369.000 €, 111,20 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

USELJIVO!! Privlaka/Zadar - lux projekt 70m od mora, Penthouse A201 .

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 78.325 €, 482,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište s dozvolom za kuću i bazen ? Poličnik - 482 m² .

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 650.000 €, 1223,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaja, zgrada rohbau, Šestine, Gramača. 1699,61m², Stambena zgrada, čija je gradnja započeta 2007.godine izvedena je u roh bau stanju. Treći kat je djelomično izveden (stupovi, stubište i zidovi oko stubišta), a djelomično su pušteni nastavci armature za izvedbu stupova trećeg kata.....

 
 
 
  Zemljište, VIŠNJAN, 250.000 €, 1265,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Iz naše ponude izdvajamo atraktivno građevinsko zemljište površine 1.265 m², smješteno na izvrsnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more. .

 
 
 
  Stan, ZATON, 224.847 €, 77,40 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Novogradnja - Dvosoban stan, 2. kat, 77 m², Zaton, Zadar .

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 281.999 €, 108,43 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN, PRODAJA, RETFALA, Šandora Petofia, 108m², 5-soban. Na mirnoj i traženoj lokaciji u Retfali se nalazi prostrani stan u izgradnji. Smješten je na 2. katu od ukupno 2 kata. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka u komunikaciji s kuhinjom i blagovaonicom te izlaz....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 791.000 €, 116,00 m2 cca 6820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

U mirnoj rezidencijalnoj zoni Opatije, u kvalitetnoj novogradnji u završnoj fazi izgradnje, prodaje se vrhunski stan koji objedinjuje suvremeni dizajn, funkcionalan raspored i najnovije tehničke standarde. .

 
 
 
  Kuća, MAČKOVEC, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se kuća u mirnom i ugodnom naselju Mačkovec, idealna za sve koji traže potencijal za uređenje doma prema vlastitim željama. Lokacija pruža odličan balans između privatnosti i dobre povezanosti s gradskim sadržajima, što je čini pogodnom kako za obiteljski život, tako i za....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 166.000 €, 92,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, KUĆA, Donja Dubrava. Prodaje se kuća koja ima građevinsku dozvolu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i blagavaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, radne sobe i kupaonice s wc-om. Kuću je potrebno adaptirati. .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 350.000 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17 bm²) i natkrivena terasa (18.51 bm²), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Zemljište, BILICE, 52.625 €, 421,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište, Vrulje Bilice 421 m² .

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 161.650 €, 61,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 3-SOBAN, 61 m² .

 
 
 
  Stan, KRAPINSKE TOPLICE, 164.300 €, 62,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, NOVOGRADNJA, KRAPINSKE TOPLICE - CENTAR, 3-SOBAN, 62 m² .

 
 
 
  Zemljište, BLATO, 414.288 €, 2466,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

GRAĐEVINSKA PARCELA, PRODAJA, BLATO, 2.466 M2 .

 
 
 
  Zemljište, JASTREBARSKO, 16.884 €, 16884,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, JASTREBARSKO, VLAŠKOVEC, prilika za investiciju. Prostrano imanje površine 16884m² sa samostojećom kućom i dva gospodarska objekta. Samostojeća kuća je ukupne bruto površine 254,71m², a sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Gospodarski objekt 1 je bruto površine 73,44m²,....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 598.000 €, 187,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se prostrani stan smješten u visokom prizemlju i suterenu manje vile na padini u Opatiji, s predivnim panoramskim pogledom na more i Kvarnerski zaljev. .

 
 
 
  Stan, PALIT, 193.000 €, 75,25 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se stan na iznimno atraktivnoj i traženoj lokaciji u naselju Palit, u sklopu Rab-Mundanije ? savršen izbor za sve koji žele uživati u blizini mora, prirode i svih ključnih sadržaja. .

 
 
 
  Stan, TUROPOLJE, 360.000 €, 151,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STANOVI U NOVOGRADNJI ? MODERNE URBANE VILE .

 
 
 
  Zemljište, OPATIJA, 350.000 €, 751,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

OPATIJA (OKOLICA) - Građevinsko zemljište s pravomoćnom građevinskom dozvolom POGLED MORE .

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Sveta Klara, 370.000 €, 163,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, Kuća, Klara. Prodaje se poluugrađena kuća koja se sastoji od PRIZEMLJA (ulazni prostor, kupaonica s wcom, tehnička prostorija, kuhinja, blagavaonica i dnevni boravak, natkriveno parkirališno mjesto (17,76 bm²) i natkrivena terasa (31,55 bm²), i KATA (stubište, hodnik, 3 spavaće....

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Črnomerec, 850.000 €, 4000,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Zemljište, prodaja, Zagreb, Črnomerec, Mikulići, 3928m² Prodaje se građevinsko zemljište s idejnim projektom, površine 3928m² na lijepoj lokaciji u oazi mira i zelenila na Mikulićima. Na jednoj od parcela svi priključci. Idejni projekt za 4 zgrade s po dva stana ukupne bruto površine....

 
 
 
  Zemljište, KRŠAN, 61.500 €, 1500,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Kršan. Na prodaju je građevinsko zemljište površine 1500 m² u Kršanu. Zemljište je ravno, pravilnog oblika, smješteno uz glavnu prometnicu i ima prekrasan pogled na Ucku. Idealno za gradnju obiteljske kuće s prizemljem i katom, bazena i drugih objekata. Voda prolazi kroz sredinu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Zemljište, KALI, 55.000 €, 420,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

SNIŽENA CIJENA - Građevinsko zemljište, 130 m do mora, površina 420 m², Kali, Ugljan .

 
 
 
  Zemljište, KOPRIVNICA, 72.345 €, 1113,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u ugodnom i tihom dijelu Koprivnica, pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili kao dugoročna investicija. .

 
 
 
  Stan, SESVETE, Centar, 285.000 €, 92,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, SESVETE, centar, 3-soban kao nov, 92m², Centar na jako mirnoj lokaciji. Stan ima 92m² zatvorenog prostora: veliki ulazni prostor , prostrani i svijetao dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonica s wc-om, zasebni wc. Vrlo je prostran i raskošan....

 
 
 
  Stan, UMAG, Centar, 440.000 €, 80,66 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Umag ? Nov stan u ekskluzivnoj zgradi uz more i centar .

 
 
 
  Zemljište, TUHELJSKE TOPLICE, 299.900 €, 7608,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, TUHELJSKE TOPLICE, BLIZINA BAZENA, 7.608 m² .

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Vidikovac, 1.464.375 €, 3556,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište sa pogledom na more i grad, 3.556 m², Zadar .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, dvije udobne spavaće sobe, moderno uređene kupaonice te spremišta. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše prirodnim svjetlom, stvarajući ugodan i topao ambijent. Smješten u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Zemljište, UGLJAN, 990.000 €, 960,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Projekt s građevinskom dozvolom za 8 kuća. Ugljan.Prodaja. Na parceli je predviđena gradnja 2 objekta s 3 kuće u nizu i 1 objekt s 2 kuće u nizu. Sve su kuće zamišljene kao dvoetažne, veličine od oko 200 m², s parkirnim mjestima i mogućnošću gradnje više bazena. Odlična lokacija 90....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Špansko, 391.500 €, 88,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, ŠPANSKO, VI. Oranički odvojak, 87,52 m² .

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 275.000 €, 89,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

STAN NA PRODAJU, NOVI VINODOLSKI, 89 M2 .

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 117)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr