• GoHome Professional
obiteljska kuća samostojeća nedovršen - GoHome
  • obiteljska kuća samostojeća nedovršen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća samostojeća nedovršen

  • Za upit "obiteljska kuća samostojeća nedovršen" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 1.501 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (prosječna površina)
    • barem 320 m2
    • 390 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JADRANOVO, 590.000 €, 550,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Jadranova smještena je ova prostrana obiteljska kuća s iznimnim potencijalom, ukupne izgrađene površine cca 550 m na parceli od 2200 m. Nekretnina nudi privatnost, vlastiti prilaz s ceste, više parkirnih mjesta i garažu, a dodatnu vrijednost daje i građevinski dio....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja čvrstu obiteljsku kuću katnicu u zagrebačkom naselju Oporovec. Odlična gradnja 80 ih godina garantira dovoljno prostora za više generacija. Kuća površine cca 200 m2 neto sastoji se od podruma gdje se u manjoj od dviju prostorija, nalazi peć....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 200.000 € na 180.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OTOČAC, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 200.000 €
13.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

LIČKO LEŠĆE ( OTOČAC ) - Obiteljska kuća uz rijeku Gacku Dimenzije kuće: 10 9 m Katnost: prizemlje + kat + potkrovlje (tavan duž cijele kuće) Godina gradnje: 1970. Adaptacija: 2010. (novi krov, nova stolarija, obnovljena fasada) Grijanje: kruta goriva drva ili peleti Prizemlje: 3....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća samostojeća nedovršen'
335.000 €
1.500.000 €
285.000 €
  Kuća, FINIDA, 890.000 €, 380,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnina je projektirana i izgrađena kao obiteljska kuća kako bi pružila funkcionalan životni prostor za obitelj i prijatelje. Ukupno ima 380 m2, na parceli od 710 m2. Prizemlje je otvorenog tlocrta s kuhinjom koja vodi do blagovaonice i dnevnog boravka koji se ljeti otvaraju na....

 
 
 
  Kuća, ČAZMA, 45.000 €, 135,00 m2 cca 330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

Nedovršena obiteljska kuća u mirnoj slijepoj ulici blizu Čazme. Kuća ima suteren i prizemlje, ukupne površine cca 135 m2. Ukupna površina zemljišta oko kuće je 2330 m2. Objekat je legaliziran. U ulici je sva infrastruktura struja, voda, plin i kanalizacija. Za detaljne informacije....

 
 
 
  Kuća, KRK, 495.000 €, 292,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća,na mirnoj lokaciji nekoliko minuta udaljena od centra grada Krka.U prizemlju kuće nalazi se studio apartman sa vlastitim ulazom,te stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje,dnevnog boravka,spavaće sobe,kupaone i terase od 50m2,koju je moguće pregraditi....

 
 
 
  Kuća, VRSI, 525.000 €, 398,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

VRSI ? MULO - Podaje se apartmanska kuća s 5 odvojenih jedinica Prodaje se samostojeća obiteljska apartmanska kuća smještena u mjestu Vrsi ? predio Mulo, udaljena cca 500 m zračne linije od mora. Nekretnina se nalazi na uređenoj parceli ukupne površine 889 m² te predstavlja odličnu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 320.000 € na 335.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MATULJI, 335.000 €, 270,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 320.000 €
13.03.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća nedovršena obiteljska kuća pod krovom ali bez fasade.Izvedene dvije etaže sa dva stana i to 3s+db od po 100m2.Useljiv prizemni stan a bočno naslonjena garaža-pp od 45m2 ispod koje je konoba od cca 20m2.Ispod terase kod ulaza u kuću izveden apartman od 32m2.Okućnica ravna....

 
 
 
  Kuća, CRNO, 560.000 €, 182,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana obiteljska kuća ukupne površine 182m2. Sastoji se od 4 spavaće sobe (1 soba na katu je nedovršena), prostranog dnevnog boravka sa balgovaonom, potpuno opremljene nove kuhinje, 2 kupaonice s wc-om, hodnika, galerije, kotlovnice i garaže koja je u sklopu kuće. Kuća....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 824.000 €, 350,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u samom centru Ližnjana prodaje se obiteljska kuća neto površine 350 m, smještena na građevinskoj parceli od 848 m. Kuća je podijeljena na tri stambene jedinice, od kojih je jedna nedovršena i pruža mogućnost prenamjene u wellness zonu, apartman ili poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 550.000 €, 378,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostrana samostojeća kuća smještena u mirnom dijelu središnje Istre, okružena vinogradima i maslinicima, idealna za obiteljski život ili kombinaciju stanovanja i najma. Kuća se proteže na tri etaže: prizemlje, prvi i drugi kat. U prizemlju se nalazi nedovršeni prostor....

 
 
 
  Kuća, BRCKOVLJANI, 220.000 €, 357,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Brckovljani Obiteljska kuća 357 m s dvorištem 496 m, 30 km od Zagreba Na prodaju je prostrana obiteljska kuća (357 m) u mirnoj ulici Brckovljana, svega 30 km od Zagreba (1520 min autocestom). Moguć i dogovor za zamjenu stan u Zagrebu ili na moru. Opis kuće Kuća je djelomično nedovršena,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 450.000 € na 400.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINE, 400.000 €, 343,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 450.000 €
22.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je nedovršena kuća u roh-bau izdanju koja sadrži tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Ukupne neto površine 342 m2, a nalazi se na prostranom zemljištu od 824 m2. Idealna za obiteljski život, ali izvrsna i kao investicija za iznajmljivanje u turističke svrhe. Za kuću već....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 985.000 €, 266,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, u mjestu Klimno, smještena je obiteljska kuća na mirnoj lokaciji u slijepoj ulici, svega nekoliko minuta hoda (200 m) od mora i plaže. Kuća se nalazi na parceli od 676 m² i pruža panoramski pogled na uvalu Soline, Crikvenicu i Rijeku. Ukupna neto površina kuće iznosi....

 
 
 
  Kuća, PIROVAC, 299.000 €, 208,26 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Pirovac, slobodnostojeća obiteljska kuća sa 208,26m2 korisne površine. Sastoji se od podruma, prizemlja i kata te ima dvije zasebne stambene jedinice i vrt. U prizemlju se nalazi namješten prostrani 4-sobni stan sa kuhinjom, kupaonom i spremištem. Unutarnje stepenice vode na kat gdje....

 
 
 
  Kuća, KLOŠTAR IVANIĆ, 180.000 €, 450,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Jabukovac Nedovršena obiteljska kuća vrhunske gradnje na parceli od 2711 m. Kuća je započete gradnje i potrebno ju je dovršiti. Nalazi se na predivnom mjestu sa kojeg se pruža pogled na okolicu i zelenilo. Zainteresirani za razgledavanje? Slobodno nas kontaktirajte i omogućit ćemo....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 235.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 210.000 €, 136,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 255.000 €
23.01.2026 - 235.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVA NEDOVRŠENA KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM OKOLICA ŠIBENIKA Idealna za obiteljski dom ili investiciju u turizam! U mirnom dalmatinskom zaleđu, u mjestu Boraja nedaleko od Šibenika, nalazi se kuća koja nudi idealan spoj prirode, prostora i brojnih mogućnosti uređenja prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 975.000 €, 376,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je nedovršena obiteljska kuća sa bazenom smještena u Vrpolju, mirnom mjestu udaljenom 5 minuta vožnje od Šibenika, a do najbliže plaže ima 5km. Kuća je smještena na velikoj parceli od preko 1000m2 te ima neto korisnu površinu od 376m2 koji se protežu na tri etaže. Suteren....

 
 
 
  Kuća, DARUVAR, 89.800 €, 160,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća nadomak centra Daruvara Na prodaju je prostrana obiteljska kuća smještena na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Daruvara. Kuća je visoko prizemnica funkcionalnog rasporeda i pruža ugodan prostor za obiteljski život, ali i odličan potencijal za....

 
 
 
  Kuća, JADRANOVO, 590.000 €, 550,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Jadranova smještena je ova prostrana obiteljska kuća s iznimnim potencijalom, ukupne izgrađene površine cca 550 m² na parceli od 2200 m². Nekretnina nudi privatnost, vlastiti prilaz s ceste, više parkirnih mjesta i garažu, a dodatnu vrijednost daje i građevinski dio....

 
 
 
  Kuća, CRNO, 500.000 €, 334,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nedovršena ali legalizirana obiteljska kuća koju čine podrum koji služi kao spremište , prizemlje koje se koristi kao poslovni prostor, (za sada je to bravarska radionica potpuno opremljena) koji se može preurediti u prostor za stanovanje ili neku drugu namjenu. Na prvom....

 
 
 
  Kuća, CETINGRAD, 370.000 €, 364,00 m2 cca 1020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnina Ova obiteljska nekretnina nalazi se u Tatar Varošu i prostire se na parceli površine 10.918 m. Imanje obuhvaća ukupno tri zgrade: glavnu kuću, manju drvenu kuću i dodatnu pomoćnu zgradu, što stvara nekretninu pogodnu za obiteljski život, korištenje na selu ili turističke....

 
 
 
  Kuća, VRSI, 525.000 €, 398,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA! SNIŽENA CIJENA, PRILIKA! VRSI, APARTMANSKA KUĆA sa 5 apartmana sa većom uređenom okućnicom, podrumskim prostorijama, cca 500 m zračne linije do mora. U Vrsima prodajemo obiteljsku samostojeću apartmansku kuću na 3 etaže: podrum, visoko prizemlje i 1 kat. Bruto....

 
 
 
  Kuća, UMAG, 890.000 €, 380,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 320.000 € na 287.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BRDOVEC, 287.000 €, 207,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 345.000 €
25.01.2026 - 320.000 €
08.05.2026 - 287.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Harmica, Bregovita II odvojak, Samostojeća, 207m2 PRODAJA, KUĆA, HARMICA, 290 M2 Prodaje se prostrana obiteljska kuća smještena na atraktivnom, povišenom dijelu s kojeg se pruža spektakularan pogled na Sloveniju i Samobor. Idealno za sve koji traže miran život okružen....

 
 
 
  Kuća, VABRIGA, Na upit, 400,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.crozilla.com

U mjestu Vabriga, na svega 2km od mora i plaža, nudimo obiteljsku kuću na 3 etaže + podrumski dio/suteren. Kuća je trenutno nedovršena i prodaje se u trenutnom stanju. Početak izgradnje započeo je 2003 .g. Zemljište je veličine 600 m2, a kuća ima sveukupno 400m2. U suterenu/podrumu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni