• GoHome Professional
obiteljska kuća s garažom pala cijena - GoHome
  • obiteljska kuća s garažom pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća s garažom pala cijena

  • Za upit "obiteljska kuća s garažom pala cijena" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 1.850 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosječna površina)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 650.000 € na 570.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZADAR, Bokanjac, 570.000 €, 376,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 650.000 €
27.03.2026 - 570.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna kuća s 3 spavaće sobe i garažom, Bokanjac, Zadar Prodaje se prostrana dvojna kuća smještena u mirnoj rezidencijalnoj zoni Bokanjac (stari), svega 2,6 km od mora i 3,3 km od centra Zadra. Ova obiteljska kuća površine 376,20 m², uključujući spremište....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 415.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Črnomerec, 415.000 €, 160,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 450.000 €
24.04.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Vrhovec, prekrasna obiteljska dvojna kuća površine 215 m2, neto korisne površine 153 m2, smještena na zemljištu od 335 m2 s garažom i velikim dvorištem. Kuća je izgrađena 1975. godine, a djelomično je adaptirana 2023. (novi krov, vodovodne cijevi i PVC stolarija). Prizemlje nudi ulazni....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 700.000 € na 650.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 650.000 €, 214,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 690.000 €
18.03.2026 - 700.000 €
06.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

HITNA PRODAJA! SNIŽENA CIJENA Moderna kuća s dvije stambene jedinice, garažom i velikom okućnicom, top lokacija Na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Vodicama smještena je moderna kuća novogradnje s otvorenim pogledom na Vodice i more, idealna za obiteljski život ili kao kvalitetna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća s garažom pala cijena'
295.000 €
650.000 €
358.000 €
 
-17%

Promjena cijene sa 360.000 € na 299.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 299.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 360.000 €
18.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

Lokacija: Rtina, mirna lokacija sa prekrasnim pogledom na more; Površina: Stambena površina 220 m², prostrano zemljište 991 m² Cijena: 299.000 € Vlasništvo: 1/1, bez tereta Opis nekretnine: Prodaje se samostojeća obiteljska kuća sa dva odvojena stana/apartmana i garažom. Idealna za....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 455.000 € na 439.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MATULJI, 439.000 €, 400,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 455.000 €
02.03.2026 - 439.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE ? OBITELJSKA KUĆA S GARAŽOM I POGLEDOM NA MORE (RIJEKA / KRK) Prodaje se obiteljska kuća površine 400 m², ukupno 1000m2 okućnicom, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru, Rijeci i otoku Krku. Nekretnina nudi odličan raspored ,idealno za veću obitelj. Postoji....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 345.000 € na 325.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FILIPANA, 325.000 €, 316,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 345.000 €
25.03.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji nedaleko Marčane prodaje se šarmantno imanje idealno za obiteljski život, odmor ili turističku djelatnost. Ovo imanje sastoji se od dvije kuće u nizu ? nova veća kuća površine cca 200 m² s prostranom lušijerom, konobom u sklopu kuće i garažom od 30 m², te manje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 430.000 € na 415.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARČANA, 415.000 €, 180,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 430.000 €
17.03.2026 - 415.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Na prodaju je funkcionalna i pažljivo osmišljena kuća smještena na zemljištu od 495 m2 te predstavlja odličnu priliku kako za obiteljski život, tako i kao investiciju za najam.Kuća se sastoji od idealnog rasporeda.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak povezan s blagovaonicom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 185.000 € na 175.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROVIŠĆE, 175.000 €, 289,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 185.000 €
29.03.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

TOP PRILIKA Vrhunski uređena kuća s prostranim stambenim prostorom, opremljenim podrumom, garažom i uređenim dvorištem Na prodaju je izuzetno kvalitetno i pažljivo uređena obiteljska kuća, smještena u mirnom i ugodnom naselju uz glavnu prometnicu Bjelovar Zagreb. Nekretnina je besprijekorno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 790.000 € na 750.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBICE, 750.000 €, 352,15 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 890.000 €
30.01.2026 - 790.000 €
09.04.2026 - 750.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOIZGRAĐENA VILA 352.15 m² U ZELENOM OKRUŽENJU ? ŠIBICE, ZAPREŠIĆ U ponudi imamo iznimnu samostojeću obiteljsku vilu suvremenog dizajna, smještenu u mirnom i rezidencijalnom naselju Šibice, jednom od najpoželjnijih prigradskih dijelova Zaprešića. Lokacija pruža savršen....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 207.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 207.000 €, 179,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 215.000 €
26.02.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja kuću sa velikom okućnicom svega 100m od mora u Novom Vinodolskom. Kuća se sastoji od stambene površine 179 m2. Ova tradicionalna mediteranska kuća zahtjeva adaptaciju, ali pruža brojne mogućnosti da se prostor prenamjeni u obiteljsku kuću ili za turizam....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 19.900 € na 17.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZRINJ LUKAČKI, 17.900 €, 80,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 19.900 €
22.05.2026 - 17.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća površine 80 m² smještena u mirnom mjestu Zrinj Lukački, u blizini Virovitice i mađarske granice, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za obiteljski život, vikendicu ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije sobe, hodnika, kuhinje, kupaonice i ostave. Na objektu....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 450.000 € na 410.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VUKOVAR, Centar, 410.000 €, 250,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 450.000 €
22.05.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u Vukovaru, smještena uz jednu od glavnih gradskih ulica s odličnom prometnom povezanošću i brzim pristupom svim važnim sadržajima, nalazi se ova prostrana obiteljska kuća. Nekretnina se nalazi na parceli površine 566 m², koja uključuje uređeno dvorište, garažu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 420.000 € na 395.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KANFANAR, 395.000 €, 233,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 420.000 €
15.05.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kanfanar, okolica, prodaje se samostojeća kuća s dvije stambene jedinice i dodatnim apartmanom. Na parceli od 1.259 m² nalazi se ova prostrana kuća smještena u manjem, mirnom selu nedaleko od Sošića, idealna za obiteljski život ili kao investicija za turizam i najam. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 324.000 € na 317.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GORNJI DESINEC, 317.000 €, 245,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 324.000 €
22.05.2026 - 317.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude RE/MAX Centra nekretnina izdvajamo prostranu i funkcionalnu obiteljsku kuću ukupne površine 245 m², smještenu u mirnom i zelenilom okruženom naselju Gornji Desinec. Kuća je razvedena na dvije etaže i idealno je osmišljena za ugodan obiteljski život: Prizemlje se sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 420.000 € na 411.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RIJEKA, Drenova, 411.000 €, 270,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2026 - 399.000 €
15.03.2026 - 360.000 €
26.03.2026 - 420.000 €
12.04.2026 - 411.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Drenove smjestila se samostojeća kuća s velikim potencijalom, idealna za obiteljski život ili kao investicija za uređenje više stambenih jedinica. Ova kuća nalazi se u tihoj ulici okruženoj obiteljskim kućama i zelenilom, a dodatnu vrijednost daje otvoren pogled na....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 95.000 € na 85.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POSAVSKI BREGI, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 105.000 €
09.11.2025 - 95.000 €
18.04.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ivanić Grad, Posavski Bregi, Prodaje se obiteljska hrastova kuća s pomoćnim objektom i garažom, na parceli od 6950 m2., izgrađena 1930. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji se koristi kao tavan. Tijekom godina provedene su određene adaptacije, uključujući (unutrašnje zidove,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD NA KUPI, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 265.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću ? idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem,....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 269.000 € na 239.000 € - 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 239.000 €, 130,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 269.000 €
26.02.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća s garažom na Otoku Viru, izgrađena na zemljištu površine 173 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata i garaže, u prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, wc i ostava, unutarnje stepenice vode na prvi kat na kojem se nalaze tri spavaće....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 300.000 €
17.01.2026 - 290.000 €
01.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća, ukupne površine cca 250 m2, s terasom i dvorištem.. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom predgrađu grada Varaždina. Sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Potpuno uređena i namještena. PVC stolarija. Dvorište idealne površine s sjenicom i garažom.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 698.000 € na 675.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Gornji Bukovac, 675.000 €, 190,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.12.2025 - 749.000 €
18.03.2026 - 698.000 €
18.04.2026 - 675.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju atraktivna obiteljska kuća s okućnicom na Gornjem Bukovcu u prekrasnoj i tihoj ulici. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji. Autobusna stanica (ZET) je na samo 2 minute od kuće. U krugu od 500 m zračne linije nalaze se sve znamenitosti Maksimira, stadion, zoološki vrt, Maksimirska....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 360.000 € na 299.500 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 299.500 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 360.000 €
12.04.2026 - 299.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća obiteljska kuća sa dva stana i garažom , stambene površine 220 m2 i 991 m2 velike ograđene okućnice. Kuća se nalazi na mirnoj lokaciji sa koje se pruža prekrasan otvoren pogled na more. Udaljenost od mora i lijepe šljunkovite plaže je cca 150 m. Neposredna blizina....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 550.000 € na 399.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Dubrava, 399.900 €, 152,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 550.000 €
06.05.2026 - 399.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na dvije etaže, smještena na parceli od 242 m², s ukupno 76 m² tlocrtno po etaži. Kuća nudi funkcionalan raspored prostora, ugodno dvorište i sve što je potrebno za miran obiteljski život. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, jedne....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 249.900 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRUŠEVEC, 249.900 €, 192,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 270.000 €
06.05.2026 - 249.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? NOVI PETRUŠEVEC ? ODLIČNA PRILIKA Prodaje se potpuno legalna i kvalitetno građena kuća u mirnom dijelu Novog Petruševca, idealna za obiteljski život ili investiciju. Kuća se sastoji od dvije etaže: *Prizemlje (neto 91,28 m²) ? useljivo - 3-sobni stan - kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 450.000 € na 350.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BUŠEVEC, 350.000 €, 310,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 500.000 €
22.02.2026 - 450.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana obiteljska kuća katnica ukupne površine cca 310 m², s više pomoćnih i gospodarskih objekata, smještena na uređenoj i prostranoj parceli od 7.402 m² u mjestu Buševec, nedaleko od Velike Gorice. Nekretnina je idealna za mirno obiteljsko stanovanje, ali i za razne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona

Izvrsna prilika, zemljište s arhitektonskim riješenjem! Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri!

www.possesso-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja