• GoHome Professional
obiteljska kuća opremljen renoviran - GoHome
  • obiteljska kuća opremljen renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća opremljen renoviran

  • Za upit "obiteljska kuća opremljen renoviran" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.081 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 290 m2
    • 290 m2 (prosječna površina)
    • barem 290 m2
    • 340 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 470.000 €, 287,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Ova dvojna obiteljska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena borovom šumom, na samo tri minute autom od plaže. Kuća ima stambenu površinu od 287 m, dok površina zemljišta iznosi 147 m. Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u borovoj šumi s pogledom....

 
 
 
  Kuća, VELA LUKA, 400.000 €, 194,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća u uvali Gradina mir, priroda i potencijal U mirnoj uvali Gradina, samo 100 metara od kristalno čistog mora, smještena je obiteljska kuća tlocrtne površine 97 m2. Kuća se prostire na dvije etaže i nudi brojne mogućnosti za život, odmor ili turističku namjenu. Donji....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Zagreb Jug, 235.000 €, 90,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Novi Zagreb! Veliko Polje! Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja ? idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja! Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća opremljen renoviran'
Na upit
1.030.000 €
295.000 €
  Kuća, FAŽANA, 349.000 €, 115,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Valbandonu, svega nekoliko minuta vožnje od Fažane, plaža i mora, prodaje se cijela etaža na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno četiri stana. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, najam ili kombinaciju privatnog korištenja....

 
 
 
  Kuća, FUNTANA, 470.000 €, 170,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.pbz-nekretnine.hr

Kuća s 3 apartmana u Istri ? idealna za obiteljski odmor ili iznajmljivanje! Prodaje se kuća u Istri ukupne neto površine kuće 170 m², uz dvorište od 88 m² i tri parkirna mjesta. Kuća je u potpunosti renovirana, u njoj je sve novo uključujući strujne instalacije, rasvjetu, vodovodne....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Drenova, 498.000 €, 158,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kompletno adaptirana i namještena kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Bok - Donja Drenova, Rijeka. Ukupne površine 158 m² s pripadajućom uređenom okućnicom od 117 m², ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 830.000 €, 326,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća s četiri apartmana i uredom s uhodanom turističkom djelatnošću. Prekrasna, novouređena kuća smjestila se u samom centru Šibenika. Prostire na prizemlje, prvi i drugi kat, kompletno je renovirana te predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili obiteljski dom. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

VODICE ATRAKTIVAN STAN, 150 m OD PLAŽE Na prodaju je potpuno renoviran stan u kući koja je smještena u mirnoj slijepoj ulici u Vodicama, savršen za ugodan obiteljski život, ali i kao sigurna investicija u turistički najam. Ukupne netto korisne površine 100,90 m (obračunato po koeficijentu)....

 
 
 
  Kuća, VELA LUKA, 400.000 €, 194,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća s potencijalom ? Uvala Gradina, 100 m od mora, Vela Luka Obiteljska kuća u uvali Gradina ? mir, priroda i potencijal U mirnoj uvali Gradina, samo 100 metara od kristalno čistog mora, smještena je obiteljska kuća tlocrtne površine 97 m2. Kuća se prostire na dvije etaže i nudi....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 225.000 €, 78,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com